• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
mne to nevadi, ze bude spat s nami maly v posteli, lebo tak aj spavame :grinning:
28. jan 2009 o 09:40  • Odpovedz
jahodas- to je dobre, lebo moj manzel sa trocha obavala s kym sa tam bude rozpravat... :wink:

luci-skoda :frowning2: tvoj drahy robi aj vikendy? Nevydalo by vam ani na jednu noc?

Inak parada ako sa nam to zbiera, to mi pripomina "islo vajce na vandrovku" :grinning: mala kopa pyta viac :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz
aj mne sa to rata, kto to tam bude objednavat, mali by sme to uz rezervovat, aby nam to neobsadili :astonished: , lebo april je tu coby dup
28. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz
kuk, vy ste sikulky, ale vam to ide. My ideme urcite, prave som to oznamila manzelovi :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz
no inak, mne to tiez napadlo, ze ako to bude, ked drobci pozaspavaju, treba asi vymysliet pansku a damsku jazdu, hehe..:grinning:

jaja-neboj, aj my vieme english..:slight_smile: isto nie tak dobre ako deina, ale sak hadam filozoficke temy tam muz nebude preberat..:wink:
28. jan 2009 o 11:50  • Odpovedz
a ozaj, keby isla kacenqa, tak ona sa tiez zivi prekladanim, to by bola dalsia osoba na pokec v anglictine..
28. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz
lienocka- jasne cim viac tym lepsie...viem ze aj Kacenqa vie, len on sa pytal specialne na chlapov :grinning: :sweat_smile: Ale on si veeeeelmi rad pokeca aj so zenskym pohlavim :wink:

baby aka panska- damska jazda? ved LEN damska bude, nie? Vsak preto berieme tatinov aby mohli babysitovat :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz
no caute, muz sa netvaril nadsene, ked som mu to rano hovorila, ale to asi preto, ze mala na seba stiahla fotak s vysunutym objektivom (vcera som zabudla zavriet) a ten sa ohol :angry: a nejde zasunut teraz. tak bol jemne nasraty. ze kam sa potrepeme a kto to zaplati a blabla a ze ci by nestacilo, keby sme sli na jeden den iba, ze rano tam a vecer naspat.

tak uvidim, necham ho nech si to preberie...

inac lienocka - ja sa chvalabohu prekladanim nezivim :grinning: iba si nim privyrabam, aj ked je fakt, ze som to studovala, ale nie anglictinu (nemcinu a holandcinu som studovala), aj ked samozrejme po anglicky viem. :sunglasses: :sunglasses: a aj manzel, u nich v robote je to business language, kedze pracuje v americkej firme :wink:
28. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz
kacenqa- tak to potom manzela musis urcite zobrat, aj moj drahy pracuje pre americku firmu :sunglasses: nepracuju nahodou pre tu istu? :grinning:
28. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz
ahojte, hlasim sa od našich :slight_smile: hadam nam bude aj počasie priať... :slight_smile:
28. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz
kocky parada ze sa to tu tak rozbehlo :grinning: :grinning: jaja som rada ze na mna myslis s tou flaskou a uz som to aj muzovi povedala tak ze pojde parada tak rychlo to zajednajme :wink:
mam navrh anezena je taky organizacny typ tak ta by to mohla obvolat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ten Maxim ? tam su izby aj s kuchynkami :wink:
28. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz
Baby ja sa dnes opýtam manžela cez skype, na noc to by u nás nešlo tolko volna mu nedajú :unamused: ale aspon tak by sme šli že na den, ráno tam a večer naspäť, ale neviem, uvidíme ešte.
28. jan 2009 o 13:36  •  3 deti  • Odpovedz
luci skus si to vybavit on robi aj nedele? ze by ste teda aspon pozriet prisli :wink: :wink:
ja sa tak tesim jak svina :grinning: :grinning: :grinning:
len muzovi maju ist operovat nohu tak snad to nebude az vtedy lebo mu povedali ze volno je az v auguste ale to ideme k moru tak sa to snazi vybavit skor tak snad bude dovtedy v poriadku ale ake svine su ti doktori ze ak date 300eur tak mozno najdeme volny termin :angry: :angry:
28. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz
jaja inak moj muz sa dorozumie aj po bulharsky on ked si vypije vsetky reci ovlada :grinning: :grinning: akurat ze tam bude vecer davat pozor na Elisku a my sa budeme bavit no nie ved vlastne na to tam tych muzov berieme cez den sa bavime vsetci a vecer maminy :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz
blcha- no moj muz ked si vypije tak neovlada jazyk ani jeden :grinning: :grinning: ale urcite sa dohodnu :wink:

Mali by sme spravit nejaky list kto by siel, lebo to treba nahlasit teda do Maximu, ze medzi 24.-26.4 im tam z hotela urobime drevaren :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz
jaja ved na anezenu to hodime tak baby piste anezke ip ze kto ide na 100% a ake chcete izby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
anezka ze sa tesis ze som to tak dobre vymyslela :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz
28. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz
aby to nemala az take jasne tak som to tu precitala trocha dozadu a vysl mi ze na 100% idu:

blcha
jaja
anezena
deina
lienockaa
kristina tvb
mamatata
ivularadula
jahodas
capy

ak je vas viac napiste :wink:
28. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz
cafte :grinning:
tak tam idem hned zavolat azistit co a ako :grinning:
28. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz
anez tak suhlasis a mozme ti poslat ip ze na 100% a aku izbu? nech vieme :grinning:
28. jan 2009 o 14:34  • Odpovedz
este myslim ze by sme mohli ratat

kacenqa
petuska
chym
martinka
28. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz
No moj muz o tom este nevie (nestretli sme sa rano), takze 99% (lebo ze aj tak je vzdy po mojom... :grinning: ).

Anez, ty si akcna, parada. :sweat_smile: Takto sa niekam naozaj dostaneme.
28. jan 2009 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz
jaja som nevedela ci pojdu naisto ale to je super ze nas bude tak vela :wink:
inak Martinka je z noveho mesta nad vahom ? lebo keby ano a nema ako ist my ju mozme zobrat mame to pocete a ked su len dve tak sa zmestia v pohode :wink: teda dufam ze bojnice su tym smerom :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz
Bobo by fajn keby sa este vyjadrili dalsie babenky:

bubli
jaz
catrin
lenkka
petinko
zrzuska
stanka (ta myslim vravela ze by sli)
28. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz
baby, kto volal vcera do maximu? z Banskej Bystrice? pytal sa ma ujko, ci sme to boli my?

tak zarezervovalka som maxim na 24. - 26. april
dala som zatial 15 izieb dvojlozkovych, z toho je 6 s kuchynkou.
mame dat este vediet presny pocet.
jaja - ako mam nahlasit vas? chcete obycajnu dvojlozlovu? a hotovka a my vam poziciame postielky alebo chcete aj ten pristelok? sak to este ma cas .....

izba vychadza 30eur/noc
ranajky 4eura
ked budeme chciet vecere da sa aj na mieste, nemusime dopredu
+ kupelnovy poplatok 1 euro/soosba! den - to nie je ich vymysel, to je tak stanovene v Bojniciach vsetci to maju

ked uz budeme vediet presny pocet, musime dat nejaku zalohu
28. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz
TO JE SUPER ANEZ, DAJ VEDIET AKO TO DOPADLO, DUFAM, ZE ESTE MAJU VOLNE :wink:
28. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz
blcha- ved chym sa este nevyjadrila, ona o nicom nevie-ale tak ja som rozhodla za nu :grinning: :grinning:
Martinka mi pisala do IP ze bude mas asi problem s odvozom, ale rada by sla, tak to by ju isto velmi potesilo ze by si ju mohla zobrat- napis jej to do IP :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz
...vlastne uz nemusis, lebo som to prave napisala... :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz
Pre nas izbu s kuchynkou, dobre?
28. jan 2009 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz
anez- co to je kupelnovy polatok? Akoze ak sa budem chciet umyt v kupelni alebo osprchovat tak 1 euro ci ako? :grinning: :grinning:
Tu pristelku ti dam este vediet, ale urcite 1 ano...ale neviem isto...a poprosim izbu s kuchynkou :grinning: :sweat_smile:
28. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.