• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ikke, az ji budes kopat do r.ti, ja ti ji pridrzim. Za ty jeji nazory bych ji zablokovala pristup. Obzvlaste jeji nazor na umele oplodneni napriklad :rolling_eyes:
18. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz
autor
tak ten jej nazor sice nepoznam, ale ak je to negativny nazor (ako obvykle), tak sa tentokrat dost cudujem, kedze sama musela brat hormony, aby vobec mala deti... :pensive: vo vseobecnosti niekto tak malo tolerantny je fakt na pohladanie (proti romom, cirkvi, homosexualom a vobec vsetkym, co robia nieco inak ako ona), hlavne ze ona ma na vsetko nazoj a samozrejme ten jediny je "spravny" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz
ahoj holky, tak už mám info o agu.Leží v nemocnici na udržování, má nějaké problémy s rodinou a zřejmě na ni dolehl stres, tak se ji teď snaží udržet v kupě co nejdýl to půjde, ale do termínu to prý určitě nebude. Moc se omlouvá a prý pochopí,když si najdete nového admina..
19. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz
dufam, ze bude vsetko v poriadku. drzim palec.
19. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz
Ikke, to jsem ani nevedela, ze musela brat hormony. Ona me od hormonu zrazovala a o IVF se v nejakem tematu vyjadrila, ze bud priroda nebo by clovek nemel dite mit :rolling_eyes:
Jen pro zajimavost - ja hormony mela (injekce, oralne) a za 6 stimulaci jsem jich do sebe dostala presne tolik, kolik je takova mensi stimulacni davka na IVF :wink:

Kal, ja si myslela, ze je asi Agu v nemocnici, ale porad jsem doufala v tu dovolenou. Doufam, ze je v dobrych rukach a aguatko udrzi co nejdyl :dizzy_face: Ja ji klidne zastoupim, stejne jsem na konikovi tak casto jako na strese :wink:
19. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz
Ahoj holky, hlásím se na chviličku z Budapešti, sedíme na baru, tak jsem si odskočila k počítači. Je to tu úúúúúúúúúúúúúžasný, až se vrátíme, dám fotky na fcb, myslím, že mi budete závidět :dizzy_face: Vracíme se ve středu večer, ale k počítači se asi hned nedostanu, nebude moc čas.
Mějte se pěkně!

PS: Nečetla jsem, co je s Agu, ale vidím, že píšete něco o nemocnici, takže víc asi vysvětlovat netřeba. Držím palce, aby bylo všechno v pořádku :pensive:
20. okt 2009 o 00:07  • Odpovedz
ahojte
ja akosi nestiham v poslednej dobe
vo vstavanej skrini nam znovu vyrazila plesen, takze mame komplet skrinu vyhadzanu, peto rano maluje protiplesnovymi farbami a poobede chodi do roboty, spime v obyvacke na tvrdej roztahovacke :stuck_out_tongue_closed_eyes: matej je x krat za noc hore a nastahovany na roztahovacke medzi nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuby este v nedohladne
uaaaa
21. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz
Ahojte, dneska tu asi nebudu moc, netusim, co se deje, ale mam pocit, ze si muj laptop, resp. jeho hadrware se softwarem zalozily odbory a odmitaji se mnou spolupracovat. Flakaji se a chteji kratsi pracovni dobu :grinning: Takze jim dam dneska kurzarbeit :grinning:
23. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz
autor
dnes si zas nejaka tapa z presova zalozila gmail ucet s mojou adresou ako alternativnou :rolling_eyes: dotycna to urobila uz aj v auguste, vtedy som jej novu adresu zrusila, teraz som jej milosrdne napisala, nech s tym prestane a zmenila som jej alternativnu na nejaku jej pribuznu co mala v kontaktoch :sweat_smile: nechapem, ze niekto 27-rocny s maturitou z gymnazia robi taketo sprostosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak dnes tu uz tiez nebudem, a zajtra az vecer, zas ideme stahovat svagrovu (teda ja budem robit asi iba catering :grinning: )
24. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz
mame v rodine nove babatka :slight_smile: dvojicky dievcatka :slight_smile:
26. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz
caute, caute.... co noveho? som prisla len nakuknut pri vybalovani..... hmmm, za 10 dni 105 novych Ip..... vidim, ze info o tom, ze som mimo si fakt vela ludi precitalo :cry:
27. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz
jani, este raz vitaj spat. :slight_smile:
27. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz
autor
janocka, vitaj, a nebud v strese, polovica z toho je uz urcite "samovyriesena" :wink:
27. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz
hej, hej, nastastie sa ich uz par vyriesilo, dostala som sa k cislu 88 a kaslem na to... ked to pockalo 10 dni, tak snad vydrzi do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vdak za privitanie...... ete sa len aklimatizujem, som taka schaosena, posunuta, nevyspata a taaaaak :sweat_smile:
27. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz
Janocka je zpatky. Vitej :wink: Doufam, ze sis privezla spoustu zazitku a dokonale opaleni :wink:
27. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz
ano, zazitkov mam vela, opalenie sa tiez najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: prve 3 dni bol vsak studeny front - 25 stupnov - a pod mrakom, takze neopalovalo ale nevadi, aspon nepieklo kde sme behali po meste.... a zo zvysnych 6 dni bolo 5 slnecnych, takze som si uzivala teplo plnymi duskami :grinning: jaaaaaj, keby aj u nas bolo take pocasie, ze studeny front v oktobri a 25 stupnov :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz
jani tak aj tu ta vitam :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz
jani ale va bolo dobre nie tu v studenom odchove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz
čau jani, závislačko, nemáš ani vybaleno a hned sem :grinning:

emjee, gratuluju k dvojnásobnému přírůstku do rodiny. komu se narodily? a jak se jmenují?
27. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz
ikarkul sesternici - alzbetka a vaneska, napriek malemu brusku mali obidve cez 2,5kg a 47cm
28. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz
Emjee, to jsou na dvojcatka naprosto paradni vahy a miry :dizzy_face: To byly urcite pekne dopeceny, ze jo :wink:

Me by zajimalo, kdy naroste nejake bricho mne :grinning: Porad nic. Naprosto nepatrne se zvetsilo v 7. tydnu a od te doby je stale stejne. Dokonce jsem jedne spoluzacce (Americanka, asi 55 let) rikala, ze cekame v dubnu miminko a ona pry, ze jak se nam podarilo v Nemecku zaridit primou adopci :grinning:
28. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz
Jani vítej zpět.

Emjee gratulace k dvojčátkům v roidině, mají krásné míry

MMmk ty jsi těhu? To ani nevím :sweat_smile:
28. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz
Ano, v 17. tydnu.
28. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz
Tak to moc gratuluji :dizzy_face:
28. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz
autor
mmmk - po 22. tyzdni alebo aj neskor :grinning: ja sa uz valam loptou napred :sweat_smile: ale este nemam kacaci krok :grinning:
nasi susedia nam zacali gratulovat minuly tyzden... :grinning:

ale v pondelok bola so mnou na cviceni baba, za normalnych okolnosti tenka ako prst a tak 155cm, v tusim 23tt a ta ma teraz take brusko ako by mala normalnu postavu, doktorka jej vravela, ze ma dieta ulozene viac vzadu, co aj ona dost citi na chrbtici :wink: a zas druhy extrem, baba, co ma dobre cez 100kg, pribrala doteraz (ma termin 2 dni po mne) 1.5kg, co sa na nej tiez strati :sweat_smile:
28. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz
Aha, tak to jsem v klidu, to mam cas :grinning: Vahovy prirustek mam 0,0 kg :sweat_smile: To mam kapku obavy, ze aby to neprislo nejak naraz treba. :sweat_smile:
28. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz
mmk ja som do 16tt nepribrala nic (nejake extra nevolnosti som nemala) a potom do konca tehu spolu 10kg, tehugate som zacala nosit okolo 25tt, kopec ludi ma po porode zastavovalo, ze kedy som bola vlastne tehotna :grinning: (ale zase ked som prisla do porodnice zbehli sa vsetci doktori a sestricky kuknut na "to velke brucho" :grinning:)
28. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz
ja nie som v ziadnom tt, ale tehotenske veci by sa mi po tejto dovolenke zisli :grinning: :grinning: ja blba som sa totiz vybrala na dovolenku v najuzsich rifliach a ked som si ich dala v posledny den dovolenky pred odchodom, tak som na letisku skoro odkvecla - nemohla som dobre dychat, boli mi tesne.... a let som prezila tak, ze som mala 2 vrchne gombiky rozopnute :grinning: :grinning: dnes chcem zacat cvicit, tak snad mi to odhodlanie vydrzi :sweat_smile:
28. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz
autor
tak ja mam mozno uz aj +10kg :frowning2: ale je zaujimave, ze spredu a zozadu to na mne skoro nie je vidiet :sweat_smile:
28. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz
janocka :sweat_smile:
28. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.