• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ahojte, tesim sa s vami, skoda, ze nejdeme :confounded:
24. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz
baby nezabudnite nas informovat, co porabate a ako sa mate, aby sme boli trochen s vami, ked nebudete mat cas tak neva, potom napisete :wink:
24. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz
jajuš aj ja už mám cestovnú horúčku, tiež som sa akurát začala baliť, ale vôbec neviem čo zbaliť, najradšej by som tam nahádzala všetko, ale mám len jednu tašku, tak som zvedavá, mm má ešte jednu tak hádam to do nich vpraceme :wink:
24. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz
Akurat mi volalai z toho penzionu ze ako sme sa dohodli na tych veceriach na dneska, tak som povedala ze vecere si na dnes neprosime, kedze sme sa nedohodli na jednom spolocnom jedle...len aby sa vedelo :wink:

Ivu, ja mam deti zbalene asi v troch taskach takze ideme ako na tyzden :grinning: a akurat som vysla z vane a este idem balit seba, tiez beriem vsetko co mi pride pod ruku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz
A ozaj, pytala som sa tej pani, maju tam aj chladnicku kde si mozme pre deti nieco odlozit, jogurty alebo tak... :wink:
24. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz
caute kocky tak ja som prisla len skontrolovat ci sa naozaj ide uz mam zbalene dve velke cestovne tasky a ako vidim niesom sama jaja scrabble nemozem ani za pana najst ale este skusim :wink:
24. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz
to je super že majú pre nás chladničku, :slight_smile:
24. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz
ja mám tiež scrabbble,len je na byte ešte kde sme bývali, ale ak nenájdeš tak sa pre ne stavím
24. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz
jaja, blska - ake cd podhradskej vam to anez napalovala?

nad chladnickou som aj ja rozmyslala, super, ze je :slight_smile:
my dnes prideme trosku neskor, medzi 15.30-16.00 predpokladam, muz do 13.30 robi :unamused:
24. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz
caute maminy,
jooooj ako vam je supeeetr, ved vy uz odchadzate, kristi uz asi na ceste.

my sme boli rano u koznej, 16 ludi pred nami, no cakalai sme doost dlho, nakoniec nas nejaka pani pustila.
vypalovali mu asi 20 pupinov na celom tele, chudaacik,straaasne plakal. ma ekzemy n atvare a po tele a ked dr. zbadala moje ruky, hovoori, ze to mame uuplne rovnake, predpisala rovnaku mast. jje zarabana, bude hotova poobede.

danuso hned od dr. zaspal, teraz je na balkone, pediatricke sme nesli, kedze buva a som rada, chudaacik. tej zavolam a spytam sa jej, co s tymi hnackami a teplotkou, v noci mal urcite, ale som ho nerozbalovala a ni nemerala. dala som vecer iba cippok viburcol. a v lekarni som sa pytala a povedali, ze amm dat smectu. no neviem, zavolam pediatricke, je to kamoska. inac rano zase sprtal do plienyk, do nocnika nist, len do plienky.

dnes uurcite neprideme, aj ked je hentaky uplackany z toho vypalovania, ale zajtra by som rada dosla, aspon do ZOO. tak uvidime, ako mu bude, skusim ho dat dokoppy. mne je uz v pohodke. supla som si vcera tantum verde. viem, ze sa nemoze ked sa koji, ale ved kojim az vecer, a viem, ze mi to suppeeer zabera. ok, idem nieoc porobit.
:grinning: :grinning:
stastnu cestu, maminky a deticky a jasne ze aj tatinovia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:a neozerte sa moc vecer, aby ste zajtra vladali chodit po Bojnicicach a lietat za stuplami
24. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz
jaz, jaje iba 2 a gospelove

a blske vsetkoooo :wink: :wink:
24. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz
ok, anez

ze neozerte sa :slight_smile: , no cest nasej rodiny bude musiet hajit tatino, lebo dnes v noci som kojila - pouzijem tvoj termin "furt", tak aby zajtra Livka vladla na zvieratka pozerat :grinning:

snad sa Danuskovi polepsi a pridete medzi nas, vidis, ze si kazdou ocakavana :wink:
24. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz
kočky - užíííívajte zajtra som tam s mužíkom a yasminkou ako na koni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jaja - cinkneme ked dorazíme kde ste a prídeme za vami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

anez - prííííídi moooc rada vás spoznám :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2009 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
blška no čo, našla si to scrabble?
24. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz
ivu, blska to odkazuje ze nie :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz
bolo supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
aj ked je mi ako by ma presial parny valec :grinning: aj tak bolo supééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :sunglasses:
babulky dakujem :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
26. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz
autor
baby a teraz ideme dohadovat dalsie, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz
veru blška bolo :wink: ja už sa tiež teším na ďalšie :wink:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz
ja som si cez vikend oddychla a zrelaxovala ako uz davno nie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , skoda ze tak rychlo ubehol
vdaka, babenky :wink:
26. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz
babenky ja mam stale usmev od ucha k uchu, myslim ze duchom som stale v bojniciach :grinning: :grinning: To by chcelo nabuduce taku tyzdnovu dovolenku, aj ked ja sa ako po "dovolenke" vobec necitim :grinning:
Keby sa dalo kludne by som to este pretiahla :sweat_smile:

kuko, svata pravda to aby sme zacali vymyslat dalsi termin :grinning: Ak by mal niekto nejaky napad, do 15. juna sa dostavime kdekolvek :grinning: :grinning: :wink:
26. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz
jani, ozaj dakujem este raz za to napalene CD :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz
babulky tak aj ja sa tesim na dalsie stretko a muzik tiez ,ale povedal ze bez Vaska nejde :grinning:
no a fakt by to bolo lepsie keby sme boli dlhsie nabuduce nech si to mozme viac uzit :wink:
jaz aj ja dakujem za to cd ved som sa tusim ani nestihla podakovat zajtra budem cely den spievat a Eliska tancovat a vrtiet ritkou :wink:
26. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz
A len tak nakratko, Mila pre mamu, Nitra, nechystate sa niektore?
26. apr 2009 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz
blska, to iste aj moj drahy povedal :grinning: :grinning: akurat ze sa mam ujistit ze tam okrem vas pride aj simonkov tatino a petkin muzik tiez, ze nabuduce nebudu tahat len do 2-hej, ale ze si vypnu mobily a pojdu na ten striptiz :grinning: :grinning:
Ozaj, a ze idu zalozit "modreho somara/ponika" :grinning: :grinning:

fotocky mi pomaly stahuje...

deina, ak sa pojde cez Martin tak idem :grinning: :wink:
26. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz
blska, muzik mi tu inak cely den pobehuje a opakuje "ty kokos ty kokos" ze ho chlapi na tej nocnej besiedke naucili, myslim ze aj Juraj to pouziva, no taky je podareny, uz sa tesi na najblizsiu vyuku... :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz
jaja ved uz bolo povedane ze este jedno stretko a z tvojho muzika sa stane ucitel slovenskeho jazyka :grinning:
tusim sa nasi chlapy zabavili lepsie ako my :grinning: len neviem cim to bolo ze by tou whisky
26. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz
to nebolo tou whisky, to bolo tym ze my sme malo pili, keby som vedela ze sajete ako duhy donesiem tie bayleisy aspon styry :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz
a nabuduce pekne chlapi ostanu bejbysitovat dnu a my si vyrazime do nejakeho night clubu :sunglasses: :sunglasses:
26. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz
no tak sme sa poucili a vieme ze jedna flasa bayleis je tak na pol hodinku :sunglasses:
26. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz
jaja, blska - nemate zaco :wink: , nech si babulky dobre trsnu
26. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.