• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ja by som tiež mohla niekoho zobrať, ale kto sa sem dostaví? :confused:
3. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz
ivu, zatial blska, anez, petka a ja, s tebou by nas bolo 5 :sunglasses: no na to ze to stretko v Bojniciach sme organizovali 5 mesiacov a bolo nas 7, celkom slusny pocet takto "na rychlo" :wink: ale urcite sa este niekto prida :sweat_smile:
3. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz
baby, zajtra poobede ked donde drahy z BA kukne to auto a potom dam vediet ze co to je, kolko to bude stat, a ci to dame dokopy najblizsie dni. lebo ked to bude stat viac ajk 5 litrov no enveim neviem :angry: :angry:
3. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz
anez, no to je smola :unamused: hadam vas nenechaju bez auta tak dlho, hlavne teda aby to nebola velka palka :unamused:
4. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz
No co babenky tak myslute ze bude z toho nieco? :sweat_smile: :confused: Mne sa pomaly zacinaju zaplnat vikendy, rodina sa ohlasuje kedy co a ako, tak ja neviem co komu povedat... :unamused:
6. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz
jajus, ja tento vikend nemozem, lebo majo ma nejake akciu, musim ho odviezt, buduci tyzden mam nejake moderovacky v meste, ale v sobotu mam volno. to je 16. maja. mohli by sme vtedy? alebo by som mohla aj vo stvrtok 14. maja. a ked nie, tak ja mozem az ten dalsi tyzdne potom.
tak co baby, ako? blcha, teba vezmem, nie je problem, ked nebude moct ist juraj.
7. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz
Mne 16-ho vyhovuje, pre mna je lepsi vikend ked su aj nasi doma aby mi pomohli nachystat sa a tak...ale hlavne som teda chcela vediet ci sa to nezrusilo koli tomu autu, ale ak je pojazdne tak je to OK :wink: My sme tu do polky juna urcite, takze ak by to nevyslo buduci vikend, poriesime nieco ten dalsi... :slight_smile: :slight_smile:

Blska, ivu...vam to kedy vyhovuje? :wink:
7. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz
jajus, ten dalsi chceme ist koonecne do prahy a ten posledny zase je u nas v TT festival lumen
http://www.fln.sk/festival/program.php

jooj, s amoooc tesim, lebo minul rok som prvykrat nebola ato som doma revala jaak male decko :frowning2: :frowning2:
7. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz
no ja sa spytam muza ci by sme teda toho 16 isli a ked nie tak pojdem sama s Anezkou :wink: mne to vyhovuje hocikedy ja nemam ziadne plany dopredu :wink:
7. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz
babulky ja zatiaľ nemám nič iné v pláne, takže hocikedy :wink:
7. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz
OK babenky, tak zatial to nechame na toho 16.5, este musime doklepat miesto, cas a program :sunglasses: kto si berie na starosti pocasie? :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz
No tak to je supriš, akurat že ja mam 16 stretko po 10 rokoch zo školy. :frowning2: Ale však to je až nejak okolo 16 tak aspon dovtedy by som šla s vami. :wink:
7. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz
petka, jeezis no co si tak to dame iny termin, ved ty martincanka aby si chybala na martinskom stretku :astonished:

a co 17.5 -nedela?? :wink:
7. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz
mne je jedno tak mozme dat aj toho 14 stvrtok to moze anezka :wink:
7. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz
14-ho je cez tyzden, a to by sme asi nemohli ist do toho skanzenu- muzeum slovenskej dediny co som tu o tom pisala, len cez vikend tam robia tie atrakcie :unamused:
Jedine ze by sme sli na to detske ihrisko a potom sa presli po pesej a tam nahanali holuby :wink:

Ale ja som skor za ten vikend :wink:

Inak ako to urobime so spankami? O ktorej by sme sa zrazili? Lebo mi o 12-tej musime byt na spanok doma :confused: Tak bud by sme sa stretli ze fest doobeda alebo potom poobede okolo 15:30....? :sweat_smile:
8. máj 2009 o 00:54  • Odpovedz
ja navrhujem vyrazit okolo 12, 12,30 odtialto, teda tak aby danuso a eli spali v aute a ked by sme prisli, boli by vseetci vyspani :slight_smile: :slight_smile: v tu nedelu neviem, ci budem moct, o 18, 15 mame uuurcite skusku - spev, lebo na konci maja mame koncert, tak teraz makame. a neviem, ci nebudeme doobeda spievat. dozviem sa v nedelu, tak dam vediet. ale aj tak to je doost na prd, lebp ja by som musela ist okolo 4 uz domov, aby som o tej 6 bola doma.
8. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz
anez, a kolko by vam trvala cesta autom do MT? my by sme mohi byt ready na tu 15:30, najskor na 15-tu :wink:
8. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz
babulky a kedy to teda ideme lebo som vcera zistila ze ja toho 16 nemozem ist mame dolezity trening koli folklornym slavnostiam este neviem o kolkej to bude ale je to v sobotu 16 tak vtedy urcite nepojdem :wink:
8. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz
ja to typujem ze od nas do matrina take dve hodinky :sunglasses:
8. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz
inak mna napadlo ze sme sa mohli stretnut aj dnes, ved sme boli od 15-tej skoro do 18-tej vonku :sweat_smile: :sweat_smile:
10. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz
tak toho 16.5 nemozem uz ani ja, kamarat z Blavy sa ohlasil (moj "ex" :wink: ) ze nas pride kooonecne pozriet, baby maju 14 mesiacov a on ich este ani raz nevidel... :sunglasses: ani ja jeho v podstate :dizzy_face:

ale musime nieco vymysliet, napiste kedy este by sa vam dalo prist, ktory najblizssi vikend? :sweat_smile:
10. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz
no, my musime nieco vymysliet s tym autom, uz ho mame pred cinziakom. normal ho museli odtiahnut, tak sli 60 tkou z BA

potom dam vediet, ked y bude ok, a taak
10. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz
anez, ouki tak dufam ze ho coskoro rozchodite :wink:
10. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz
tak co cicky micky ziadne stretko sa nekona :confused: co vymyslime?
22. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz
cicky micky, tak to dame na toho 13.6 -sobota? To by slo, nie? :sweat_smile: a ten zvysok vikendu si uz mozete uzivat u blsky na haciende :sunglasses: :sunglasses:
25. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz
jasne moze byt ked ma anezka zoberie tak ideme do martina a potom k nam :sunglasses:
25. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.