• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
:grinning: no uvidíte pak zda má pipinku či pindíka :grinning: :dizzy_face:
21. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz
koukám, že renda a lenka si zase frčí v kolážích xkrát denně :rolling_eyes:

já jsem dneska dostala dvě tak úžasný ip, že už si fakt nedělám iluze, že by lidi dneska používali mozek. :grinning:

už nevim, jak se ta holka jmenovala, ta, co si myslela, že jsem jí smazaly album, protože ona je krásná a my zakomplexované a ošklivé, a protože tam měla mercedes a bmw a my to nemohly rozdýchat, že někdo pojede na svatbu v tak "luxusním" autě. to je denní chleba :grinning:
21. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz
karkul - ani ja by som to krajsie nepovedala :astonished: :grinning:
21. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz
Karkul to je síla, asi bych s tím švihla, já se dokážu rychle nas... a kdyby mi někdo napsal, že jsem zakomplexovaná a ošklivá a protože ona má BMW a bla bla tak bych ji roznesla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agua no uvidíme už brzo :grinning:
21. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz
no vy tu o salku a já dostala chuť na čokoládu :confused: :dizzy_face: za poslední týden sem snědla tolik čokoládových čertů že by to bylo pro dvě školky :sweat_smile:
21. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz
inak ani ja som si nemyslela, ze sa dokazem tak rychlo nas... ale prave tu na MS som sa k tomuto stadiu velmi rychlo prepracovala :rolling_eyes:
21. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz
a to sem si teď vzpoměla jak sem před týdnem rozbalila čerta a koukám pod tím obalem byl mikuláš a já se málem rozbrečela :sweat_smile: :confused: normálně mě naštvalo že tam není čert ale mikuláš :sweat_smile: Jouza se mi smál :confused:
21. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz
kristo, tady to máš live
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=92706&vGroupOffset=0&vOffset=90

od příspěvku alissa85 (tak se jmenovala) v 17.35
21. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz
já ještě žádnou Ip která by mě naštvala nedostala :sweat_smile: :confused: naštěstí :grinning:
21. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz
Takze jsem nasla prirovnani - moje bricho je velke tak, jako ma Agu v 13. tydnu :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Faguaverde&vImageID=3555667#navigator
A to jako fakt :sweat_smile: Pod hadrama to nejde poznat vubec :sweat_smile: Uz do mne segra ryla, ze jestli to tajim :grinning:

Taky tipuju kluka, kdyz to slo videt tak brzo :dizzy_face: Mne rekl dr., ze nam to nejdriv rekne az v 23.tt na screening v druhym trimestru :sweat_smile: A to si vzaly sycak dovolenou a mohla jsem tam jit ve 22., tak musim cekat :angry: :grinning:
já chci taky čokoládu. nebo vlastně cokoli k večeři. jsem líná si něco vařit, ale mám hlad.
karkul - :grinning:
21. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz
Agua takhle jsem to přesně měla v prvním těhu, to bylo až nechutný kolik jsem toho dokázala sežrat, jak jsem porodila tak mě chuť přešla, v druhým těhu se vrátila a už nepřešla :angry: :grinning:

Domi i já jsem se k tomu rychle dopracovala tady na MK, některý uživatelky dokážou být pořádně sprostý! :angry: ale zase na druhou stranu se najdou i takový co tu práci opravdu ocení :dizzy_face:

Agua tak to je dobrý, máš radši čerty jo :grinning:
nám to dr řekl v tom 1ětt podle vnitřních orgánů ale my to už věděli co tam je pač to mimišátko Jouzovi prý povědělo :grinning: tak jestli nám kecalo a i dr se sekl tak nevím co budu dělat :sweat_smile:
kristi - jo presne ako hovoris, su aj take aj take nastastie :wink:
Karkul tak tohle mě sere, štve mě že neni nikde žádná historie která by se dala chytrým krávám omlátit o palici, pardon :rolling_eyes:
21. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz
kristi tak já dneska snedla na oběd 7knedlíků s máčkou a k tomu pomeranč a čokoládové lupínky s mlíkem takže o tom kolik toho těhotná dokáže sníst vím své :grinning:
21. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz
Markét já ve 20tt taky neměla žádný buben, to ještě doroste :dizzy_face:
A ty nám pohlaví prozdradíš nebo ne? :slight_smile:

Já piju podmáslí a to je moje večeře :grinning:
v 12tt :wink:
Agua no tiše závidím, jelikož kojím tak pomeranč nemůžu kvůli příp. alergii, spoustu omáček kvůli tomu že základ je cibule a ta nadýmá, čokoláda staví, takže já jsem pomalu o starých rohlíkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz
jdu koukat na sněženky :wink:
no jasnačka že čert je lepší :grinning: :dizzy_face: :grinning:
holky ja sa lucim...dakujem za pokec a prajem este kraaasny vecer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kristi tak já se snažím dlabat dokud můžu :sweat_smile: :sweat_smile:

no taky se loučím jdeme s Jouzou do vany :dizzy_face:
21. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz
Jo holky tak hezkou dobrou noc, taky půjdu něco dělat, asi spát, protože v noci nemám šanci :sweat_smile:
21. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz
autor
mne narastol bubom az posledny mesiac, predtym v pohode pod trickom nikto nic nezbadal. teraz ho uz vidno aj cez zimnu bundu :grinning:
21. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz
Ikke to je fajn ne, to bříškou je kouzelný! :slight_smile:
21. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz
autor
hej, hlavne ked sa samovolne vlni :dizzy_face: :grinning: mm chyta vtedy zachvaty smiechu
21. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz
Tak ja se nestacim divit, jak prdola dokaze lokalizovat mocak :grinning: Ale to jsou takove srandovni lechtajici kopanecky :dizzy_face:

Teri-Kristi - pohlavi si nechame pro sebe, stejne mam pocit, ze to 90% lidi tiplo dobre :sweat_smile: Ja to nechci prozrazovat, protoze i tak ten tlak na jmena je dost velky. Mam pocit, ze nekteri pribuzni nechapou, ze oni uz jmena vybrali jako rodice a ted je to tedy na nas - rodicich :sweat_smile: Navic to nechci moc sirit z povercivosti. V rodine meho bratrance vyrvavali, jak cekaji Adama a nedopadlo to uplne 100%. Ten maly ma dost drsnou DMO. Je mu 2,5 a dokaze se jen plazit, neumi se zvednout, neumi na nic fixovat pohled, nic ho nezajima, nemluvi... Ale jeho mamka je velice pobozna a necvici s nim ani vojtu, protoze buh to tak chtel a ona na tom nic menit nebude :sweat_smile: Tak proto :pensive:
21. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz
Markét no to je teda síla :confounded: chudák dítě a ten přístup rodičů nechápu :pensive: nekazí život sobě, ale jemu :pensive:
Počkej a jak lidi typují? :grinning: kluk nebo holka? :grinning: jinak chápu když k tomu rodina přistupuje takhle :sweat_smile:

Ikke ty vlnky mi budou určitě jednou chybět, když už vlastně těhotná nikdy nebudu, ale zatím mě děti tak zaměstnávají, že se mi nestýská :slight_smile:
21. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.