• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
...aha tak kukam obrazky, tak tie postele su spojene, ako manzelske, ze?
27. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz
baby, vy ste fakt herecky..ja som tiez manzelovi oznamila a on ze co sa budes rozhodovat v aprili, rozhodni sa teraz, ja si to poznacim, budem vediet odteraz, ze ideme a ostatne si podla toho prisposobim..som cumela jak puk..ale chce ist tiez..:wink:
27. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz
Ked u nas nevieme presne, ako to bude s jeho pracou, preto si nemozeme byt celkom isti - ale tak snad cez vikend by to malo vyjst.

Inak ja som si ani nevsimla, ze ta Limba nema restauraciu, to by mi asi vadilo. Pohodlnejsie je, ked je priamo v penzione ako v Maxime.
27. jan 2009 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz
tak my ideme na 100% :grinning: to ze limba nema restiku by mi nevadilo, keby bolo teplo, ale zase co ked bude prsat, v dazdi sa trepat niekam do restiky

jaja :grinning:
27. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz
a co sa tam da robit s detmi? je tam nejake ihrisko, spolocenska miestnost alebo tak? nemozem to tam najst... :unamused:
27. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz
caute baby, vy ste akcne :grinning: :grinning: :grinning: ja sice neviem, ako budu prasule, ale aj keby som mala ist do tesca vykladat tovar do regalov, tak na takyto vikend naskrblim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

este to chce prehovorit do duse manzelovi, ale ten uz siel spat, predbezne som vsak za, tak so mnou ratajte! :sunglasses: :sunglasses:
27. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz
a inac - na strasidla by som s detmi tak malymi ako su nase nesla urcite, uz len vystat tu radu, bola som pred x rokmi s nasimi, a tatka skoro porazilo, tie 3hodinove sory na vstup do zamku. ale zoo bola pjekna :grinning: :grinning: vidite, na tu zoo skusim nalakat muzika :stuck_out_tongue_closed_eyes: on zvieratka raaaaad :grinning:
27. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz
kacenqa- parada :sweat_smile: :sweat_smile: som ti chcela akurat dneska pisat na skype :wink:

Ja som inak predbezne naratala 11 rodin :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz
tak co teda bude to maxim? ja dufam ze pojdeme myslim ze muzika prehovorim takze na 95% ideme :wink: inak Eliska sa v prenosnej postielke tiez len hrava mame ju miesto ohradky ale uz tam raz spala takze dufam ze tam zaspi :wink: a do povinnej vybavy balim aj vysielacky :grinning:
27. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz
no a tie postele dvojky, su spojene ako manzelske ci nie? baby kuknite foto lebo ja som pako :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz
jaja dobre pozeras su manzelske :wink: ale ved sa tam moze zavolat a pre teba extra upravia postele :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz
baby super sa to tu rozbehlo, rátajte aj s nami :slight_smile: aj mangel hovorí že pôjde :dizzy_face:
27. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz
Teraz hovorite o Maxime? :grinning:

Inak ja si to neviem celkom predstavit, ako to tam bude fungovat.
27. jan 2009 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz
blcha- aaaaaale ja rozmyslam ze by sme vsetci styria spali v jednej posteli :grinning: :grinning:

Musim sa opytat Capy ak pojdu vsetci 4, ci beru Tomaska do postele a Vikinka na pristelok...tak by sme to spravili :wink:
27. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz
deina- to je v pohode, aj ja mam zahmlene predstavy :grinning: :grinning:
To tam bude revuuuu :grinning: ale hlavne nech je pohoda :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz
:grinning:

Zahmlene predstavy mam o veceroch - akoze dam spat krpca, zhasnem a co potom? Sameho ho v izbe nenecham, ked pojde manzel, dam spat aj jeho? A ked nie, mam zalahnut s nim? :sweat_smile: :grinning:
27. jan 2009 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz
To su starosti, co? :grinning:
27. jan 2009 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz
deina- :grinning: :grinning: :grinning: to neries, my co nekojime to budeme mat lahsie :slight_smile: zhasnes, pohladkas dieta aj manzela, jaja vezme flasu bayleisu a hajde na terasu :grinning: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz
...ozaj a kolko tych flias mam zobrat :confused: :confused: :grinning:

Pre anez jednu, pre blchu jednu, pre mna dve, pre teba deina kolko? :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz
ozaj, manzel sa ma pyta ze ci niekto z pritomnych manzelov vie po anglicky a ja mu vravim ze "hej, deina vie" :grinning:
27. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz
Dve. :grinning: Vsak na kazdy vecer jednu, nie?

Chudak manzel, to by siel spavat o pol osmej.
27. jan 2009 o 22:41  •  2 deti  • Odpovedz
Aj Deinak vie. :wink: :sweat_smile:

Mne by sa pacilo nieco taketo: http://www.penzionjavorina.sk/sk/home.html (ale to nie su Bojnice) - tu tam rodinne izby, ze zvlast spalna, zvlast obyvacka - to aby nemusel Deinak chodit spat s Deinatkom.
27. jan 2009 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz
deina- joooooooj to vyzera ako pernikova chaluuuupka :dizzy_face: :dizzy_face: deinak je manzel, a teda vie? :sweat_smile:
27. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz
Vie po anglicky, velmi dobre. :wink: O vylete este nevie, spi. A vcera sa mi nechcelo rozpravat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pekna chalupka, ze? Aj cenu ma peknu. :confounded: Ale kebyze take nieco najdeme, bolo by super - to by Deinak mohol byt pri Misulovi a napr si citat vo vedlajsej izbe.

Tak ja uz naozaj idem spat. Dobru. :pensive: Rano vas docitam, co ste poriesili.
27. jan 2009 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz
jaja :grinning: :grinning:
deina - ta chalupka je super, tam by sme mohli ist na rok :grinning: odtial sa daju robit vylety do rajeckej lesnej, rajecke teplice,m tam je tiez kraaaasne
27. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz
dobré ránko, tak som prečítala čo ste poriešili :slight_smile:
izba s kuchynkou nie je zlý nápad deina :wink: som myslela, že v každej izbe je taký kútik.

jaja- aj moj vie dobre po anglicky :wink:
28. jan 2009 o 06:48  • Odpovedz
jeeej baby vy budete mat stretko a kde ste si vybrali?
a ktory mesiac ste si vybrali? a kde konkretne?prepacte ze sa vyzvedam ale aj mi si planujeme stretko tak by som chcela zistit kde je dobra cena ci mate hotel ci chatku a na kolko sa chystate?
dakujem vam za dobre rady?
28. jan 2009 o 06:54  • Odpovedz
Este sme nevybrali, ale budu to Bojnice - mame vo vybere asi dva penziony. :wink:
28. jan 2009 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz
Jéj baby tak bude stretko? Ja by som tak rada šla ale mozem len snívať :frowning2: manželovi dovolenka nehrozí :pensive: a ja bez auta..... :pensive: Dúfam že vás príjde čo najviac a bude super.
28. jan 2009 o 09:30  •  3 deti  • Odpovedz
baby ratajte aj s nami, manzel sa prida, velmi sa tesiiiime :wink: :wink: :wink:
28. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.