• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
anez - klidek :confused:
21. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz
juuuu, jajuš to je nepríjemné, tak nech sa rýchlo uzdraví aby ste v piatok dorazili, lebo to bude fakt strááááášna škoda ak ani vy neprídete :astonished: :frowning2:
21. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz
ivu, urobim vsetko preto aby sme tam prisli, ja by som asi normalne aj revala ak by to nevyslo :grinning: ja som ochotna prist aj s ATB-ak nebude teplotovat, len neviem ci by mi to presla u manzela... :unamused: ale nemalujme certa na stenu :wink:
21. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz
jaja no dufam ze budete zdrave a pridete lebo to tam fakt uz nikto nepride :wink:
inak aj na mna nieco lezie ale do piatka budem fit uz som nahodila liecbu kazdy vecer sa potim pod perinou s muzikom :sunglasses:
21. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz
aj pocasie uz hlasia lepsie ja dufam ze bude este teplejsie ako predpovedaju http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/prievidza
21. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz
kika - to s tymi tatrami sa mi teda podarilo :wink:, ja beriem deku len pre lepsi pocit, mala ju aj tak vzdy skope, vak nekupuj, ako pises, oblecies jej pripadne viac vrstiev a hotovo

jaja - juuuj kasel jeden nepodareny, nech sa Kiarka rychlo uzdravi a nelka to nechyti
21. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz
blska, nooo to pocasie vyzera slubne :wink:

jaz, dakujem, no podaj by si mala pravdu...vobec nespi zase ju dusi :unamused:
21. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz
blcha, jasna vec, doondem pre teba. :grinning: a pojdeme ivu, to bude svaaanda. ivu o mesiac??? sak to je doost neskoro, nee? nech ponahana robotnikov a ide sa zac. maja :grinning:
21. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz
autor
baby no pekne sa to triedi, to nemyslite vazne, ze nas tam bude tak malo, ja som sa taaaak tesila, ze sa stretneme vsetky.....no ako vidim bude z toho VIP stretko :unamused:

bubli: idem aj ja na jednu noc, nemozete tam spinkat aj vy zo soboty na nedelu? :dizzy_face: :confused: :sweat_smile: :grinning:
22. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz
dnes som si bola u nasich po tasku a mozem zacat balit :grinning:, 2 roky som nikde nebola - ak neratam pobyty u svokrovcov na vychode, ani svadobnu cestu sme nestihli, takze ja idem a hotovo
22. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz
ako sa ja poznam budem balit az v piatik doobeda ako vzdy na poslednu chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vcera som rozrobila kocik a dala to oprat lebo bol v hroznom stave teraz to visi na balkone a dufam ze sa to zbehlo a budeme musiet kupit novy :grinning: lebo muz mi novy zrusil ze nam ho netreba ,ale ja ho potrebujem to on nechape :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz
caute, tak nejak choriete, teeeda, baby, pekne lejte do seba cajiky aj deturencom.

Blcha, ja som tiez vcera vecer rozrobila kocik a oprala, bol ako prasiatko, reku nech sa tam nemusim hambit :grinning: :grinning: :grinning: . Aj ked po dovolenke ho asi mozem prat znova, ale neva.

No ja mam obrooovsky zoznam, co beriem, potrebujem obrovsky prives, je to na nervy, aj tak sa bojim, ze nam bude nieco chybat :confounded: :confounded: :confounded:

Inak este sme mali taky napad, ale je to len napad, este sme to nezvazili, my mame v Prievidzi rodinu, tak nas napadlo, ze by sme prespali trebars tam, ale to by znamenalo, ze by sme tam boli iba od druhej do asi siedmej a potom hubky k nim, mala spat a tak... no neviem, na jednej strane by sme usetrili, ale to by som s vami bola fakt minimalne. Ale ako pisem, bol to len napad, neviem, este som ani rodinu neoslovila.

A uz som konecne kupila tie hracky, tak snad sa budu vasim drobcom pacit aj ked sa bojim, ze jednu z nich Karolinka znarodni este nez tam dorazime, je z nej nadsena. No prinajhorsom by som kupila nieco ine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz
Inak Jaja obdivujem ta, ja idem na tyzden s jednou a ty ides s dvomi, no neviem co by som pre dve zbalila, to musi byt horor!
22. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz
este ma napadlo, trosku sa obavam toho rozdavania hraciek, Karolinka je v poslednej dobe dost lakoma a navyse chce vsetko co maju ostatni..no uvidime.
22. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz
moj muz schoval tu hracku aj predomnou nedovolil mi to ano otvorit a ja som chcela kuknut ze ako to vyzera je to v krabici a mam zakaz :frowning2:
noale ved mozme to spravit tak ako sa tombola losuje a bude vybavene aspon sa deticky o tie hracky nepobiju
rozlozime hracky na kazde dame ciselko a potom a dalsie ciselko do klobuka a budeme tahat to bude zabava nielen pre deticky a asi to budeme rozdavat niekedy v sobotu po zoo ked nas tam bude najviac nie :confused:
22. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz
kristinka, no ved to som bablila ako ty, akurat vsetko dvojmo, takze nie 10 bodiniek ale 20, a nie 1 tanierik ale 2... :sweat_smile: :wink:

My tie hracky mame rozbalene, aj baby sa s tym uz pohrali (ved treba otestovat :wink: ) nebudeme s tym robit take ceremonie, dame to na jedno miesto, trebars aj do toho kutika a nech sa hraju spolocne, kto s cim chce, vsak si to mozu aj vymienat, teda zrejme aj budu, my tam budeme mat aj vlastne hracky (ktore niesu sucastou zameny :grinning: ) takze to vseeetko dame tam a potom ked niekto uz bude odchadzat domov alebo v nedelu ked sa budeme balit si ich podelime...ved tym detickam je to suma fuk :wink:
22. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz
ok jaja ako povies a mam teda zobrat aj Eliske neake jej hracky ? a beriete pre deticky aj bundicky lebo ja som ju uz strasne dlho Eliske neobliekala lebo je teplo ale co ked nahodou ? vobec neviem co jej mam zbalit kolko coho mi nikam nechodime tak nemam prehlad ne kazdy den jedno body a jedny nohaviceaale to bude aj malo co ked sa zaspini a radsej zoberiem aj botasky aj topanky keby sa jej nahodou pokazili alebo co ja uz zacinam chaosit ze co mam balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz
blska, jasneee my berieme aj nase hracky aspon par nech sa tam citia ako doma :grinning: na oblecko im toho podla mna vela netreba, ale tak asi 1 body dlhym, trojo s kratkym, beriem leginy ak bude teplo, jedni rifle a jedni nohavice na traky, jedni teplacky, kazdej dve tricka a jeden svetrik a jednu teplejsiu mikinku+ satky na hlavu a na nohy len botasky, len tie v kt. pridu :slight_smile: V baleni som uz profik :sunglasses:
My ako sme na slovensku, sme este body s dlhym rukavom oblecene nemali, vzdy maju s kratkym a na to svetrik a potom to vyzliekam, vsak tu je ovela teplejsie ako to, na co sme zvyknuti... :wink:
22. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz
Blska nestresuj :grinning: , ja beriem urcite bundicku, tam bude chladnejsie a clovek nikdy nevie, ved to lahko odvezeme. Boty beriem len jedny a + take papucky na vnutro, ale to preto ze ideme na tu dovcu potom.
Ja beriem urcite viac body, aj teplacky, ona je spindochlicka mala. A nieco slusnejsie, nech ma aj ked pojdeme niekam. Teda aspon tak by som to spravila.

No mozeme aj skorej tie hracky rozdavat, my uz v sobotu rano odchadzame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz
Ozaj, sa chcem opytat, budete tam drobce aj kupat? Bo nam kozna povedala ze teraz ked mazeme tie exemy mame kupat kazdy 3. den, tak ich okupeme v stvrtok a potom zeby az po 2 dnoch v nedelu? Zadok jasne ze umyvame kazdy den, ale koli tomu ich nemusim cele davat do sprchy... :confused: Tak neviem, by som usetrila miesto na plienkove uteraky, osusky, kozmetiku, kefku a tie vsetky somariny... :sweat_smile:
22. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz
ja ju okupem vo stvrtok, nez budeme odchadzat, takze potom kupem asi az v nedelu. Ja myslim, ze az tak akutne sa kupat nemusia, nie je horuce leto a ak maju ekzemy tak uz duplom nie.
22. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz
baby, tak nakoniec je nas tolkoto?:

piatok- nedela: dvojlozkova izba:

anez
jaja
blska
ivularadula
jaz

piatok-sobota:

kika

sobota - nedela: dvojlozkova izba:

kuko
petka

a obed objednam jednoducho nejakych 10 miest a hotovo? ci ako? nebudem objednavat zvlast halusky, serem na to, jednoducho dojdeme a kazdy si da co chce, nie? ska co ked sa nam dovtedy zmenia chute... :grinning: :grinning:

idem tam hned brnknut, ako mi odpisete, ze ok

len dufam, ze ten muzik nebude strajkvat a pusti ma. inac stale rozmyslam, ze vezmem jednolozkovu, a on zase chce aby som spala u svokrovcoch, kedze teraz sme na tom naa hovno, kedze sme platili dovcu, novy kocik, scul akurat vysiel lizing, no des, vseeetko naraz. :confused: :confused:
22. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz
anez, ok :wink: a aj tie vecere na piatok objednaj nech je pokoj, ved isto si kazdy da, ak ostanu nejake porcie, moj muzik doje :grinning: len zisti z coho je na vyber :wink:
22. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz
baby este rozmyslam, ze si obejnam jednopostelovu ozbu + pristelku do 3 rokov, kt. je zdarma a to je normal postel. dam to dokopy a mame s danusom normal velku manz. postel. a je to za 700Sk na noc/ usetrim 300SK na noc.

inac jaja, to by ste aj vy tak mohli urobit ze vezmete 2 lozk. izbu za 1000 sk a aj pristelku do 3 rokov zdarma amozete si urobit veelke letisko. ci ako chcete spat?
22. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz
ok, idem tam volat, zsitim, co je na veceru
22. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz
anez, vsak ak tvoj muzik isto nejde a danuso bude spat v cestovnej postielke tak ti kludne staci jednotka izba :sweat_smile:
22. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz
jaja, ale danuso od polnoci nespi sam. on nebude spat v psotielke ani za nic, a zase na jednej posteli sa nevyspime :confused:

idem tam volat dam vediet co a ako
22. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz
anez, to som aj ja planovala ale podla tych fotiek sa ta pristelka asi nebude dat prirazit k posteli :confused: skus sa opytat ci sa to da... :sweat_smile:
22. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz
tk uz som tu:

objednala som toto:

PIA - NE
2 izby dvojlozkove /BLCHA, IVU/
1 izbu dvojlozkovu + 1 pristelka - JAJA
1 izba jednolozk. + pristelka - ANEZ

PIA - SO
1 izba dvojlozk - KIKA

SO -NE
2 izby dvojlozk. - KUKO, PETUSKA

ubytovat s amozeme v piatok od 14,00
baby, co dojdu v sobotu, ak to bude mozne, a nebude ziadne dalsie objednavky, tak sa mozu ubytovat v sobotu doobeda, ale nezarucuju, ze to bude mozne. ak nie, veci si mozu zlozit v penzione

ranajky sa daju dat len svedske stoly, tak som obejdanala vsetkym dospelym

vecere - tuto je jedalny listok, mame si vybrat vsetci jednotne len jedno menu. ak nam nic nevyhovuje, mame si vymysliet nieco svoje ale vsetci jednotne aoni nam to uvaria

http://www.jantar-pd.sk/restaurant/data/stranky/denne_menu.html
22. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz
idem volat este do tej restiky ohlaodm nedele
22. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.