• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
tak aj obed zajednany.
objednala som jeden velky stol pre 10 ludi na 11,00 v nedelu.
a povedala som, ze asi polovica bude mat halusky ale zvysok nieco ine, ale ze si objedname az na mieste. takze vybavena vec. :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz
anez, jedalny listok vyzera dobre ale neviem si predstavit ze sa 10-ti zhodneme na jednom jedle, to je podla mna nemozne... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz
anez a na nas si zabudla??? ved ja uz zoznam pisem, co budem balit a citam, ze nemame kde spat :confused: zeby v altanku?
22. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz
jaja, ja viem, tak co s tym? vymysli nejake ine jedlo. take ake tam ani nie je napisane, dajte abby tipy, ja tam zajtra zavolam a poviem.

jaz, neee nezabudla, len zabudla napisat ja krava :angry: :angry: objednane mate, jasne na cely vikend jedna izbicka dvojpostelova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepac moja :wink: :wink: :wink:
22. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz
nooo, tak s tym jednym jedlom je to skutocne vtipne :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz
ja by som si najradsej dala tu pizzu :grinning:
22. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz
ale ta je len do 15:00.
No otazka je, ci planujeme krmit s tou vecerou aj drobcov alebo nie. Ale pre nich tam toho moc teda neni.Ale ako poznam malu,tak bude chciet urcite, a u vas to predpokladam bude podobne.
22. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz
nie nie kristi, oni nam to daju na veceru, normal vecer, cas si nevsimaj
22. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz
anez no ja neviem s tym jedlom to sa neda, aj ked vymyslime pizzu, vzdy kazdy bude chciet inu...to by mohli aspon spravit tak ze dat na vyber jedno masite a jedno bazmasite jedlo...ale takto? :confused:
Podla mna sa vykaslime na tu veceru v hoteli, pojdeme sa najest niekde do mesta na kebab alebo si kazdy donesie sackovu polievku....
22. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz
jaja, aj ja soi myslim, kalsime na veceru,. alebo ked niekto chce, sak ja objednam nie je problem :wink: :wink:
22. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz
Inak to je dost divne, na co potom robia jedalnicek ked si cela skupina musi vybrat rovnake jedlo? Vsak to nech daju do denneho menu len jedno jedlo a je to, nie? :grinning: To by som chcela vidiet co hovoria ostatnym ubytovanym hostom, ze "prosim vas ta rodina pred vami si vybrala halusky tak dneska varime len halusky" :grinning: :confused:

jasne, zrus tie vecere, najeme na na teraske ked deti zalomia...budeme mat "CKD"- Co Kto Da :grinning: :wink:
22. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz
inac ja som kukala jak puk, aj som jej to povedala, ze neviem neviem ako sa 6 rdin dodhodne na 1 jedle :confused: :confused: :confused:
22. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz
anez - nic sa nestalo, ja len ci mam aj stan s karimatkami pribalit :wink:

ja suhlasim s tou vecerou s jajou - dame si kebab alebo cosi take, v najhorsom pripade hipp-ku :grinning:
22. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz
mne je to s tou vecerou tiez jedno pojdeme sa najest niekde do restiky a hotovo :wink:
22. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz
ahojte babulky
tak už stresujete čo zbaliť a zabaliť :grinning: ja ešte zatiaľ nie ale zajtra to asi príde aj na mňa :sweat_smile:
to je inak fakt od veci s tou večerou,aj keď ja som teraz taká hladná že mňe tam chutí všetko, ja by som momentálne súhlasila zo všetkým :slight_smile:
jáj a ešte som nekúpila hračku, nemala som zatiaľ čas, zajtra budem musieť zaniesť malého k mame a vybehnúť do hračkárstva, dúfam že tam niečo schopné nájdem a babulky ešte vás poprosím na akej sume sme sa to dohodli :confused:

anez - do mesiaca to asi nestihne, ten bazén :confounded: , zatiaľ na ňom maká sám :unamused: ale popoženiem ho :wink:
22. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz
autor
babulky, tak s tou vecerou to je dost divne, nie? Ved nieco si uz dame, nie? Ja skocim este pred tym do kaflandu a nieco nakupim, aby sme od hladu neumreli :grinning: :grinning: :grinning:

Inak baby ja sa uz na vas tesiiiim :dizzy_face:
22. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz
jasné blízko je aj tesco, tam je aj picoška,(teda ak ju nezrušili) a v meste robia úžasné gofry, mňááááááám
22. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz
kuko, ani nehovor, aj ja sa teším :slight_smile:
22. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz
No babenky tak na vikend hlasia krasne slnecno (podla Pravdy) tak hadam nekecaju :sunglasses: Nam idu ocne zuby tak mam doma peknych nervakov takze mam navrh, namiesto hraciek vymenim deti- zober jedno druhe mas zadarmo :grinning: :wink:
23. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz
ivu myslim ze nieco okolo 5 eur sa tu pisalo to je jedno staci neaka malickost :wink:
ja dufam ze bude dobre pocasie lebo dnes je neako divno som zvedava ci mi uschne pradlo na balkone lebo som vsetko oprala :wink: takze balit budem az zajtra :slight_smile:
juu a sa tesim lebo uz mame to nove velke auticko tak mozem zbalit hocico :sunglasses:
23. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz
ja pozeram to pocaie vzdy na tejto stranke a tam sa to pocasie kazdy den zlepsuje uz teraz predpovedaju pekne a ked tam kuknem zajtra zasa to bude o stupen lepsie tak sa tesim bude teplucko tusim jej teda aj tricko s kratkym rukavom nabalim lebo mi vacsinou len z dlhym teraz nosim ked bola trocha prechladnuta tak pre istotu :wink: http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/prievidza
23. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz
ja uz mam vacsinu veci zbalene, som z toho sediva, balit na tyzden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mala ma plny kufor, ja tam mam par veci, ale nechce sa mi brat toho vela. My mame mensie auto, tak dufam, ze to tam vtrepeme.

To pocasie sa mi zacina pacit, to by bolo supeeer!

Karolinka uz jednu z tych hraciek co som kupila znarodnila, dufam, ze sa jej potom dobrovolne vzda :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz
inak Blska super ta stranka s tym pocasim, sledujem si tam poprad
23. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz
ja nebalim lebo mam vela veci este na balkone mokrych ale uz som nasla cestovku a zistila som ze je mala :grinning:
23. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz
No tak ani ja este nebalim, jednak deti spia tak nemozem ist do izby a jednak mi tiez este nejake veci visia na balkone vlhke... :rolling_eyes: ako vzdy, balit sa bude tesne pred odchodom, teda zajtra :sunglasses:
23. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz
Ale bayleis uz je zbaleny :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz
Jajus, to mi pripomina, ze musim zbalit nejake vino :dizzy_face:
23. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz
jaja to hlavne si zbalila takze vsetko je tak ako ma byt :sunglasses:
23. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz
ale som na vas fakt zvedava, ake ste v reaaaly, o kazdej mam istu predstavu, ale to moze byt v skutocnosti uuuplne inak
23. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz
kristy jasne ze to bude inak fotky skresluju :wink: a ked pises je to ine ako ked rozpravas :wink: ja som napriklad taka ticha hanblivka :sunglasses:
23. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.