• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ja tam varit pre Elisku nebudem sklicko to isti :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz
ani ja varit nebudem, donesiem hototve, alebo kupim hippku - on mi zje len tie co su v Bipe, na SK cih ani nie je dostat. ani neviem ake su to ale viem ze od 8. mes.
sice ma sere ze je tam uz sol, ale zase on to je faaakt vynimocne, mozno 2x mesacne
28. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz
ale ved vtedy uz budu moct jest deticky toho viac takze to uz bude jednoduchsie ako teraz ale ja urcite beriem aj kupovane ona ma rada sunarku alebo hami hippky jej moc nejdu :wink:
28. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz
baby je ešte izba s kuchynkou :confused: , teraz som prišla pri pc, idem rýchlo čítať čo ste poriešili
28. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz
Ja asi tiez navarim doma - alebo dostane z mojho taniera, vsak to uz bude mat 14 mesiacov.
28. jan 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz
jeeej sak ozik, jasne to uz budu moct toho viacej jest :wink: :wink:

ivu - uz nie je :confounded:
28. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz
tak smola práve som sa dočítala že kuchynka nezbila :unamused:
28. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz
no neveadí, ale môžete nás napísať do zoznamu účastníkov zájazdu, 2+1 :grinning:
28. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz
ivu jasne piseme :wink: :wink:
28. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz
A termin je ten 24. až 26. april? Naisto?
28. jan 2009 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz
deini, ano na 100% :wink:
28. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz
sak to je cobidub :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz
kočky - neako nestíham semkukis tak ovčas nakuknem aj sem....no myslím že aj my by sme išli....to je tuším týždeň po veľkej noci....my sme na veľk noc asi na wellnes pobyte tak hádam pôjdeme aj s vami :wink:
29. jan 2009 o 08:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
bubli - to by bolo paradne, keby sa vam podarilo. tak mam vam zajednat iozbu? na kolko % idete? :wink: :wink:
29. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz
baby pisala som do nasej temy, ze ak by nam to z muzom vyslo tak by sme sa k vam pridali, ale najskor to budeme vediet tak 2 tyzdne pred stretkom, takze dame vediet..skor sa to bohuzial neda tak snad sa najde nieco volne este aj pre nas ak nie tak by sme sa ubytovali niekde blizko...
29. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz
lenkka - jasna vec, dam evediet, ci bude este volne :wink: :wink:
baby, dnes som tam nevolala kvoli tym postielkam a mirkovlnkam, ale zajtra zavolam, dam vediet :wink:
29. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz
ahojko, tak ja som na tom podobne ako lenkka, do aprila nemozem nic slubovat,, ale velmi rada by som sa s vami stretla a s babatkami tiez, takze ak sa uz nebude dat doobjednat to ubytko ktore vybavuje Anez, tak nieco vymyslim :slight_smile:
29. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz
baby no nam sa plany rucaju ako domcek z karat....manzel nebude moct z roboty odist v piatok urcite,je to posledny vikend v mesiaci a to oni mavaju dake uzavierky ci co takze piatok nehrozi a este moja mama ma 60tku a tiez to na nedelu vyzera na velku rodinnu seslost....

no ale apson na sobotu od rana do vecera bez prenocovania by sme dosli...

a jaz ma pokazeny pocitac ale tiez by chcela ist aspon podla toho co sme sa bavili vcera...aj ked tiez este nevedela, ci na cely cas alebo len na ejden den...
30. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz
kacenqa- jooooooj to je skoda :frowning2: dufam ze v sobotu spravime hromadny vylet do ZOO, tak to najdolezitejsie pre deticky by ste nemali zameskat :wink:
30. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz
Kacenqa, to je smola, ale hadam to vyjde aspon na jeden den. :slight_smile:
30. jan 2009 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz
babeny vcera som to predostrela manzelovi, ze je velke stretko... a tvaril sa celkom neutralne. ale tiez naisto to budem vediet az tesne predtym, lebo tiez segra ma akurat vtedy narodky... ale ak nie, tak aspon na 1 den by sme vas tiez snad prisli kuknut, ta zoo je podla mna velmi pekna, paci sa mi ovela viac ako v tato v BA.

inak my sme s muzom boli v bojniciach asi pred 5. rokmi, a boli sme ubytovani priamo na hrade, no romantika. izbu sme mali v byvalej strelnici. vtedy to bolo za 100,- Sk za noc na izbu, to nas vyslo lacnejsie ako podnajom, sme sa smiali ze sa asi prestahujeme na bojnicky hrad :slight_smile:
30. jan 2009 o 16:02  • Odpovedz
Nebala si sa tam? Ten hrad je krasny, ale neviem, ci by som tam dokazala prespat. :sweat_smile:
30. jan 2009 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz
kocky ja sa tak tesim dufam ze vsetko pojde tak ako ma a pojdeme ja zoo v bojniciach uz aj slepa prejdem tolko krat sme tam boli a v Bratislave som bola len raz ako dieta ale super zoo je na morave v Lešnej tak tam pojdeme na dalsie stretko :grinning: :grinning: :grinning:

takze uz sa nam pomaly aj tvori program v piatok prichod zonamovaci den a v sobot rano sup do zoo potom mozme vecer hodit neaku opekacku ak pocasie dovoli a este nedela juj uz nech je april
30. jan 2009 o 23:23  • Odpovedz
caute baby tak aj ja sa hlasim dva + 1. Sakris, ta kuchynka ma mrziiiii, no tak ak nevadi tak sa k vam privtierim potom sem tam na kuchynku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz
jaja moj vie tiez po anglicky ako ste sa tam spatne o tom bavili. A zvacsa ho moc bavi rozpravat sa s cudzincami.
31. jan 2009 o 09:40  • Odpovedz
kristina mne poslednu prepustila petuska :slight_smile: ale jasne, ze sa mozes privtierit :grinning:
31. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz
dievcata, ja nemozem potvrdit este na sto pro, lebo manzel pisal doktorsku pracu a bude mat obhajoby, nevieme, na kedy to padne, my sme na to uuuplne zabudli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dam vediet, keby sa to nekrylo, boli by sme happy.. :sweat_smile:
31. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz
deini - boli sme partia asi 4 izby vedla seba, a ani ma nejako nenapadlo ze by sme sa mali bat, nejako nas to vtedy nenapadlo. ministerstvo kultury tam malo par prerobenych izieb pre papalasov, a manzelovho kamosa segra tam vtedy robila, tak to vybavila. a tiez sme boli aj na tych strasidlach v noci, a sme sa rehotali ze ozaj sa snad nebudeme bat, ale oni vzdy tak necakane vyskocili z nejakeho kuta, ze teda pistala som riadne :grinning:
31. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz
anez - ktorý termín??
1. feb 2009 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
bubli 24. - 26. april penzion Maxim v Bojniciach

http://www.maxim-penzion.sk/
1. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.