• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Domi fakt? No tak to je za chvilku, tak držím palce! :slight_smile:
A co jsi založila, pochlub se! :slight_smile: a jak se to dělá? :sweat_smile: :grinning:
21. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz
Ne, ale jeste mi te facebook nenabidl :slight_smile: Tak sup :wink:

Moje oblibena skupina jsou Sviedkovia Liehovovi :grinning:
21. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz
a az teraz som si vsimla ako si nas oslovila krista, ze ostudy :confused: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz
Markét ale já nevím jak se jmenuješ tak tě nemůžu najít :sweat_smile: nějaký nabídky už jsem tam měla, ale žádnou Markétu si teda nepamatuju :grinning:
Teri, muzes si zalozit i tajnou skupinu, jen pro pozvane a ta se nebude nikde zobrazovat :slight_smile: Jinak ja uz zalozila i nekolik fanouskovskych stranek.
A spravne pocitas, jsem ve 20.tt a mimco uz od minuleho tydne kope :dizzy_face:
hej naozaj...sak uvidime co bude a dakujem :wink:

hmmm...no mama ma svoje kvetinarstvo tak sme ho chceli trosku spropagovat...ale uz ani neviem ako som sa k tomu dostala...v tomto je najlepsie sa obratit na majku ( ooo) ta je macher na tieto veci :grinning:
21. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz
Tak buďto jsem poslala žádost teď nějaký jiný Markétě a budu za trapku a nebo jsem se trefila :grinning: našla jsem tě v přátelích i karkulky :grinning:
Teri, pridala jsem si te, snad jsem trefila tu spravnou :grinning:
No teda ten FB je vymakanej holky :grinning: ale já už ani nevím co bych založila :sweat_smile: škoda toho modrykonik že mi to vyfoukla :angry: :grinning:
21. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz
baby ste podarene :grinning:
Ježišmarja a já to poslala někomu jinýmu, když vidím to příjmení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bože to jsem koza!
jde to vzít zpátky? :sweat_smile:
21. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz
Tys mě trefila, to jo :sweat_smile: :grinning:
myslim, ze to vratit uz nepojde :unamused: :sweat_smile:
Hm. tak se omluvim no :sweat_smile:
21. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz
kristi před chvilkou měl fcb výpadek či co tak to sveď na to :grinning: :grinning: :grinning:

a já ostuda nejsem já byla mezi prvníma členem :grinning: :grinning: já se vtěrnu všude :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz
Agua a která ty seš? :grinning: :grinning:
Chtěla jsem jí poslat zprávu ať mi pak nepíše ona nebo ať si mě nedej bože nepřidává :sweat_smile: (protože to dělá můj manžel, přidá si i lidi co nezná :stuck_out_tongue_closed_eyes:) ale to bohužel jde jen lidem co mám v přátelích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz
agu - pekne si to vyriesila s tym FB :wink:
21. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz
To je v poho, ta jina Marketa te kdyztak odmitne :slight_smile: Ja te nasla u Kaji v pratelich :grinning: A dost me mates, protoze mam pocit, ze vypadas na kazde fotce jinak :grinning: Jo a na FB mam jen kousek prijmeni. Mivala jsem cele vc. rodneho, ale byla jsem prilis na rane a furt si me pridavali spoluzaci ze zakladky (treba z rocniku), se kteryma jsem se nikdy v zivote nebavila, je se proste zname podle jmena. A takove lidi fakt nepotrebuju v pratelich mit. Aby pak povidali po Kyjove, jak si valim doma sunky :sweat_smile: :grinning:
21. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz
teri - ty mas dnes nejaku pridavaciu naladu? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kristi ta s tou vánoční čepicí :grinning:
Domi no proč ne, čím víc přátel tím větší sranda :sweat_smile: :grinning:

Markét takže ty ani nevíš jak vypadám :grinning: tak projeď pořádně moje fotky s děckama, tam si nějakj obrázek o mě uděláš :slight_smile: a já jdu juknout na tvoje :slight_smile: já tam mám teda i jméno za svobodna, protože mě právě (přestože jsem vdaná pomalu 5 let) nezná moc lidí podle nového příjmení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Agua tobě to tam teda sluší! :slight_smile: taky vypadáš jinak :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz
ved ja nic, a mas pravdu, cim viac priatelov tym lepsie :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz
kristi :grinning: prej sluší.....momentálně vypadám jak obtloustlá vorvaň před porodem :grinning:
21. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz
No zase nepořádám hon na to abych jich měla milion to ne :grinning: někde jsem potkala skupinu: "Přátelé nejsou jako Pokémoni - nemusíš je mít všechny" :grinning:
21. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz
heeej tu skupinu poznam :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz
Agua cože? No koukám na tuhle fotku a vorvaň teda vypadá jinak, to by si měla vidět mě vždycky před porodem, dneska jsem se ale vážila a mám všechno dole, jupí, snad budu ještě hubnout, potřebuju to jako sůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3555712&vReferer=%2Fphotos%2Faguaverde

Ty jsi ten typ co to bude mít dole úplně sama, máš krásně hubený nožky :slight_smile: to samý Markét taky pěkně hubená holka! :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz
Už jsem holky našla to kde se tvoří skupina, tak co založím? :grinning:
21. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz
Holciny, zadny psani mi cehokoli o tehotenstvi nebo komentovani statusu. Protoze 90% lidi, co mam v pratelich nema tuseni, ze jsem v tom. Ve stredu prileti kamoska z Japonska, ma 25 a je single a furt do me ryje, at uz mam miminko :grinning: Takze uz i kvuli ni. Ona si mrcha vsecko projizdi Google Language Tools, takze ji nejaka jazykova bariera nehrozi :grinning:
21. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz
Holky a vy se asi dobře vyznáte, co to znamená když někdo má v komentářích černý jméno a někdo modrý??? Pochopila jsem správně že modrý je reg. člen a černý nereg. člen? Jenže já jednou měla černou Janocko a ta je reg. tak to mi nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.