• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
joo, jooo, tuto uplne tak vyzeras :grinning: :grinning: . Nepovedala by som. Ale mozno to bude ine ked sa stretnes s nami, predsa len tam bude ten pocit, ze sa pozname, kedze uz tooolko tu vypisujeme. Jeeej, to bude haluz, uz sa neviem dockat. Alebo aby sa nestalo, ze sa nakoniec nebudeme mat o com bavit :grinning: :grinning: :grinning: , to by sme museli vytiahnut notebooky, alebo aspon nejake zosity a pera.
23. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz
zajtra o takomto case uz tam budeme tak to bude sranda ja sa uz zacinam tesit len smola ze nas tam ide tak malo :unamused:
kristi tak ja radsej balim aj zosit a pero :grinning:
23. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz
blska, nooooo ako vieme ticha voda brehy myje, takze ten zosit s perom kludne nechaj doma :grinning: hlavne nezabudni ten scrubble zobrat :slight_smile:

kristinka, no tak to by bola ina haluz ak by sme nemali o com tocit, neboj nejako uz rozviazeme jazyky :sunglasses:

Ja sa tesim na anezkin trnavsky prizvuk, to bude same "sak neeeee ty voleee" :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz
a ja sa k Anez pridam, a moj manzel toboz. To je hrozne, nasa mala sa kvoli nemu nauci katastrooofisnu slovencinu
23. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz
ja este nebalim, som vo faze pisania zoznamu :grinning:

tiez pribalim nejake vinko - biele alebo cervene? Vezmem obe, sak idem z vinarskeho kraja :grinning:

anez - ked tie cd podhradskej nebudes mat napalene, daj vediet, mozem napalit aj ja :wink:
23. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz
ahojte maminy,
m sme scule este len dosli.
my sme boli dnes poobede v Rakusku, lebo sme boli nakupit na zajtra hippky a koopec veci, plienky atak, sak nam vse doslo.
a danuso srackuje jaak hovado, presrany az za krkama. :confused: :confused: :confused: a ma aj teplotu. ja neviem, ci su to zuby, alebo nieco horsie. v noci prd spal, od pol 6 sme boli hore, ja mam takeho tusaka ze nieco nanho leze :unamused: :unamused: aj manzel je chory, mna boli hrdlo. baby, my nejdeme nikam. este niekoho nakazime. idem zavolat do toho penzionu a zrusit nasu objednavku.
jaja, posli mi tvoje priezvisko do IP, nech nadiktujem tvoje udaje do penzionu aj do tej restiky
23. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz
autor
No pekne anez, tak komu mam volat ked tam budeme, no ja som z toho smutna, ved nakoniec nikto nejde....to ani my potom nemusime ist, ale ked my chceme.....no a kto tam teda bude, nikto? No ale my ideme :grinning: :grinning: :grinning:

jaja: posli mi prosim ta tvoje tel do IP, ja som ho mala len nejako ho uz nemam....a ja ti v sobotu ked tam budeme zavolam a povies mi, ze kde sa nachadzate, ci v zoo alebo kde :wink:
23. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz
Aneeez, to snad nemyslis vaaazne :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to je hruuuza, zajtra nakoniec snad nepojde nikto. Skodaaaa, chuuuda maly, jeeejda, kazdym dnom sa niekto odhlasuje. No to bude vazne VIP stretko, ako tu niektora z vas pisala. Hlavne prosiiim, uz nikto neodriekajte. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Skoro sa vyliecte Anez :pensive: , dufam, ze to nebudete mat nic vazne, ze fakt len zo zubkov.
23. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz
baby mna to faaakt mrzi, sak my sme sli dnes aj do toho rakuska, nakupili hippky na cely vikend aj buduci a v Brucku total presrany. no hruuza.
a teraz som ho okupala a telo same suche fliacky, same vyrazky, my sme uz boli od okt. z tych ekzemov vonku a zase :frowning2: :frowning2: na boku pod rukou ma ich asi 20, takych co mu vypalovali. a pod kolienkami suche, tak isto na tavri vedla pusy a na hrudniku vedla prsa. baby. my zajtra stravime dopoludnie na koznom. ved ta dr. ho uz moze pokojne ponorit komplet celeho do toho dusika :angry: :angry: no uuuuzaaaass
23. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz
to ma mrzi, chudiatko Danusko, nespapal nieco? Na nieco ze by mal alergicku reakciu? Ci to asi tazko odhadnes, ze? Daj potom vediet ako ste dopadli.
No ked to tak ratam, baby, tak budeme ozrateee, pod obraz. KAzda tusim berie nejaky ten chlast, nooo, budeme mat co robit :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz
anez to vážne :astonished: , no to je sila, fakt, to koľko nás tam pôjde :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale samozrejme že zdravie je prednejšie
idem malému dať kašu a potom dočítam, ale čítala som len tvoj príspevok a teda som z toho smutná, normálne ma prechádza chuť tam ísť, a tak som sa tešila
23. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz
piatok- nedela: dvojlozkova izba:

TAk pre zaujimavost:

cely vikend:

jaja
blska
ivularadula
jaz

piatok-sobota:

kika

sobota - nedela: dvojlozkova izba:

kuko
petka
23. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz
anezko no neblazni tak to nemyslis vazne ze ved ty si jedina ktoru poznam aj osobne to nas tam bude naozaj malo :frowning2: :cry: :cry:
ja uz mam nieco pobalene ale som z toho teraz dost znechutena
23. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz
Blska, tiez si to beriem osobne, lebo iba ju poznam :grinning: . Anez bola taka nasa spojka :sweat_smile: . Tiez som z toho smutna. Ale baby, schopme sa, musime si to uzit, ved sa to tolko planuje, sice nas tam bude pat a pol aj s topankami, ale nech.
Kedy tam planujete dorazit? My sa chceme posnazit na tu druhu.
23. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz
kristi my tam tiez budeme okolo 14 chceme vyrazit o 12 z domu a cesta nam bude tak hodinku a pol takze mame pol hodinu rezervu aby sme to nasli :wink:
23. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz
baby, mne je to totaal blbe, uuuplne zle sa citim, idem za malym lebo nechce spat a hulaka. tak sa majte
23. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz
anez, paaaanecku tak tomu sa hovori smola :cry: :cry: myslis ze sa to do zajtra nespravi, jeeezis ja normalne nemam chut nikam ist, vazne :confused: :pensive:
23. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz
jaja ani ja nemam chut ale ideme ved co uz mozno prave preto ze sme teraz z toho take zblbnute tak tam bude dobre :wink:
23. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz
jááj kočky - a teda oplatí sa mi prísť vás kuki? ani anez :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. apr 2009 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
jajuš - ja som na tom podobne :confounded:
23. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz
Nooormalne zo mna opadlo nadsenie, niesom este vobec zbalena a ani nemam chut sa nikam balit, ved to tam budeme styri vseho vsudy, normalne navrhujem to zrusit a stretneme sa niekde na namesti, pojdeme do ZOO, dame si spolocny obed (veceru) a pojdeme domov...baby ved to ako vyhodime tooolke prachy len aby sme si styri (pat) pokecali pod strieskou tak to vazne mozme spravit aj niekde v meste.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz
blška ak môžeš ho´d mi do IP na teba kontakt,alebo niektorá kočka, lebo my prídeme neskôr ako vy, tak keď vyrazíme tak sa ozvem že kde ste a tak, ak ti to nevadí :wink:
23. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz
blska, ide o to ze ja nemam chut vyhodit par tisic len preto aby som isla do zoo a stretla sa so styrmi mamickami ktore mozem stretnut aj niekde v cukrarni...toto malo byt "velke stretko marcoviek"...ja som koli tomuto stretku odvolala rodinne stretnutie, rodina ktora nas nevidela vyse roka.... :unamused: :confused: je mi to hrooozne luto.... :pensive:
23. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz
jajuš to je inak fakt, ja s tým aj súhlasím, keby nás tam išlo fakt viacej, tak to by bolo iné, ale takto :unamused: ale ja prídem v poho :wink:
23. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz
tak čo fčul :confused:
23. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz
baby neblaznite ved s piatka na sobotu nas bude 5 a zo soboty na nedelu 7 a este cez den nas pride niekto pozriet tak podme :wink:
23. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz
blška má asi pravdu, my tiež nemáme teraz peniaze na vyhadzovanie, ešte nemáme ani byt zariadený, ale tak obetujem :wink:
23. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz
Neviem babenky ja vam dam vediet zajtra, muzovi som to povedala tak ani nekomentujem co povedal, kedze koli tomuto stretku neprijal pozvanie za svedka na svadbu svojho najlepsieho kamarata...teda ja som ho ukecala nech to zrusi koli tomuto, takze je pekne nabrusenny...my ako mame vazne hrozne vela vydavkov tuna a do tohoto stretka sme boli ochotni investovat za predpokladu ze to naozaj bude STRETKO... :confused:

Ja rozmyslam ze mi prideme v len v sobotu rano, stretneme sa s vami v ZOO a vecer pojdeme domov... :fearful:
23. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz
jajuš - inak to mu verím, fakt musí byť nasraný :confused:
23. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz
ahojte,
anez tak to je my luto, že vas to takto zdraplo, nech vas to čo najskor prejde.
No je fakt pravda, že nas je maličko, neviem či to ma význam, možno by bolo lepsie sa len tak stretnut a ist do ZOO, niekam sa najest a spat domov večer.
23. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.