• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
v ostatnom case mam pocit, ze nasi uzvatelia hniju (leniveju)..... ked sa pridal link odkazujuci na stopnute inzeraty priamo do informacie, ze inzerat bol stpnuty, tak bolo bozske ticho, ni sa na nic nepytal a teraz opat kazdy den niekolko Ipciek preco bol inzerat stopnuty :rolling_eyes:
17. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz
janocka pohodlnost uzivateliek, oni by nedbali aby sme im priamo tie inzeraty hned aj opravili :rolling_eyes:
18. nov 2009 o 00:01  • Odpovedz
ja uz som na ne hnusna, pisem im, ze je to napisane v tej teme, na kt. odkazuje link a ze sa tam maju najst podla nicku.... v novej verzii budeme moct ediotvat inzerat, ked sa to stane jednej uzivatelke raz, opravim ho, kazdy dalsi budem stopovat
18. nov 2009 o 00:39  • Odpovedz
Hm, mne nejvic vytaceji presunuta temata. Obcas premyslim, proc ten Zmenovnik temat mame :rolling_eyes:
18. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz
ja sem vobec nestiham chodit momentalne ale novinky, od januara by uz konecne mali spustit skolku a jasle takze od februara resp marca zacnem chodit do prace a snad sa uz sem dostanem...mal asom aj neake vaznejsie rodinne problemy takz esa skor tesim ze zijem, drzte sa, zuz
18. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz
ahoj zuz.... vitaj spät :slight_smile: pises, ze si mala rodinne problemy tak dufam, ze uz je po nich a vsetko je zas ok.... to bude ta SPP skolka, co mala byt od septembra?
18. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz
hej jani ta skolka v spp a aj jasle momentalne su uz aktualna tema :grinning:
no problemy treba predychat takze uz je akoze po ale este obcas predychavam.. snad to uz bude iba lepsie, drzte sa aj vy :wink:
18. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz
autor
tak...moj muz ma chripku, dufajme ze nie prasacinu... a ja mam ist zajtra na ockovanie :unamused: achjo
18. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz
Ikke, to by ses nemela nechat ockovat, jestli je muz nakazeny. Tu v telce rikali, ze ockovani (obecne) ma smysl, kdyz ta pandemie jeste neni uplne blizko. Manzelovi kolegove uz s tim marodi doma, znama mi rikala, ze polovina deti ve skolce je s tim doma...
Drzim pesti, at to vsecko dobre dopadne :wink:
18. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz
ikke, verim, ze to nebude prasacia chripa a ze ockovanie dopadne ok.... inak, stale si nezmenila nazor, ze by si nam vyzradila mena ake mate vybrate pre dieta? ja som straaasny zvedavec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sme uz pri tom ockovani, tak si pamatam svoje zatial posledne ockovanie na 2. stupni ZŠ proti tubere.... som mala strasne velku reakciu, ze cela rod. musela ist na vysetrenie tuberkulozne odd., ci nie je v rodine tubera.... chodili sme asi mesiac po roznych vysetreniach a nezistili preco bola ta reakcia taka velka, akurat mi poznacili do karty, ze ma uz na to nemaju ockovat, pre istotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a sem-tam je aj nova strecha chora :grinning: to chybove hlasenie: I think I'm ill (alebo tak dako), tak dodnes som si myselela, ze to je daka oficialna hlaska ako Internal server error, ale tak chlapci programatori povedali, ze sa zabavali.... no pri nich clovek nevie kedy co myslia vazne a kedy zartuju :sweat_smile:
19. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz
autor
no, asi to mexican (prasa) nebude, vecer mal sice teplotu 39, ale rano uz len 37,2 a uz skoro nekasle (pri mexicanovi ma byt teplota tusim nad 38.5 a zhorsujuci sa suchy kasel). ockovanie je az podvecer, mozno este skusim zavolat na infolinku...

inak to viem, ze ak je clovek co i len trochu chory, nema ist na vobec ziadne ockovanie. kamoskyna sesternica je kvoli tomu dozivotne na voziku :pensive: ze si jej detska lekarka pri niektorom z tych detskych ockovani nespocitala, ze ak ma dieta teplotu pred ockovanim, moze byt chore a nasledky mozu byt trvale :frowning2:
19. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz
fuha, som nevedela, ze nasledky mozu byt trvale.... viem, ze sa moze ockovat iba ked je clovek 100% zdravy ale myslela som, ze preto, lebo by potom tu chorobu, proti kt. bol ockovany mohol dostat kedze bol oslabeny.... ale ze to moze skoncit az takto som nevedela....
19. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz
Ikke, kousek mailu od meho stryce - doktora
Prasečí - pandemická chřipka má zatím nejnižší úmrtnost za posledních mnoho let. Má velmi lehký průběh, průměrná infekce má jen teploty do 38 st.C, (normální chřipky přes 39), ale má mnohem vyšší počet virových zápalů plic.

Jinak jeste psal, ze po tom ockovani par dni boli to rameno, kam te naockuji. Ale pry dost, jakoze nektere lidi boli cely ramenni kloub :sweat_smile: Jo a ted tu to ockovani tehotnych zmenili na ockovani tehotnych, co jsou chronicky nemocne.
19. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz
autor
ja som s par tehotnymi hovorila, niektore vraveli, ze to boli ako obycajna modrina, ine to nebolelo vobec :wink:
19. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz
tak snad budes patrit medzi tie, ktore to neboli :slight_smile:

inak dufam, ze novy konik nesposobi taky sok uzivatelkam ako strecha a aj tie, co frflu na strechu si zvyknu....

inak, nechcem to zakriknut, ale zda sa, ze jusza uz chalani odpalili :grinning:
19. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz
mne sa strecha paci. je to uplne nieco ine, ale zda sa mi to aj v pohode prehladne a uz len treba tie musky vychytat. :slight_smile:
19. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz
maji, dnes som videla zoznam tych nahlasenych musiek, tak mi spadla sanka :sweat_smile: vychytavame o sto setsto, hlavne teda chalani programatori.... ja im len reportujem bugy, ktore nachadzam :wink: mne sa to tiez paci, ma to taky sviezi, mladistvy vzhlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz
Mne se taky strecha libi, ma to novy kabat, coz je fajn, aspon zmena :wink: Ale az to dojde na kona, bude to poradny kolotoc :grinning: Jenze ty, co frflaji, budou frflat i nadale a za jakychkoli okolnosti, na ty bych ohled nebrala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz
Holky, muzu sdelit uzivatelce, kdy naposled se jina uzivatelka prihlasila? Jako neodepisuje jim ani na sms, tak o ni maji obavy.
19. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz
autor
mmmk, ja myslim, ze ano, podla mna to nie je osobny udaj :fearful:
19. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz
To jsem rada, ze nemusim delat zlou tajnustkarskou adminku :slight_smile:
19. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz
ani podla mna to osobny udaj nie je.... ja som uz tiez parkart uzivatelkam vyzradila ci sa niekto v poslednom case prihlasil alebo nie, ked mali podozrenie na nesplahlivu predavajuci v bazari....
19. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz
už mě štvou ty, co akorát píšou, jak je ta nová verza hrozná, bez toho, aniž by se tím trochu proklikaly. :unamused:
20. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz
niekedy mam pocit, ze velku cast uzivateliek MK tvoria sliepky bez rozumu..... citala som si teraz tu peticiu proti novemu vzhladu stranky a pripada mi to, ze vkuse tie zenske melu dookola to iste.... ze aj ked toho uz dost pomenili, tak je to asi stale neprehladne lebo ved ked uzivatelka X a uzivatelka Y tvrdia, ze je to neprehladne, tak to musi byt pravda :confounded:

a nepoznate niektora "dai" zo SK kona? lebo podla nej som len bezcitny admin teoretik :grinning: premazala som linky v teme Sukromna skolka BA, ziadala ma o vynimku aby tam linky mohli byt, nevyhovela som jej a tak mi v 1/2 stranovej Ip pisala ake je tazke najst sukromnu skolku v BA, ze ziadne nemaju ani webstranky a ze to zistim ked si nebudem uzivat bezstarostny slobodny zivot admina teoretika ale budem mamicka, ktora nema kam dat svoje dietatko :grinning: noo, takze takato som ja necitliva teoretička :grinning: a google mi nasiel sukromnych skolok desiatky, tak neviem o co jej ide
20. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz
dai mi něco říká, ale nevim co, tak asi s ní žádnou zkušenost nemám.
zato mám pocit, že spousta uživatelek tady si zvykla, že založí téma a problém jí bude vyřešen. tedy nikoli, že se sama aktivně pokusí ten problém vyřešit.
proč taky. proč zkusit hledat na google. proč zkusit zvednout telefon, otevřít knížku apod. stačí si přece založit téma, on mi to někdo napíše.
20. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz
keby dai hladala sukromnu skolku dakde v Hornej Dolnej, tak akoze ok, pochopim, ze ta skolka nema web stranku, ale tak v BA je podla mna dost sukromnych skolok....

alebo co sa tyka inzeratov, tak ony su schopne dat ciapku + sal do kategorie Oblecenie pre tehotne, antikoncepciu do dojcnejskych potrieb, uz aj kavovar som videla v dojcenskych potrebach :angry: naco porozmyslat do akej kategorie by sa to asi hodilo....
20. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz
a co jinak děláte?
my jsme nechali opravit pressovač, nechávám si opravit mobil a příští týden by měl přijít náhradní díl do ponorného mixéru. takže tři mouchy jsem zabila tento týden a mám opravdu radost.
bez kafe se nám špatně funguje, rozpustný nepijeme (jenom já občas janoh)... bez mixéru je to taky horší, vzhledem k tomu, že máme rádi krémový polívky a tak.
no a z mobilu mám největší radost, doufám, že to všechno klapne. nechci se ho vzdát, nový se mi žádný nelíbí, tak uvidíme.
20. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz
autor
mne manzel po pol roku v sobotu zapojil umyvacku riadu (minuly tyzden nam urobil taky sikovny pan pripojku na vodu a odpad), tak teraz mozem viac adminovat :grinning: :grinning: :grinning:
a cez vikend som prvykrat v zivote robila svieckovu aj s domacimi knedlami a oboje zozalo uspech u mojich holandskych pribuznych.
vcera som sa bola ockovat proti mexicanovi (ergo veprovi), tak snad bude vsetko ok... uz mi povoluje aj ta svalovica, co som mala po pichnuti
20. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz
myčku tiše závidím. já kolikrát myju nádobí i hodinu. protože máme tvrdou vodu, tak sklo a příbory utírám, aby na nich nebyly kapky. :sweat_smile:

ptala ses ještě na to očkování? jestli je to v pohodě?
20. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz
autor
tu vsetci doktori vravia, ze je to v pohode, ze to riziko v pripade ochorenia je ovela vacsie nez riziko, ze by sa nieco stalo babu... tak sna nechcu poskodit celu generaciu 2009/2010 :wink:
20. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.