• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ok, ja chcem teiz s kuchynkou,
je ich len 6, tak kto chce, nech rychlo napise, kto napise neskoro, ma smolu a ma obycajnu :pensive: :pensive:
28. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz
Okay, opakujem, izbu s kuchynkou. :grinning:

Jaja, to bude ta rekreacna dan alebo take cosi.
28. jan 2009 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz
no tak to su uz 3 obsadene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz
deina - aj ja myslim, take cosi, ono sa to asi Bojnciam ako mestu odovzdava
28. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz
ok,, tak na 100% ide:

jaja + au-pair + 2ks deti
deina + au - pair + 1ks dieta
anez + au- pair + 1ks dieta

kto dalej na total 100%? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz
anez- jednu kuchynku zachranme pre blchu- ked sa tak snazi a dala ti job vsetko to vybavit :grinning: :grinning: :wink:
My teda dvojpostel s JEDNOU pristelkou a s jednou kuchynou :slight_smile: :slight_smile: adios, idem krmit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz
ok jaja sak sa spytam muza ci ideme cez mesto a ked nie tak pre nu skocime do mesta to mame kusok ved uvudim co mi povie on a potom sa dohodneme :wink:
ja by som bola rada keby sme mali izbu s kuchynkou neviem co bude v aprily ale teraz sa mi Eliska v noci raz budi a varim jej vodu na nutrilon ale ked sa nam neujde neva sak kanvicu si zoberem aj tak :wink:
anezka to je super ty si sikula a potom sa mozme dohodnut a zalohy ti posielat na ucet a potom tam :wink:
bohaca to by som teda asi mala zacat aj ja chudnut jaja bude vtedy uz ako lanka a ja s pneumatikou ? :grinning:
28. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz
Blcha, nerob si starosti, pneumatiku beriem aj ja. Potom si dame kolecko okolo zamku, dobre?
28. jan 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz
blcha, oki. dalsi clovek s kuchynkou :grinning: jasne, tak to vymyslime. my tam urcoite pojdme eniekedy v marci aj soobne, ked bude mat danuso rok, lebo pojdeme do PD k svokrovcom, takze to tam mozem tie koruny aj osobne odniest, pofotit a hodim potom na net :grinning:

takze ideme: kuchynkovi:

blcha+ au- pair + 1ks dieta

kto dalsi?
28. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz
jaj ty si ma s tou kuchynkou predbahla ale dobre ze na mna myslis to mam za zasluhy :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz
chcela som napisat jaja :grinning: :grinning: nie jaj :wink:
28. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz
jooooj babenky ja zhadzujem kilecka ale pneumatika sa ma drzi ako kliest :grinning: takze to koliecko okolo hotela si dam s vami :grinning: :grinning:

anez- nieze vyzbieras zalohy a potom s tym zdrhnes na Ibizu :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz
jaja - do prcic, si ma prekukla :rolling_eyes: :rolling_eyes: akurat som kukala zajazdy :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz
Ibaze by sme nechali deti s manzelmi a sli na Ibizu vsetky. :wink:
28. jan 2009 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz
AJ MNE IZBU S KUCHYNKOU, DIKES :slight_smile:
28. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz
JA NA 100% + AU PAIR + 1 DIETA

:slight_smile:
28. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz
mamatata - pisem.
takze stav je: kuchynkovi:

mamatata + au- pair + 1ks dieta

Dalsi....
28. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz
dikes anez, si zlata :slight_smile:
28. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz
ahojte,

takže aj my by sme išli samozrejme, a tiez chceme izbu s kuchynou = este sa dá nie???, bože už sa teším..l. :grinning:
28. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz
takže sme vymákli poslednu, este ze tak.... :wink:
28. jan 2009 o 16:14  • Odpovedz
inač ešte som zabudla napisat ze dvojložkovu izbu s kuchynkou, dakujem
28. jan 2009 o 16:24  • Odpovedz
kuchynky su obsadeneeee :grinning: (anez, blcha, deina, jaja, petka, mamatata)

ale izby su este volneeeee tak sa hlaste :sunglasses: :sunglasses:
28. jan 2009 o 16:54  • Odpovedz
tak sa hlaaaasne, izby su este volneeee, tesim, tesim ako mala :grinning: mohlo by byt pekne pocasie, ale to sa naplanovat neda :wink:

anez - daj potom do IP cislo uctu, kam mame poslat zalohu :wink:
28. jan 2009 o 17:53  • Odpovedz
tak som sa sem konecne dostala, vidím, že kuchynkove izby su už obsadené :unamused: tak my dvojložkovu, ved hadam mi niektora dovolí zohriat tamarke papu :slight_smile: :wink: no a k pneumatike sa nevyjadrujem, lebo mne od leta pekná narastla....
28. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz
to je super, uz nas je sedem, samo, ze ti dovolime zohriat tamarke papu :wink: :wink:
28. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz
Ozaj a na papanie pre drobce si budete brat z domu Hippky alebo cerstvu zeleninu a budete varit tam?

A ak som dobre postrehla tak je tam otvorene ohnisko, takze vecer by mohla byt opekacka, ze? :sweat_smile: :sweat_smile: By sme sa mohli dohodnut kto co donesie, aby sme tam nemali 25 chlebov, 25horcic a 25 kilov klobas... :grinning: a kto donesie alko, susomietky a tak :slight_smile: co vy na to? :slight_smile:
28. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz
no takže moje plany sa zmenili, prave mi manžel oznamil že budeme moct ist iba zo soboty na nedelu, lebo on v piatok nemoze :angry:
Takže izbu s kuchynkov prepuštam jahodas, ved ona bude obe noci takže to lepšie využije. Inač možeme prist teda iba na tu jednu noc???? Bože ako ma to mrzí.....
Anez ak sa to bude dat, tak by sme zobrali dvojložkovu izbu bez kuchynky na jednu noc zo soboty do nedele. A kedy mozeme prist v sobotu??? Dakujem ti za info.. :frowning2:
28. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz
jeeej dakujem petuška :slight_smile: ale škoda,že vam to nevyšlo na celý vykend.
28. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz
cafte, tak som tu.
aktualny zoznam:

KUCHYNKOVI: /obsadene vsetky/
mamatata + au- pair + 1ks dieta
jahodas + au - pair + 1ks dieta /ak sa bude dat - postielka/

co sa podla mna nebude dat, lebo o tom je asi ten pristelok. ale zistim co sa da, ze su k dispozicii aj nejake postielky, zajtra tam brnknem

NORMAL IZBA: 1 NOC - zo soboty na nedelu:

petuska + au- pair + 1ks dieta
28. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz
jasne, ze sa potom dohodneme, kto co donesie, ja budem asi varit malemu, alebo donesiem hotove a potom iba prihrejem, lebo mne kupovane nezje :slight_smile:
28. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.