• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jaja neblazni ved aj ja som mala ist na svadbu aj som vystupenie zrusila baby podme tak podme aspon tak ze prideme v piatok a budeme celu sobotu a uvidime ako to bude a mozme ist v sobotu vecer domov aspon to skusme a ked bude dobre tak tam zostaneme do nedele :wink:
23. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz
No ja som mala co robit aby som si to doma vyzehlila, ked sa mi ozvala rodina z LM ze na tento vikend nas pridu pozriet, sesterka s troma detmi, ujo a teta...naposledy nas videli ked mali baby 3 mesiace...doma som si vypocula prednasky ze su mi kamaratky kt. som v zivote nevidela prednejsie ako vlastna rodina...proste mi to dali vyzrat a teraz mi to da vyzrat aj manzel... :unamused: :unamused:

Ja by som vas hrozne rada vsetky videla, len sa mi to zda zbytocne robit v tom penzione ked nas bude 5 a pol...my fakt nemame na rozhadzovanie...my sme na slovensku 10 dni a za tento cas sme uz minuli 400 eur, co mame v anglicku na stravu+ine vydavky na jeden mesiac... :astonished: takze ak to takto pojde dalej, zachvilu dojdu aj uspory, a ja z tych penazi co teraz vyprasim na "stretko" (ktoree sa kludne moze odhrat v cukrarni) mozem zit dalsi buduci tyzden... :confused:

Takze nechapte ma zle, len ma proste presla chut... :unamused:
23. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz
blska, lenze ak pojdeme len v piatok na jednu noc, to znamena ze do soboty rana do 10-tej sa musime vystahovat, zbalit a dovidenia...oni nam tam nebudu drzat izby len preto ze my sa musime rozhodnut ci ostavame aj do nedele...a okrem toho chceme ist v sobotu do ZOO, potom zo ZOO kam pojdu deti spat ked uz budeme vystahovani...?

Potom navrhujem v sobotu sa stretnut v ZOO, a potom ist na hotel a aostat do nedele...aj ked ani to nieje vyhra :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz
takze akoze nic sa nekona :confused:
23. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz
Babenky by sme si mohli povymienat ciselka cez IP-ecky nech mame na seba kontakt aby sme vedeli co sa deje...tak ja posielam, kukovi, blske, ivu (anez, a petka uz maju) tak mi baby prosim tiez poslite ciselka :wink:
23. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz
no tak sa neako dohodnite mne je to uz jedno ja by som tam najradsej isla na cely vykend ale sak pojdem tak ako sa dohodnete :wink:
a poslite ciselka aj mne a poslem vam aj ja
23. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz
Tak sme sa drahym porozpravali, nakoniec sme skonstatovali ze na tento vikend uz lepsi plan nevymyslime, povedal ze je to na mne ci pojdeme na jednu noc alebo na dve alebo vobec...tie peniaze boli vyhradene na stretko tak co uz s nimi... :wink:
23. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz
no tak ja neviem či mám prísť - ak hej pošlite mi niekto tiež číslo do IP telefon, mám len na anez ale ak nepríde čo kde vás nájdem? a mám teda ísť vôbec?? :confused: chcem vás vidieť - veľmi
23. apr 2009 o 22:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
jaja to sa mi paci mali by sme ist lebo potom budeme banovat aj my sme si uz na to vyclenili peniazky a treba si sem tam troska vyrazit a zmenit vzduch tak babulky sup sup a nic nerusme :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz
babule a kedy chcete ist do ZOO? V sobotu a o ktorej:?
23. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz
petka do zoo chceme v sobotu rano ked sa zobudime tak pojdeme :wink:
23. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz
Petka, vy o ktorej v sobotu pridete? ja som tak myslela ze by sme sli do ZOO bud okolo 9-tej rano alebo po desiate, teda okolo 11-tej... :confused:
23. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz
A viete niekto kde je ta restika kde mame rezervovany obed? lebo ja nemam ani paru... :confused:
23. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz
ja by som radsej isla do tej zoo rano co najskor lebo neviem ako mala vydrzi ona je uz o 12 unavena a chce spat a neviem ako by spala v kociku ale asi dve hodinky tazko myslim ze by v kociku zaspala len neviem ako dlho by spala ale ved uvidime a ko to vsetko bude :wink:
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz
o tej reštike neviem ani ja :astonished: :confused:
23. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz
ale ja prievidzu trošku poznám tak ak by mi anez povedala kde, alebo na tej mapke ukázala tak hádam by sme tam trafili, alebo zhrabnem ocovi navigačný :grinning:
23. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz
baby a pamätáte si od koľkej je zoo otvorená? malý akurát chodí o jedenástej spať, ale tak buď by som ho nedala, alebo hádam by zaspal aj v kočiary
23. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz
baby, co sa to dejeeee? :confused:

ja uz cast veci zbalenych, vravim si, ze idem pozriet, co nove.... a teraz mam zas vybalovat?

jaja - tie sandalky ti zbehnem pozriet - myslis "nina ruzove" (lebo podla katalogu su "nina" az od c.28")
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html
23. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz
ivu - zoo je od 8.00 do 18.00
23. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz
no babule, my prideme okolo 10 hodky, takže to je potom pre nas už pase, ak pojdete skor.
som myslela že by sa slo tak okolo tej 10 hodky. :unamused:
23. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz
no ništ babule, idem haji, lebo mala vstava pre 6 nech som nie je ako matoha, zajtra dočitam, papa
23. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz
petuska ved mi budeme v zoo a vy pridete za nami stretneme sa tam :wink:
jaz nevybaluj nic sa nerusi ideme podla planu :wink:
a k tej restike o tom neviem ani ja nic ale ved anezka sa rano urcite ozve a da infosky a mozno bude Danuskoi lepsie a pojdu aj oni :wink:
23. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz
ja som z toho cela taka neaka pomylena ze sa mi ani spat nechce ale uz idem radsej lebo aj Eliska ma v poslednom case neake skore vstavanie :wink:
23. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz
tak zatial teda nevybalujem :wink:
23. apr 2009 o 23:02  • Odpovedz
petka, to je v poho, v ZOO sa da zabit aj tri hodiny, kludne pridite neskor za nami, zavolas a povieme kde sme...vsak cela sobota bude pred nami :wink:
Len to este prosim ta ty nerus, lebo tu uz by som zacala brat osobne :grinning:

jaz, ano myslim "nina ruzove", tam je cislovanie od 19-27, poslem ti ciselko do IP, posli mi aj ty na teba a keby si tam nahodou isla a bolo by nieco treba tak len prezvon... :wink:

My sa pokusime prist na tu 14-tu, len ak nebudeme vediet trafit, komu mam volat? Ved to bez anezky ako bez pravej ruky :sunglasses:

anez, dufam ze ked toto citas Danuskovi je uz lepsie, a verim ze hnackoval zo zubkov, drzim palce nech je rychlo fit aby ste nas aj vy prekvapili a hlavne potesili vasou pritomnostou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 23:06  • Odpovedz
baby pošlite mi niektorá číselko, keby prídeme v sobotu, alebo v nedelu, ak by sa očká tamarke dali do poriadku a mm by nemusel íst do robotky... anez mi poslala, ale čítam, že ona asi nepojde... :confused: dakujem
24. apr 2009 o 07:09  • Odpovedz
baby ja vas kopnem, tak ja zbalena, o hodinu vyrazame a teraz tu citam, ze rozmyslate ze to zrusite!!!To snad nemyslite vazne! Pekne ideme, ziadne take, co ja ako by som scul robila??? Baby nepodarene!

POsielam aj ja cislo do IP Blche, Jaje, Jaz, prosim, ak to tu budete niektora citat tak ma prezvonte alebo poslite sms na mobil aby som na vas mala kontakt, bo o chvilu ideme a postu tu uz citat nebudem. Diiiky. Hlavne kym budemena ceste to nezruste! To som rovno mohla zavolat tej rodine v Prievidzi :cry:
24. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz
hi, uz citam IP, uz ste pooposielali ciselka, tak moooc dakujem, tak idem hadzat veci do auta !
24. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz
hurááááá, tak sa predsa ide, no super, sa tešíííííííííííím :wink:
24. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz
No tak ja sa akurat zacinam balit, panika vrcholi :grinning: normalne som si automaticky nachystala vahu, aby som batozinu nemala tazsiu ako 23 kg :grinning: :grinning: ved co ak mi ju nevezmu do auta :grinning:

Baby bude dobre, citim to v kostiach a to uz je co povedat, Bayleis na ceste, blaska ty nezabudni to scrabble :sweat_smile: a vsetci sa vyzbrojit dobrou naladou, tak zatiiiim oleeee :sunglasses: :sunglasses:
24. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.