• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
zakladam znovu tuto temu, bo sa nam opat stalo to, co bolo popisovane v teme "Pruuuuser" (ktora pozeram uz tiez neexistuje...) Nasu staru vykecavaciu temu som nasla na streche tusim v prestavbe bytu :fearful: :zipper_mouth: no a odtial sa sem spat neda dat...

baby, bacha na to... :wink:
21. júl 2008 o 20:44  • Odpovedz
uf ikke este ze si to ustriehla..:frowning2: ako to ze moj pruuuser tu uz tiez nie je??? snad nebude niekde na inych strankach :frowning2:
21. júl 2008 o 20:50  • Odpovedz
he? :confounded:
navrhujem, nech sa adminovske temy nedaju vobec presuvat
21. júl 2008 o 21:00  • Odpovedz
autor
no jo, netusim, ako dlho tam bola, ale zatial som nenasla v inej teme, ze by si to vsimli :wink:
uz som pisala bobovi, no ale netusim, kedy si to precita a kedy a ci s tym nieco urobi :fearful:
21. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz
uf, no tak to je pruuuser.. ja som s tym nic docinenia nemala dufam ze nie Bob to tak nastavil a ze tema Pruser nie je niekde verejna :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. júl 2008 o 21:28  • Odpovedz
pruuser som skusila pohladat na forach cez vyhladavnie ale nenaslomi to..mozno ju niekto vymazal...:frowning2:
21. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz
emjee, Tvoje prianie bolo uz splnene :grinning: z admin klubu sa nedaju temy presuvat :grinning: uz ziaden pruuuser snad nebude :grinning: len treba najst ten stary :grinning: :zipper_mouth:
kto vie ako sa uplne presne volal?
21. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz
autor
volal sa Pruuuser, akurat neviem, kolko "u" tam presne mal :grinning:
myslim, ze uz neexistuje :wink:
inak neviem, kedy naposledy ste niekto prispeli do tej predchadzajucej Volnej vykecavacej temy, ale v tej sekcii bola dost vysoko, prva alebo druha, takze mozno nam tam niekto z fora nieco pekne aj pripisal :sweat_smile:
no nic, keby daco - zatlkat, zatlkat, zatlkat :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 08:58  • Odpovedz
ikke ved tam nic take nebolo napisane akurat tam bolo prezradene tehotenstvo adminiek skor ako to vedeli ostatne kocky a mozno nejake ine male detailiky:slight_smile:)) horsia by bola tema o blokacii ip adries ci co ja iviem aka ina keby sa presunula

a pruser sa volal pruuuuser ale neviem kolko u to malo ale nenaslo mi to nikde aj ked som hladala len ako pruu :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz
a nebol tam dlzen na ziadnom u???? :grinning:
22. júl 2008 o 11:22  • Odpovedz
nieeee, ja dlzne nepouzivam :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 11:40  • Odpovedz
clovek aby si daval pozor na jazyk aj tu :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 18:44  • Odpovedz
ved to ale uz nam to teta zuz zariadila a bude to snad ok:slight_smile:)) teta zuz je velmi aktivna a bojovna :grinning:
22. júl 2008 o 19:38  • Odpovedz
teta zuz vie ako na boba - dovtedy mu píli usi, kym ... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 19:42  • Odpovedz
teta zuz nie to ujo Bob pochopil hned ze nas treba stopnut aby aspon neaka tema zostala v admin clube :grinning: :grinning: :grinning:
inak od 1.8. budeme mat novu posilu u programatorov ale zmena je v tom ze vsetko pojde k nemu cez uja Boba :zipper_mouth: :grinning: takze on nebude online iba obcas v admin klube :grinning: :zipper_mouth:
22. júl 2008 o 20:08  • Odpovedz
no zuz ty mas teda ine infosky:slight_smile:)) som zvedavakto to bude...a snad bude rychly:slight_smile: xixi
22. júl 2008 o 20:25  • Odpovedz
aka novinka, ale aspon by mohol mat nejaku schranku - butlavu vrbu, kde by sme mu vsetko sypali :grinning:
22. júl 2008 o 20:26  • Odpovedz
viem ze sa voal marek a ze jeho ( zena, priatelka) nie je zavislacka zatial na nasich strankach :grinning: :grinning: :grinning:
a este viem ze sa hlada aj dalsi hned :grinning:
22. júl 2008 o 20:31  • Odpovedz
programatorov nie je nikdy dost, hlavne pre nas :grinning: plne roznych napadov :grinning:
22. júl 2008 o 20:33  • Odpovedz
autor
to nie teta zuz, to teta ikke otravovala vcera boba cez skype... :wink: :grinning:
22. júl 2008 o 20:44  • Odpovedz
autor
inak "stari znami" barbara1 a rakusak a este ktovie kto (tie nicky su blokovane) sa prevtelili do

dorotaw • 2d • Dnes o 20:43 213.151.228.171
Cau Sasi,ja som stara znama Barbara,len mam iny nick!Uz sa tesis na hody?
22. júl 2008 o 20:58  • Odpovedz
ajajaj tolko programatorov naraz:slight_smile:))

no ja mam svagrinu co je tehotna a priprvauje sa na mamickovanie ale ona na tieto stranky ani "nepachne" prosto jedina osoba ktoru som zatial z okolia nespracovala :grinning: :grinning:
22. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz
som si dnes dala na konikovi inzerat a ze aky mail mi dosiel..

Dobrý deň !

Videl som Váš inzerát na www.modrykonik.sk
Ak ste ešte nenašli hľadaný tovar, skúste sa pozrieť na náš detský portál www.babybazar.sk

Každý deň máme veľa nových inzerátov a aj Vy si môžete zadať inzerát ak máte niečo na predaj.
Všetko je samozrejme zdarma.

Ďakujem

BabyBazar.sk

to co ma znamenat? to je ako fer?? to ako mozu???
22. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz
anax, nemozu je to neplatena rekalma cez IP :zipper_mouth: len netusim co s tym ked nemaju u nas nick a riesia to cez maily :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: treba to okamzite ukazat Boboviu a neako riesit :zipper_mouth:
22. júl 2008 o 22:17  • Odpovedz
bob napisal ze mam ignorovat nateraz..ze sa neoplati s nimi natahovat :angry:
22. júl 2008 o 22:20  • Odpovedz
dnes som tu za kravu :grinning: :grinning:

tvoj inzerat bol stopnuty z dovodu porusenia pravidiel bazaru. pravidlo c. 1.

anaxamon

Aj druhé tam predávajú hocjaké veci ty krava
23. júl 2008 o 12:49  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
by ma zaujimalo ako by Ti povedala kebyze jej tu IP zaMukas :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 13:18  • Odpovedz
no mala by som sia isk daco nacvicit :grinning:
23. júl 2008 o 14:01  • Odpovedz
autor
zaujimave, kolko dokaze o pisatelovi povedat jedina veta... :astonished:
:wink:
23. júl 2008 o 14:02  • Odpovedz
hey kvakalky :slight_smile:

pisem len taky letmy pozdrav, lebo utekam lekarovi, ale dala som si predsavzatie, ze tu budem travit viac casu (kolko takych uzivateliek tu asi je? :grinning:) a pridem zas :pensive:
23. júl 2008 o 14:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (22. tt)  • Odpovedz
takze golej, ma momentalne problem s temamy kde sa preberaju jednotlivi dodavatelia a nemaju zaplatenu reklamu....ja sa zamyslam na tym ci on nema co robit alebo co ked dokaze tak strasne sledovat forum... :pensive:
23. júl 2008 o 18:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.