• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
hlavne, aby to bolo cenovo dostupne pre kazdeho, nemusi to byt nadstandartne :slight_smile: , pojdete aj s manzelmi? moj by aj isiel :wink:
27. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz
mamatata- ak to bude ten vikend 24-26.4 tak ano, potom uz budeme bez neho tak by sme sa tazko niekam dostali.... dufam ze vsetky detvaky budu zdrave a pride nas co najviac :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz
jaja to je fajn ze si to tak povodne prestudovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si ale myslim ze netreba kazdemu izbu s pristelkom ja teda nepotrebujem nam bude stacit dvojka a aj tym co maju prenosne postielky vy mate dve deticky takze vy urcite aj pristelku :slight_smile:
27. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz
jaja - to dufam aj ja, napiste kedy to treba zajednat :slight_smile:
27. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz
caute maminy,
ak porovnate ceny hotel Limba a Druzba. tak ten Limba je lacnejsi, tam stoji dvojlozkova izba 710 Sk a v Drzbe 1000Sk. takze podla man sa rozhdonime podla toho kolko nas pojde. ja navrhujem Limba, vyzera supe,r idme kuk kde to presne je, lebo ten Druzba je na opacnej strane v Bojniciach ako je Zamok a ZOO.
27. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz
kapacitou to nebude malo? nezmestime sa tam vsetci, max 7 rodin a ja dufam, ze nas pride viac, alebo nie? myslim tu Limbu :wink:
27. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz
tem limba je 1km od kupaliska cajka a to kupalisko je hned pri zoo takze to je kusok a mali by sme zistit kto teda pojde nech vieme ci sa zmestime :grinning:
27. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz
a este kukam tie ceny, sak v tej Limbe vyjde apartman za noc 30eur
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/bojnice/15683/objekt-detailne.htm

este lacnjeise ako 2- postelova izba v Druzbe, je to pre 26 osob, takjze by sme sa v pohodicke zmestili :grinning:
27. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz
ahojte, tak sme na to mrkli a nam sa pozdava limba. ta druzba eeee :confounded: my ja by som zobrala aj manžela.
27. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz
anez - podla toho, ci s manzelmi, alebo bez, ked s nimi tak sa nezmestime :slight_smile:
27. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz
mne sa ale stale paci aj ten maxim je blizsie a je tam viac lozok ale nekukla som cenu :confused:
27. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz
v limbe nieje restauracia?a kde budeme jest? :confused: :confused:
27. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz
v maxime 30 eur na noc, mozno nam daju aj skupinovu zlavu :wink:
27. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz
y maxime je 900sk dvojlozkova a 600jednolozkova pre mami ktore pojdu bez muzov ale kapacita 44osob tak to im tam dufam obsadime cely hotel :grinning: to by potom mohli hodit zlavu :sunglasses:
27. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz
blcha citala som v nejakej teme o tom maxime, islo tam tusim 17 rodin, ci kolko. parada.
idme to kuk este raz
27. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz
kukla som do junoviek a tie sa vtedy rozhodovali medzi limbou a maximom a boli v maxime idem este precitat ci boli spokojne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz
nooo mne s aten maxim lubi, preco sme ho vlastne zrusili? :confused: :confused: :confused:
tusim ze pristelok je drahy, ze?
sak jaja, my ti postielku poziciame :grinning: a urcite tu budu aj dalsie baby, kt. deti v nej spat nebudu a pozicaju a deti dam ek sebe do postele :grinning: :grinning:

a pozerala som aj do mapy, je to ako idete od Prievidze do bojnic a na kruhaci rovno a ked sa odbaca dolava smerom k centru bojnic, tak neodbocime dolava, ale pojdeme rovno a tam to je. :grinning: pisem jak pakos :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz
jaja ved zrzuska pisala ze by pozicala postielku ja som tiez za maxim precitala som tie junovky a im sa tam pacilo a bolo ich tam dost a dokonca varili vonku gulas a aj v novinach boli to mi nemusime ale ze bolo im tam fajn tak by sme mohli aj tam ist ja so za hlasim sa a zahlasujem si dvojlozkovu izbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz
jasne podme do maximu, co poviete ostatne babenky?
ja som tiez za maxim. aj muzik :grinning: sa tesi, lebo si myslel, ze ideme ako babska jazdam tak sa tesi, ze berieme aj chlapov
27. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz
ja som to muzovi este nepovedal on je taky frflos ale nakoniec pojde a volno mu vybavim u svokra ja ani vediet o tom nemusi :grinning: :grinning: a keby nahodou nechcel ist tak anezka hodime dovtedy neake stretko v TT a tam ho prehovorime ok? ja sa tesim ako mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz
my sa prisposobíme... :slight_smile: a je to ten datum 24-26.4 ? ja tu zajtra nebudem, tak s nami možte tiež ratať. ja tez dvojlozkovu by som chcela. bude to fajn, vypadnúť niekde do prírody a tolko bábätiek pokope :slight_smile:))
27. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz
anez babska jazda bude neskor to deti nechame muziom doma a my pojdeme zurovat :grinning:javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') :grinning:
27. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz
ja som myslela, že moj nebude chcet ísť a on, že beru baby aj manželov? :slight_smile: tak sa rad prida, ked to nebude damska jazda. :wink:
27. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz
jahodas, jasne 24. - 26. april, aby mohla ist aj jaja a viacerym to tusim vyhovuje :wink:
27. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz
idem už do hajan tak dobrú aj sa mi snívať bude o stretku. :slight_smile: dobrú noc
27. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz
tak fajn anez ideme. :slight_smile: uz fakt off.
27. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz
vy ste herecky :grinning: :grinning:

ja som "zrusila" Maxim lebo ma len 4 pristelky na cely objekt a ak my zaberieme 2, tak som myslela ze by to bolo malo ak by aj ostatne drobce ratali s pristelkami, ved tam bude hadam zo 10-15 deti... :sweat_smile:

Ale ak nas nepojde viac ako 7, tak som radsej za Limbu...vie sa uz kto by siel?
27. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz
Musim to este oznamit manzelovi, ale chcem ist. :sweat_smile: A pristelku nepotrebujeme, tiez mame cestovnu postielku. Skor by som prijala izbu s kuchynkou alebo aj apartman.

Ten Maxim je pekny, su tam aj izby s kuchynkou - len nepisu, ci ta kuchyna je len nejaky kutik v izbe alebo je oddelena od izby...
27. jan 2009 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz
Myslite ze by sa na jednej tej ich valende vyspal dospely+dieta? Spali ste uz niekto takto...? lebo ak budu tie dve postele oddelene, tak aj my mozeme spat kazdy s jednou v posteli a nepotrebujeme tym padom pristelku...
Alebo by sme teda zobrali len jednu kedze moj muz je 2x vacsi ako ja, on by spal sam a jedna by spala na pristelke a jedna so mnou... aj tak sa da, nie?
27. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz
deina- ved aj my mame cestovnu postielku, ale oni sa v nej nechceli ani hravat, nie to este spavat, pouzivali sme ju asi mesiac a uz je na povale... :rolling_eyes:
27. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.