• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
piatok- nedela: dvojlozkova izba:

anez
jaja
blska
ivularadula
jaz

sobota - nedela: dvojlozkova izba:

kuko

obed: halusky:

anez+1
jaja+2
blcha+1
ivularadula+1
kuko+1

my budeme obedovat v handlovej, nie zeby sme sa zlakli tych halusiek, ale muz tam ma krstnych rodicov, este sme u nich s malou neboli a to nas rok volaju

luci pisala, ze urcite nepride, ani mamatata - nemaju auto
20. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz
Anez, ved ja som uz davno pisala, ze nemozem ist. :frowning2:
20. apr 2009 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz
deini, jasne ale sak uz mi z toho sibka :grinning: este organizujem zajazd do viedne zo zboru v juni, tento tyzden sa to ma zaplatit, a akosi s ami to vse miesa a zabudam a tak, radsej sa spytatm este raz, pre istotu, ci sa nahopdou nieco nezmenilo, alebo niekto nerozmyslel, aby sme na nikoho enzabudli :wink: :wink:
20. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz
Jasne. Ty si takyto organizer? :grinning:
20. apr 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz
anez - tak my určite prideme tak ako som vravela zo soboty na nedelu, dvojložkovu izbu, halušky nebudeme moc ich nemusime.
A prosim ta nedalo by sa s nimi dohodnut či by nas nemohli ubytovat v sobotu skor ako o 14? ak by nikoho nemali..... Dakujem
20. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz
Takže:

piatok- nedela: dvojlozkova izba:

anez
jaja
blska
ivularadula
jaz

sobota - nedela: dvojlozkova izba:

kuko
petka

obed: halusky:

anez+1
jaja+2
blcha+1
ivularadula+1
kuko+1
20. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz
petka budem tam volat, dma vediet

a peti, nepojdete s nami voobec na obed, alebo pojdete a objednate nieoc ine?
20. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz
babulky ved to je nas stale neako malo nie? len 5 na cely vykend :confused: :frowning2:
20. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz
nooo, nejako menj a menej nas je, heeej baby, co je? sak to sme mohli nakoniec ist aj do tych penzionov kde bola kapacita mensia a bolo to ooomnho lacnejsie. takze baby, podla mna je to doooost blbe voci nam ostatnym, nie? :angry: :angry: :angry: :angry:
takze sup sup, úprihlaaasit sa :wink: :wink: :wink:
20. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz
a co chym , martinka, elia, lenka, ved je nas tu vela a nikto nic :wink:
20. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz
anez, presne na to som myslela, ze to bude dobre od veci ak nas pojde 5-7 rodin, lebo niektore tie lacne penziony mali kapacitu 7-8 miest, sme mohli ist kludne tam za par korun, a kopu z nich mali aj detske ihrisko alebo zahradny gril a tak... :rolling_eyes: no skoda toho, aj ked verim ze aj tuna bude dobra, ved my sa uz o zabavu postarame, nie? :grinning:
Inak na samom zaciatku sa nas hlasilo 15 ak si dobre spominam a nakoniec sa to ustalilo na 10 (ak neratam deinu tak na 9 kusov) a teraz len 5-ti?? :confused:

Mozno by bolo dobre napisat IP-ecky holkam ktore to tu necitaju..capy, martinka...atd :sweat_smile:
20. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz
anezka a v tom penzione nieje restauracia a ked si budem chcet dat kavicku cez obed ked bude Eliska spinkat tak mi tam niekde uvaria alebo si mam nabalit so sebou ako to tam je? lebo kanvicu si beriem kolimliecku tak ci mam aj kavu nabylit a salocky a asi aj pohariky ked budeme vecer popijat v tom pristresku nech mame z coho ci tam si budeme moct nieco objednat ? fakt neviem ako to tam je :confused:
20. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz
anez, jasne ja by som tu veceru na piatok objednala, ked budes moct prosim ta hod ten jedalny listok :wink:

blska, to je dobry napad, kavicku asi zoberiem z domu naco ju budes kupovat ked si pod pristrezkom mozes popijat vlastnu :wink: a ked tam nieje restika tak si myslim ze sa tam nebude dat ani uvarit, beriem aj riady :grinning: :sweat_smile:
20. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz
blcha, ano je to tam taka mini restika, skor bar,. akoze pit tam maju, mozno nejake slane, sladke, ale jedlo nie, to dovazaju z jedalne odniekial

ale rozmyslam, ze ked bude pod pristreskom vonku, tak mozeme zobrat umele pohariky a flase :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz
tak ja zbalim salocky a pohariky a kavicku a mozme popijat v tom pristresku :wink:
no a tu veceru v piatk by sme si tam mohli objednat aj my si prosime :slight_smile:
20. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz
joooj kočky - neviem sa vás dočkať :wink:
20. apr 2009 o 13:26  •  1 dieťa  • Odpovedz
ozaj babenky a co ten piatok ked prideme, pojdeme niekde na obed? Alebo si prinesiete nejaku suchu stravu kym bude vecera?
20. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz
aj ja sa tesim :slight_smile:
a este sa chcem spytat to ked mam tu prenosnu postielku tak tam je taky akoze matrac ale je to strasne tvrde co tam davat detickam ? lebo ja neviem co tam dat a je to fakt dost tvrde a Eliska tam este nespala tak neviem :confused:
20. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz
jaja tak to ma ani nenapadlo ale ved asi sa doma najeme ale zasa do vecere budeme hladny tak si mozme niekde dat nieco ved to tam dohodneme sak o 14 sa tam stretneme skoro vcstci dorazime naraz to bude parada :sunglasses:
20. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz
blcha ja davam normal deku, taku tenku z ikey a na to supnem normal natahovaciu plachtu

jaja, ja myslim, ze nebude treba, lebo ked tam prideme okolo druhej, tak mozeme zjest len nejaku blbost: hot dog al. kebab, alebo nieco take pri zamku, ked sa pojdeme prejst
20. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz
bubli - aj my Vas, hlavne muzika :grinning: kvoli fotkam :grinning:
20. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz
anez, super to som chcela vediet ze ten piatok teda pojdeme niekde von ku zamku alebo tak...a to ked muzikovi poviem ze tam robia kebab tak ho uz odtial nedostanem :grinning: :grinning: on by prezil na haluskach a kebabe :sunglasses:

blska, neboj ved mi elisku spolocensky unavime, bude spat ako dudok aj na velkej posteli :grinning: :wink:
20. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz
a kto unavi moje dieta? :wink: dnes bola hore od 6.30 a o 13. som ju doslova donutila spat, co som uz nevladala
20. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz
ahojte, no ja idem, stale to plati, z piatka na tu sobotu na vymenu izby s Petuskou, dvojizbovu, ja myslim, ze ked ich poprosime, ze pridete po nas, ze len ciste navliecky nech daju pripadne upracu tak to pojde snad. My vyrazime asi do tej desiatej urcite prec.
Este musim tie hracky kupit, som este nestihla. Prave pisem zoznam, co vsetko brat, lebo odtial vyrazame na ten tyzden, tak som z toho sedivaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz
este ze pisete o tych dekach a tak, to by som zabudla. A na prikrytie co beriete, normalne paplonik? Jeeezis, sak to pojdeme ako rusy nabaleny.
No nasa isla spat o druhej, v noci moc nespala, potom sme sa povalovali do pol osmej, co som teda cumela a teraz ani zasvet ist spat. Az sa ku mne priplichtila, ze hoppa, lahla si mi na plece a uz som vedela. Tak spi, som zvedava kolko
20. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz
inak ste na mna tusim aj zabudli, ze som sa hlasila :grinning: :grinning: :grinning: . Ale ja vam to odpustim :wink:
20. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz
kika, my paplon nepouzivame, maly je stale v spacom vaku a v pyzame

kika a nezabudli, ja mam napisane zvlast doma na papiri :slight_smile: :slight_smile:
20. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jeee, ty si sikulka, tak to som rada, ze nezabudli. Ja uz robim zoznam, boze to je veciiii. ASi budem varit aj polievky a zavarat, lebo na dovce mame iba polpenziu a nechcem jej cely tyzden pohare kupovane davat. No ja asi vezmem paplon, alebo este deku, on na pod paplonom spava, akurat sa stale odkopava.
20. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz
kristinka - tak to by hadam islo, ak by sme sa takto prestriedali. :wink:
anez- musim sa dohodnut s tým obedom s manželom, neviem či pojdeme alebo pojdeme hned domov. Dam dnes večer vediet.
Ozaj a výlet do ZOO v sobotu kedy planujete?
20. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz
anezka - my nejdeme, je nam to luto :frowning2: , ale nabuduce dufam, ze nam to vyjde :slight_smile:
20. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.