• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Kočandy ja by som strašne rada išla by Vás kuk aj ked na jeden den lenže nemám ako:frowning2:)škodenkaaa....dúfam, že to nebude prvé a posledné stretko :unamused: dúfam, že niekedy vás uvidím life
20. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz
autor
anez: no tak aj my ak by sa dalo by sme sa chceli ubytovat skorej v sobotu ako o 14:00, tak mi daj prosim potom vediet.....
a halusky nechceme, my s Vami pojdeme na obed, ale si objedname nieco ine, teda ak nevadi.....no a poprosim ta, dalo by sa na sobotu objednat aj vecera? mozeme si vybrat co chceme, alebo maju jedalny listok na tyzden?

No a baby, inak fakt nie je feeeer, ze nas ide len tak malo, ved to je megastretko, nie? A to nas ide len 5? No malicko,nie??? :confused: :confused: :confused:

Ja sa uz tesiiiim babulky moje, konecne vas stretnem aj na zivo, jupiiiii :grinning:
20. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz
anez: tak my teda tiež nejdeme :frowning2: je mi to lúto ale ozaj sa to nedá :frowning2:
20. apr 2009 o 20:24  •  3 deti  • Odpovedz
Babenky co ste boli prihlasene a nakoniec to nevyslo (deina, jani, luci.....) to je naozaj hrooozna skoda ja som sa na vas vsetky veelmi tesila :frowning2: :frowning2: verim ze este bude prilezitost aby sme sa videli, aj co by som koli tomu mala priletiet znova na slovensko... :sunglasses:

kuko, no este ze ste si to vy premysleli a idete, lebo inak by sme boli len styri a to uz by bola ina haluz- uz len zobrat "clovece neser ma" a hrame :grinning:

Nemate doma niekto tu hru Scrubble, ze by sme si tam dali particku? :sweat_smile:
20. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz
boooozinku baby ako vam bude dobre, normalne vam zavidím... skoda, ze nam to nevyslo... :unamused:
20. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz
kocky a kto tam isto bude??? teda hodte zoznamik
20. apr 2009 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
jaja scrubble doma mame aj dostihy alebo podnikatelsky trenazer co zoberiem :grinning: :grinning: :confused:
20. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz
bubli, na dve noci: anez, jaja, blska, ivu, jaz
na jednu noc: petka, kristinka

No tak vseho vsudy 7 a ak aj vy dobehnete na sobotu tak 8 :slight_smile:

bubli, a vy nemozete jednu noc aj prespat? zo soboty na nedelu a potom skocit s nami na obedik? :sweat_smile:
20. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz
blska, dostihy ma nebavia, to tretie nepoznam ale ten scrubble by som si zahrala :sunglasses: v zivote som to sice nehrala ale ked to zvladol Karol z Panelaku tak v tom by bol cert aby som si s tym neporadila aj ja... :grinning: zobber scrubble dame particku a s bayleisom v ruke budu tie slova z nas vyliezat sameee :grinning: :sunglasses:
20. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz
jaja ja som to tiez este nehrala je to stale zabalene v krabicy :wink:
20. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz
jaja ja vas citam. len ja som pisala ze nemozme lebo ma mangel v praci dolezitu svadbu.

ale v sobotu som sa s nim tak povadila ze som odisla k mame a prisla som az teraz a on este nieje doma. tak ak ma nasere tak pojdem za vami aj sama :sweat_smile:
20. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz
baby, mam sto chuti s avysrat na cele stretko
pokojne sme to malii urobit tak, ze sme sa mohli stretnut u niekoho doma co ja viem v sobotu na cely den a hotovka. :angry: :angry: :angry: do prcic, uuuplne som nasrata ale totaaal :angry: :angry: :angry:
20. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz
anez, neboj, my ideme, len prídeme v utorok neskôr, ešte neviem presne kedy, ja som úplne zabudla že manžel aj pracuje a máva na stavbe kontrolný deň, ale hneď ako skončia tak pofrčí dom a už sa len nalodíme a frčíme za vami :wink:
20. apr 2009 o 23:06  • Odpovedz
ivu v utorok? :confused: :confused: fiiha, ale sak to budeme uz doma :wink: :wink: :wink:
20. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz
anez - u nás by to šlo :wink: , máme halu prepojenú s kuchyňou tak decká by sa tu aj naháňať mohli, inak to neni zlý nápad, v lete už by mal byť bazén tak sa môžeme stretnúť u nás, kto bude chceť, vonku je altánok s krbom, aj guláš sa dá variť, v detskej máme veľký rozťahovací gauč a v obyvačke tiež, tak dve rodinky sa vyspia :wink:
20. apr 2009 o 23:10  • Odpovedz
ja som úplne šibi, jasné že v piatok :grinning:
20. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz
jeeej ivu, to by bolo super, my sa hneed hlaisme, teda asi iba ja a danuso, lebo majo bude furt prec. ty koki, inac uz mi doost leze hore krkom, uz nech je fuuurt v robote, lebo je doma vyse mesiaca, aj 3 tyzdne vlaastne a mam toho dost
20. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz
dobre anez, píšem si ťa, ale ja to myslím vážne :wink:
20. apr 2009 o 23:13  • Odpovedz
ivu aj jaaa sak partizanske je kusok. :grinning: a ja scem s danusom aj noclah :grinning: my si donesieme aj karimatku a spacak :grinning:
20. apr 2009 o 23:34  • Odpovedz
ok, super, už sa teším, si to už teraz predstavujem jak budeme vegetiť pri bazéne a deská budú skákať šípky :grinning:
idem spať dobrú :wink:
20. apr 2009 o 23:37  • Odpovedz
ivuuuu, aj my prideme hlasim sa do sluzby :grinning: kedy to bude? :sweat_smile: stihame este do polovice juna, ci...? :sunglasses: povedz, my si aj predlzime pobyt na slovensku, manzel ma sice zabije :grinning:
a ty si uz urcite trieskas hlavu o stenu za ten napad :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz
ivu a kedy uz bude hotovy ten bazenik?
joooj, to bude super :sweat_smile: :sweat_smile:

jaja, jasne neboj, to stihneme, vse bude :grinning: ze ivu? :wink: :wink:
20. apr 2009 o 23:49  • Odpovedz
myslim ze ivu sa nam uz neozve- rozhojdala si slucku :grinning: ved jej tam z toho spravime drevaren :grinning: ale nie Ivu, ja tie nase uviazem na retaze... :grinning: :wink:
20. apr 2009 o 23:51  • Odpovedz
ivu, dondes este medzi nas? :wink: :wink:
jaja, potom dondeme na brigadu upratovat :D aale ska tam budeme spat, tak na druhy den si ivulovci vylozia nohy abud nas dirigovat a my budeme upratovat :wink: :wink:
21. apr 2009 o 00:09  • Odpovedz
manžel včera zapotil že za mesiac sa budeme kúpať, ale potom povedal že to zo srandy, tak neviem, ale vyzistím :wink:
21. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz
baby, no problem :grinning: :slight_smile:
21. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz
baby, ja som dnes vbehla do hrackarstva, normalne mam problem, nic mi takpovediac "nepadlo" do oka, Livka je tiez slaba pomocnicka, ta sa najradsej hra s nejakou dozou alebo tubou od kremu, no musim urobit druhy najazd

kika - ja beriem spaci vak a deku na prikrytie, Livka doma spi len v overaliku, snad tam nebude chladno ako v tatrach
21. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz
Ivu, tiez sa hlasim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jaz, no to si ma nepotesila, lebo my ideme potom do Tatier :grinning: . Ty brdo ja fakt neviem co jej zobrat. A nechce sa mi kupovat kvoli tomu spaci vak :fearful: Asi ju na noc proste viac obleciem, zoberiem deky a jeto. Len problem je, ze ona sa hrozne odkopava. Ale mozno, ze jej je teplo, nejsom si ista ale tusim v zime to nerobila :unamused:
21. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz
ivu tak aj ja sa hlasim aj s noclahom a nasackujem sa Anezke do auta a pojdeme bez muzov len s detmi ale az ked bude bazen nech sa vymocime tak pohanaj muzika nech si svihne leto je tu za chvilku :grinning:

ja som si dnes dala spravit do tej prenosnej postielky taky madrac teda dala som si vyrezat 5 cm hruby molitan aby to nemala take tvrde takze problem vyrieseny :sunglasses:
21. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz
Babenky no Kiarku dusi hnusny kasel, neviem ci jej tie sople stekaju alebo co (inak nam vobec neustupuju) dnes sme nestihli detsku dokinu, ak stihnem pojdeme zajtra nech ju popocuva, ale ak jej nasadi ATB tak ja budem asi v prdeli, neviem ci by som to riskla tahat ju do ZOO...no nejdem malovat certa na stenu, nalievam ju Mucosolvanom, tak len aby nemala teplotu lebo to by sme uz boli isti... :confounded: :confounded:
21. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.