• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voda Humana

(zamknutá)
11. mája 2009 
mate skusenost s touto vodou???
http://www.mojalekaren.sk/humana-baby-voda-1-5l/
zda sa mi ta cena prehnana za obycajnu vodu. v com je ina??? ked prevarate detom vodu tak ju davate pit teplu ci studenu?
a ako to riesite ked idete von s prihrievanim vody, caju ci prikrmu???
30. mar 2008 o 21:56  • Odpovedz
lenka,ja som nikdy nekupovala vodu pre malú.Preváram z vodovodu.A piť samozrejme vychladenú.Na von mám termosku na čajík,príp.vodu.
30. mar 2008 o 21:58  • Odpovedz
lenka ja som malej prevarala do cca 9 mesiaca. odvtedy kupujem tu lucku bez bubliniek a tu uz neprevaram. ale dnes som akurat tu vodu kupila na skusku. je vraj sterilna a nemusi sa vobec prevarat. ona je skor podla mna pre uplne male babetka ked im nechces prevarat vodu. starsim (ako je moja) uz je zbytocna. a vodicka sa ma davat pit taka letna. trosku teplejsia ako je izbova teplota. a v lete bude aj stacit ta izbova teplota. a ked ideme von, dam vodu do termoobalu. takeho obycajneho z tesca. a ked je vonku teplo ako napriklad dnes, tak dam vodicku len do tasky na kociku. tam su okolo same plienky a nahradne oblecko a tak, tam to tiez chvilu teple vydrzi.
30. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz
ja som doteraz prevárala z vodovodu a nedávno sme kúpili kanvicu Brita a odvtedy dávam malému vodu z nej.
Doma pije čaj izbovej teploty a keď ideme von zohrejem ho a dám do termosky.
Podľa mňa je zbytočné kupovať tie kojenecké vody, ale záleží aj na tom, akú vodu máte doma...
30. mar 2008 o 22:15  • Odpovedz
ja pouzivam humanu mliecko, vodu aj kase, som max. spokojna... myslim, ze voda sa moc nelisi od nasej lucky a kupujem obidve , teraz ju pouzivam minimalne pretoze maly mi papa vacsinou normalnu stravu a do cajika a mliecka na noc mu pridavam humanu, lucku alebo aj obycajnu vodu... my sme humanu velmi dlho pouzivali na vsetky pokrmy pre maleho pretoze sa snazim uplne obmedzit akekolvek alergeny vzhladom nato, ze manzelova sestra je velmi silny alergik ... a ci je ta cena prehnana? podla mna ano, pokial nemate v rodine alergie alebo dieta nema problem s kolikami a travenim tak by som v pohode davala obycajnu prevarenu vodu alebo lucku, je to financne ovela menej narocne :slight_smile: a rozdiel je asi v tom, ze humana ako znacka sa vyznacuje vysokou kvalitou a min. reakciami pri alergickych detoch :slight_smile:
2. apr 2008 o 11:46  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.