• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
len tuto sobotu my ideme do toho cirkusu (to je v kosutoch, to mame tak 25 minut peskom) ...to by ste sli aj vy?? :sweat_smile: :sweat_smile:
noooo aj ja sa musim petky opytat dufam ze nic nema lebo ja sa bez nej do MT nedostanem :unamused: do busu sa nezmestim tak neviem ako by som sa do centra dostala :confused:
29. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz
tak ak nie tuto sobotu, tak by sme mohli ten dalsi vikend, 9.-10. maj (sobota, alebo nedela) :sweat_smile:
29. apr 2009 o 14:51  • Odpovedz
jaaj, nie tuto sobotu? ok. sak neva

jaja, sak ja by som blsku a eli a dnausa vysadila v MT a zbehla pre vas, autosedacky budem mat dve v aute tak pohodka :grinning:

baby, letim
29. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz
anez, a vy pridete na minibuse? :grinning: :grinning: joooj to by bolo super bomba :sunglasses: :sunglasses:
29. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz
jaja, neee, sak normal opel vectra combi, ale sak dozadu dam dve autosedacky v pohodke

ale akurat ukecavam muzika, ze nech ho predame a kupime 7 miestnu alhambru :grinning: a zatial som na dobrej ceste, tak uvidim. ja milujem veeelke auta. moja srdcovka je land cruiser toyotka :grinning:
29. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz
anezka to by sa ti pacil nas nissan navara je to taky tank :grinning: ja na tom ani soferovat nemozem lebo sa na ceste nevyhnem oprotiiducemu autu :grinning:
29. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz
anezka a zmesti sa do vasho kufra aj nas kocik ? vas je maly ale ja mam velky no v najhorsom pripade by som si pozicala sestrin predpotopny golfac :wink:
29. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz
ahojte,
čo sa to tu kuje????
To by bolo super keby sme sa tu zas stretli, je pravda že v MT nie je toho tolko, ale to Muzeum čo spomynala jaja by sa dalo, no my tu mame hlavne hory a to sa nehodí.
Však mi jaju narveme do auta - neni problem.
:grinning:
29. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz
ahojte, baby hlásim sa do partie, s vami aj na kraj sveta :wink: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz
petka, sak coze mozeme aj na Maguru vybehnut ja nedbam len ma tam budete musiet vytlacit, respektive vyniest :grinning: :grinning: a zavedieme ich aj do Prioru :grinning: No to si pozriem ako nas tam narves :grinning:

Joooj to by bola prca keby to vyslo :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz
jeeej super ved to nas pomaly bude viac ako v bojniciach :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz
blcha,jeej ten som videla na fotkach z bojnic - tak ten je paraaaadny. a mate nove auto? vy ste mali octavku, nie?

jasne blcha, zmesti sa kocik, isli sme teraz segra a ja, my sme mali buggsa a segra mala taky obyc. kocik - a la tako - a to je ine hovado. a v pohodke zmestili. :wink: :wink: sak nejdeme na noc :grinning:

jajus - nooo to by bola parada :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz
anezka to je super ze sa zmestime :wink: octavia nebola nasa ale svokrova je to take pracovne auto takze vzdy ked sme niekam chceli ist tak sme ho najskor museli pol dna upratovat teraz si muzik splnil sen a ma navaru aj ked este stale nieje celkom nasa este sme dali len zalohu a zatial sa len vozi a testuje ci je dobra ale uz sa do toho auta zalubil :wink:
30. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz
jee to je parada iva ze aj ty pojdes to nas bude fakt dost uz sa tesim kto sa este prida na stretko do Matrina?
30. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz
anezka a co si to videla na fotkach z bojnic neako som to nepochoplia :confused:
30. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz
blcha, sak vasu navaru som videla :wink: :wink:
30. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz
ahhaaaaaaaaaa :sunglasses:
30. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz
autor
Baby vy tu kujete dalsie stretko? To je ina parada...aj ja by som sla, no neviem ako to s muzom dohodnem, ale ved aj s malou by som sla, len Martin to zasa tak daleko jeeee.....baby a nejde niekto z BA? Ze by sme sli spolu? :grinning:
3. máj 2009 o 07:13  • Odpovedz
Nooo ved akurat kukam do kalendara ze by sme sa mohli dohodnut na nejakom termine aby sa nam to v kalendari nezaplnilo :wink:
Najlepsii by bol urcite vikend, mne zatial vyhovuje hociktory majovy- 16., 23., 30.5 (to su vsetko soboty) :sweat_smile:

anez, vy kedy idete do tej PP? ci v suvislosti so stretkom na tom nezalezi?
3. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz
jaja, to je jedno kedy ideme do PD, ale vikend - od 14. 5. ideme asi do Prahy, este to nie je na 100%, musim kuk pocasie, takze my sa podla toho rozhodneme.
3. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz
podla mna mozme ist do toho Martina aj niekedy cez tyzden mne je to jedno a ked nebereme chlapov tak je to fakt jedno ved sme na materskej :wink:
3. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz
blska, a co chlapi cez tyzden nepracuju? :sweat_smile:
3. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz
jaaaaj az teraz mi doslo, to neberiete chlapov? a ty soferujes? :sweat_smile:
3. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz
jaja ved ja idem do Martina s Anezkou tak chlapi sa nam uz nezmestia :sunglasses: soferuje ona lebo keby som ja tak by sme tam do vianoc neboli :grinning:
3. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz
ale ved anezka spominala ze aj eliu berie, to sa zmestite 3 sedacky+3 dospeli ? :sweat_smile: ci to som ja zase mimo :grinning:
3. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz
jaja ona napisala ze Eli to mislela moju Elisku :wink:
3. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz
ahaaaa, ona pisala ze zoberie "blsku a eli" a ja som myslela ze mysli eliu a to myslela asi elisku :grinning: :grinning:
myslela som chcela napisat
vidis uz mi kabliky treba premazat :grinning: tak super potom :wink:
3. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz
tak uz len hodte termin, ale tak troska v predstihu nech sa zariadim :wink: lebo vacsinou tu mam uz nahlasenu krstnu alebo segru tak nech to zredukujem vcas :wink:
3. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.