• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jaz mne idu na tom cd len tie uspavanky bolo tam toho viac alebo len uspavanky ?
27. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz
blska - urcite je tam viac, lebo sme tvoje cd pustali v aute, mala by si tam mat vsetkych 5 cd podhradskej + uspavanky + vianocne a neviem, ci ti tam muz nenahral aj matelka a mandarinku darinku :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz
jaz, ja som to nase CD este nepocula, stale je zbalene, lebo este jednu tasku z Bojnic nemam vybalenu, nestiham :wink: a co je vlastne na tom CD, Gospelove alebo ta 2-ka? :sweat_smile:
27. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz
jajus - oboje (aspon muz tvrdi), tvoje sme nepocuvali
27. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz
jaz no mne to nejde v aute to neslo vobec a doma len tie uspavanky ale skusim to dat do domaceho kina a uvidim alebo do pc tam to mozno pojde ak ked nie tak nevadi aj tak dakujem aj uspavanky su tam krasne :wink:
27. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz
jaz, jeeej to som nevedela ze sa to zmesti na jedno CD :sweat_smile:

blska, muzik sa ma akurat pytal, citujem "ako je moj Juraj" :grinning: :grinning: Inymi slovami, ze ako sa ma... :wink:
27. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz
blska - daj potom vediet :wink:

jaja - skus aj vase, nech to pripadne poriesime

muz to napaloval v piatok ako prisiel z roboty, este sme leteli pozriet tie sandalky (doobeda som nestihla, Livinka ako na potvoru spinkala prvykrat v zivote 3 hod.) a ponahlali sme sa do Bojnic
27. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz
jaja to je zlate moj Juraj :wink: no je v robotke takze sa asi moc dobre nema :wink: ale myslim ze teraz po tomto stretku bude konikovat aj on celkom sa mu tam pacilo a to frflal ze naco tam budeme chodit :wink: tym chlapom sa tam celkom pacilo aj si tusim fajn rozumeli
27. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz
a este dufam ze to stretko ma na mojho muza dobry vplyv a vsimol si ze sa o deticky straju aj chlapi a daju ich aj spat a prebalia nakrmia a tak lebo to on vobec nerobi :unamused: tak dufam ze zacne :sunglasses:
27. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz
autor
babule, no aj ja chcem dalsie stretko, Miskovi sa moooc pacilo :grinning: :grinning: :grinning: a nabuduce bude babska jiiizda....muzov nechame spat s detmi a my niekam vyraziiime :sunglasses:
27. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz
jaz, CD sme dneska pocuvali, funguje to cele tak ako ma, super, dakujem :wink:
27. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz
jaja, tesim sa :dizzy_face:
28. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz
mne idu len tie uspavanky ,ale skusim to dat svagrovi on to mozno bude vediet spravit aby to islo ale az neskor teraz pise diplomovku takze si na tie pesnicky budem musiet pockat :wink:
28. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz
tak co kde dame teraz stretko ? mozme aj take jednodnove spravit si niekam vylet ,ja by som isla pozriet aj do zoo v bratislave :wink:
28. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz
blska, no nejde mi to do hlavy :confused: , lebo na tom tvojom sme ficali cestou do Bojnic, uspavanky som hned preskocila a spievali sme detom 1, az som hrdlo citila :slight_smile:
skusala si to aj cez pc? alebo to do neho natiahni a tak pusti
28. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz
jooj, do ZOO do BA by sme sli aj my. jasna vec, len neviem, ako sa dostane jaja, lebo oni tusim uz nemaju auto, ze jajus :confused: :confused:
28. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz
jaz ja mam na notebboku pokazenu mechaniku takze mi tam nejde dat to cd ale neako to vymyslim ked to tam je tak ja to odtial dostanem :wink:
28. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz
Joooj babenky hned by som isla aj do ZOO, ale uz je to pre nas nemozne, ako pise anez nemame sa tam ako dostat :frowning2: jedine ze by sme dali stretko v Martine vo Hviezdoslavovom parku, ale to by ste museli vybavit aj pekne pocasie :sunglasses: :wink:
28. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz
jeeej ale vam bolo hej.

do zoo by sme sli aj my? a urcite aj lenkka a elia. tak to by bolo super
29. apr 2009 o 00:35  • Odpovedz
my pojdeme aj do Martina aj do BA do ZOO :grinning: :grinning: ked nas nist neprekvapi, ziadna hnacka, pupiny a choroby a pod :pensive: :pensive:
29. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz
jeeeej babenky dajme stretko v Martine, 3 kusy su uz iste (anez, jaja, petka) to je celkom dobry zaklad a este ukecat ten zvysok a vymysliet program :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz
ja mozem ist tiez aj do Martina a do Ba musime to neako naplanovat :wink: len co budeme v Martine robit? anezka to by sme tam mohli ist spolu jednym autom bez chlapov :wink:
29. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz
jaja a odkaz muzikovi ze do toho Burgasu nakoniec nejdeme bulhari si nevybrali ani jeden slovensky subor takze asi sa tam nestretneme :slight_smile:
29. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz
Inak babenky tento vikend je v Martine cirkus, tak my sa chystame teraz v sobotu o 17-tej ak by mal niekto cestu okolo :slight_smile: :slight_smile:

blska, odkazem no to je inak skoda a preco si vas nevybrali? :confused:

V MT je Muzeum slovenskej dediny, tam su take klasicke slovenske domceky, slovenske remesla tam ukazuju, slovenska restika, na trave kozicky pobehuju a tak, len to je tak program maximalne na hodinku aj s tou restikou ale ak by bolo pekne tak vo Hviezdoslavovom parku je detske ihrisko, len ak by prsalo tak neviiiiim... :fearful:
29. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz
ked bude prsat narveme sa k vam do 2izbaku :grinning: ale keby bolo pekne tak ked budeme chvilku v tom muzeu chvilku v parku tak to tak rychlo ubehne ze sa ani nestihneme porozpravat :wink:
a tu zoo v ba by sme mohli zorganizovat niekedy v lete nie?
29. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz
jaja neviem preco si nas nevybrali oni nevybrali ziaden slovensky subor mali zevraj na vyber 50 suborov :wink:
tento rok pojdeme asi len niekde tu naokoli tusim do polska mame pozvanku a to ja nepojdem koli polsku nenecham malu tyzden na varovke :wink:
29. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz
blska, tak to hej, ze do polska :sweat_smile: keby vas niekto zo spanielska vybral to uz by som hadam aj isla :wink:

Tak co teda, zrazime sa v Martine? :sunglasses: Ak bude skaredo pojdeme do Tulipu, tam je detsky kutik :grinning:
29. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz
jasne mozme sa stretnut len musime pockat co anezka napise ci pojdem s nou alebo s muzom to by sme potom museli niekedy v sobotu :wink:
29. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz
jeeej, jak sa to tu rozbehlo :grinning:

v sobotu ma byt pekne v Martine

http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/martin

ja by som sla :grinning: aj pridem pre teba blcha :grinning:

len musim este volat s majkom a dohodnut sa snim, ci nahodou nema nieco na vikend, lebo viem, ze splietal. ze bysme sli do PD vsetci na 4 dni, ale este neviem. dnes tam siel na otocku nieco vybavit. tak neviem....
baby, dam vediet, ked s nim budem volat. musim ist sa chystat, kym tu nie je danuso
jeeej, to by bola aprada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty koki, ja sa uz tesisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz
juj a to uz tuto sobotu co blaznite ja nemozem ocino ma narodky mame party :wink:
29. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.