• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
emjee, nie som zla...ale ved vies :sunglasses:

ja som prisla do pezinka, co je cca 30 km od ba.. ale predtym som byvala aj v ba asik dva roky..predtym dva roky v londyne a innak pochadzam z oravy..neviem ci poznas trosku slovensko krista, ale je to pri tatrach:slight_smile:))

kocky pocuvajte, buduci vikend mame v k vinobranie..nechystate sa daktore prist??
19. sep 2008 o 22:59  • Odpovedz
no nam vypisali na buduci tyzden odstavku teplej vody tak ak nepomrzneme tak mozno by sme aj dosli :grinning: teda ak nezduchnem k nasim :grinning:
aj ked teraz tu boli a stacilo asi na dlhsie ale co budem robit bez teplej vody
19. sep 2008 o 23:03  • Odpovedz
zuz aj ja mam takeho doma :grinning:

anax viem :grinning: a nemozem piiit, mate tam aj vineu?
19. sep 2008 o 23:03  • Odpovedz
ja si dam must mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: muz bude sofer :grinning: :grinning: :grinning:
emjee a co robi teraz ked vam nejde kurenie? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2008 o 23:04  • Odpovedz
pracuje :grinning: mame fukar tak to prenasame jak kocka mlade z jednej izby do druhej, zajtra snad uz dojde ten kurenar
19. sep 2008 o 23:05  • Odpovedz
no fcul sa chce ist zohrievat k pc, takze ja padam, majte sa
19. sep 2008 o 23:06  • Odpovedz
pozor na typka s nickom casd - prvy prispevok a hned same vyberane slova
19. sep 2008 o 23:12  • Odpovedz
emjee aj viena sak ako inak, ale must ako pise zuz je pre vas tehulky ako stvoreny:slight_smile:))

dufam ze nebude prsat, lebo vtedy je to trochu od veci:slight_smile:)

mne pridu aj rodicia, tak sa tesim:slight_smile:))
19. sep 2008 o 23:14  • Odpovedz
aj poharik cerveneho vina je prospesny na krvinky :grinning: a must aj do jeden a pol litrovky domov na romanticky vecer :grinning:
19. sep 2008 o 23:21  • Odpovedz
este raz a asi ho stopnem
casd • Dnes o 23:20 [Užívateľ nemá žiadne albumy]
| Zmeň | 84.245.67.110
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš

kokoti jetix je dobry teda jetix ne ale naruto vy debili
19. sep 2008 o 23:26  • Odpovedz
no to je dajaky inteligent :confounded:

cervene vinko nemusim, ale biele osm uz dneska mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2008 o 23:27  • Odpovedz
dnes mi pan golej oznamil nasledovne:

A vieš čo, už mi radšej nepíš a realizuj sa tam kde máš.

:grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 10:13  • Odpovedz
autor
daj si v IP "odpovedat" a skopci mu tam jeho vetu ako odpoved na jeho vetu... :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 10:28  • Odpovedz
ikke radsej s nim uz nemat ziadnu komunikaciu ako tie jeho predslovy citat :grinning:
22. sep 2008 o 18:36  • Odpovedz
22. sep 2008 o 18:56  • Odpovedz
emjee ty sa na com tak zabavas? :slight_smile:))
22. sep 2008 o 18:58  • Odpovedz
na golejovi predsa :grinning:
22. sep 2008 o 19:11  • Odpovedz
pocuvaj ty ho poznas osobne, je vazne taky, ehm ako by som to napisala, doterny ci jak a zaroven prhky ako sa javi cez net???
22. sep 2008 o 19:23  • Odpovedz
:slight_smile: je osobity :grinning: musis vediet ako na neho, aj mna obcas riadne vytacal, ale vzhladom na to, ze sa pozname osobne, som sa dokazala udrzat :slight_smile:
22. sep 2008 o 19:36  • Odpovedz
tak sa sa povacsine k dotycnej osobe spravam slusne a v ramci moznosti, to sa len tu trosku vyburim...

na druhej strane sa ale zamyslam, co mu to dava a takto do tejto stranky montovat...ale asik ma dovod...tak nech s amontuje... :grinning:
22. sep 2008 o 19:46  • Odpovedz
27. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz
Zuz to je strašný smutný :frowning2: Vůbec je neznám, ale vždycky mě takový příběhy chytnou za srdce, tohle by se nemělo vůbec stávat :cry:
27. sep 2008 o 15:19  • Odpovedz
no tak u nas znama firma na svadbu ma zakaz prispievat :zipper_mouth: ale je smutny pribeh ich Lilianky uz od narodenia :cry:
27. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz
Zuz jakto co vyvedla na svadbě? :astonished:

Jinak já se omlouvám, že jsem dlouho nepřispěla :slight_smile: Naše malá je taky taková známá firma, ale na koníkovi :grinning: protože často pláče a já jsem z ní někdy úplně hotová, takže teď vždycky jenom naběhnu - udělám práci admina a zase se věnuju :grinning: ale už je to mnohem lepší než když se narodila, to byla schopná plakat od rána do večera :pensive: :confounded:

A jak se máte ostatní? :slight_smile:

Zuz jak zvládáš Haničku a další těhotenství? Dobrý? My bychom chtěli taky děti brzo po sobě :slight_smile:
29. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz
krista, kotenko vystupovala vo na svadbe z casti ako firma avsak najhorsie bolo to ze s jej priatelom odst nevesty zavadzali a kde sa dalo robili si neplatenu reklamu, na ukazku jeden link

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=16920

ako to co sa im prihodilo s dcerkou je smutne, ale neviem preco stale to vo mne evokuje to prislovie co sa hovori, Pan Boh sa ti na detoch odplati za vsetko dobre a aj zle co v zivote spravis...tu to bohuzial plati doslovne :pensive:
29. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz
len anax, chuda nevinne dietatko doplatilo ze malo takych rodicov ako sa vravi rodicov si nevyberame :zipper_mouth:
ja to zvladam celkom ok, Hanka je uz dost velka aj ked nie az tak velmi rozumna ale da sa s nou celkom dobre dohovorit :grinning: obcas ma svoje dni ale ona nebola a ani nie je placlive dieta takze je to super a od jari buduceho roka ide do skolky takze zasa budem mat doma iba jedno :grinning: a ka bude po Hanke aj to druhe bude to riadny spachtos :grinning: vsak ako rodicia :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz
Anax tak jsem to četla a to je teda síla :angry: To bych se zbláznila kdyby mi tohle někdo udělal v den svatby :unamused: Moje svatba se teda taky moc nevyvedla, ale co nadělám, už to nevrátím, jsem ráda za to jakýho mám manžela a to je důležitější :dizzy_face: S tím příslovím máš svatou pravdu, maji teď příležitost se nad svým životem pořádně zamyslet :pensive:
A jinak doufám, že už poctivě snažilkujete ať jste na vaše první výročí už tři (aspoň na cestě) ne-li čtyři (kdyby se zadařilo na dvojičky :grinning: :wink:)

Zuz tak to je super :slight_smile: a máš tušení co čekáte? :slight_smile:
29. sep 2008 o 19:48  • Odpovedz
zuzi ved hej, deti si rodicov nevyberu...

krista, si pis ze snazilkujeme:slight_smile:)) ale co a kedy bude je nateraz vo hviezdach :grinning:
29. sep 2008 o 20:26  • Odpovedz
Anax no držím palečky :slight_smile: a nevím jestli už jsem se ptala, ale budou nějaký líbánky? :slight_smile:
29. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz
tento vikend sa chystame na styri dni, tak aspon trosku snad:slight_smile:
29. sep 2008 o 21:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.