• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
inak ja som taky neprikladny admin, ani fotku brucha v albume nemam, ani moje kolajnice na tehuteste a pod. :sweat_smile: nechce sa mi upratovat okolo zrkadla a lestit ho :grinning:
21. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz
Ikke, tak aspon ma kazda verze konika jednu neprikladnou adminku :grinning: Ja taky nemam :sweat_smile:

Kristy, jak muzes rict, ze tehotna nebudes :wink: Treba si to treti k vam cestu najde :dizzy_face:
Ta rodina je no comment. :unamused:
21. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz
Ahoj holky,

teda koukám jak jste tady včera kecaly.

Kristo pokud se nepletu, tak toho kdoho jsi přidala za přítele na facebooku jsem já, taky se jmenuji Markéta, tak to žádný trapas není :slight_smile:

Jinak na FCB nemám žádnou z vás...

Agu vítej zpět :dizzy_face:
22. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz
Kalerat díky :grinning: ráno sem vás zase málem opustila jelikož od rána zase mám bolesti ale nikam nejedu pač vím jak to dopadne :sweat_smile: že se dr nachystá k porodu a bolesti budou fuč :sweat_smile: tak tu budu starašit co nejdýl :confused: :grinning:

jinak v témě "nošení dětí" bylo od emjee upozornění na link na firmu v přspěvku a já celý ten příspěvek smazala a až pak sem si uvědomila že stačilo ho jen upravit tak kdyby byla stížnost tak za to můžu já :sweat_smile: přiznávám se dobrovolně :sweat_smile:
22. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz
caute, caute....jeeeejda, vy ste boli vcera inak ukecane :grinning:

ja som na FB utajena, takze ten kto ma nema medzi priatelmi ma nevidi a ked som clen dakej skupiny, tak moje meno je sede a som bez fotky, neda sa na mna kliknut :grinning: je to kvoli tomu, lebo ja som fanusikom stoviek veci, som v stovkach skupin, mam dost fotiek, takze nemusi to o mne kazdy vediet a clovek nikdy nevie kde sa skryva daka chudera, kt. sleduje kazdy moj krok (ako to bolo pred casom na MS) a informovala o tom moju rod.

inak, na FB je aj skupina proti MK a MS (BRMS), lebo ze su to stranky pre chudery, alebo tak dako o tom pise zakladatelka.... ale je tam tych cleniek iba malo, menej ako fanusikov MS a MK....

inak agua, pozerala som si tvoj album a ty si poriadne vychrtla, rebra sa ti daju pocitat :grinning: nechces mojich par kg? :grinning:
22. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz
janočka pošlu ti adresu a pár kilo si klidně vezmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz
Ahojky :grinning:

Kalerat už jsem ti psala i na FB, bohužel jsem požádala ještě jinou Markétu :sweat_smile: tebe jsem poznala podle fotky :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz
Jani a prosímtě jak se to dá udělat aby tě nemohl nikdo kdo tě nemá mezi přáteli vidět? Já vím že jsem si někde dávala že moje fotky můžou vidět pouze přátelé ale nevím jestli tak mám nastavený celý profil :astonished:
22. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz
Jani, taky to chci vedet, jak to udelat. Ja uz nechci, aby se nekdo dival na muj profil, i kdyz uz tam toho moc nemam :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz
Markét já to mám nastavený takhle, ale jak říkám nevím jestli je to to co myslí Janocka:
Nastavení - Soukromí - spravovat - Profil - všude mám Pouze přátelé a ještě Kontaktní informace taky mám všude jen přátelé
22. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz
Teri, to bude jeste jine nastaveni. Ja to tak mam taky, uz od zacatku. Navic mam jeste pratele rozdelene do skupin a nechavam nektera alba zobrazovat jen urcite skupine pratel. V jedne te skupine je napriklad muj ex a jeho kumpani :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz
ano, tak to mam aj ja ko pise krista.... kazdy sa do toho nastavenia dostane zo svojho profilu:
http://www.facebook.com/privacy/?ref=mb#/privacy/?view=profile
22. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz
Takze na muj profil nekde treba v diskuzich kliknout? :confused:
22. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz
market, asi to tak nemas, lebo ja som ta videla medzi kajinymi priatelmi - mala si tam priezvisko modre a aj fotku.... a keby si to mala utajene, tak by si nemala fotku a ani by som ta tam nenasla.... ti co ma nemaju ako priatelov si nemozu kliknut ani na "pridaj ako priatela".... dalsie sukormie sa nastavuje este tu:
http://www.facebook.com/privacy/?ref=mb#/privacy/?view=search
22. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz
Ano, mam nastavene, dekuji :dizzy_face:
22. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz
vyuzivate niektora mimibazar? ak ano, ako je to tam s neplatenym clenstvom? najde niekto moj inzerat? som sa tam vcera zaregistrovala, pridala inzerat a potom som ho chela vyhladat a vsade boli inzeraty od tych hviedznych uzivatelov, aj ked som si dala vyhladat inzeraty od vsetkych..... som sa aj na dakom inom inzertnom portali chcela registrovat a tam bolo, ze mi na overenie poslu postou list s aktivacnym kodom..... tak som to zrusila, to co je za system posielat potvrdenie o registracii postou :angry: chceme predat 2 krabice cigar z kuby, tak snad sa ozve niekto, uz ani neviem kolko bazarov som zaspamovala :sweat_smile:
22. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz
janocka najde ale len ked si zaskrtne vo vyhladavani predaj od VSetkych inzerentov
22. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz
Jani, aukro nezkouselas?
22. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz
no ked sa teraz pozeram na aukro tak si spominam, ze prave aukro chcelo tu registraciu potvrdit postou, tak som to zrusila
22. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz
jani, aukro chce sice registraci potvrdit přes kod, který ti přijde tak za cca 14 poštou (takže nemůžeš hned prodávat ani dražit většinu aukcí), ale zase podle mého je aukro tisíckrát přehlednější než mmb.

jak že se dělá to nastavení na fb? můžete mi někdo napsat návod pro debila? díky :grinning:
už mě štve, jak si mě chtějí přidat lidi, který jsem viděla jednou v životě, nebo jsem je neviděla už dlouho a nechci je tam mít, nebo který mě vůbec neznají, ale chtějí si mě přidat jako souseda do farmville. :angry:

jani, kde je ta skupina proti ms?
22. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz
ikarkulko to mě taky štve :angry: tuhle mě žádal o přátelství borec, kterýho jsem vůbec neznala, tak jsem se zeptala, jako odkud mě zná. Tak napsal, že mě nezná, ale mě chce do nějaký tý hry :angry:

Moje švagrová tam nějakou tu hru hraje a už tam má přes 200 přátel, to mi přijde hodně úchylný :angry: Ale každýho věc
22. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz
Kajo, tu nastavis, co maji videt lidi, co te vyhledali http://www.facebook.com/privacy/?view=search a tu nastavis, kdo vsecko muze videt tvuj profil http://www.facebook.com/privacy/?view=profile (ja tam mam "Pouze pratele").
22. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz
ked som zacinala s FB, tiez som si davala za priatelov ludi, kt. ma chceli kvoli hram, ale potom som si ich povymazavala.... tema proti MS a MK http://www.facebook.com/group.php?v=info&ref=search&gid=46259163228

ok, tak som dala potvrdit registraciu na aukro a snad to teda bude na nieco dobre.... na MMB som si dala inzerat do Ostatne - alebo tak dako, no ked to tam hladam, tak to tam proste nenajdem a ani cez google som to nenasla na MMB ale iba na inych inzertnych strankach.....
22. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz
a ta štefánia je kompletná? o čem to jako je? a co to její xixixi? za to bych mlátila přes hlavu.
počítám, že je to nějaká, která se chtěla přidat do diskuse, nebyla přijata s nadšením apod.
22. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz
ta stefania je podla mna postihnuta :grinning: ved ako moze tvrdit, ze tieto stranky su len pre postihnute babenky? mne MS veeeeeelmi pomohla.... funguje to takmer rok a ma len 9 clenov....

mna asi porazi do hodiny.... som este u nasich, lebo drahy isiel na floorballovy zapas do Nitry, pride okolo 21h po mna, tak mam nervy na dranc, lebo mama uz hodinu hudie dookola to iste: co vam mam zabalit? ake jedlo? a ja uz hodinu dookola kricim to iste: nic, obedujeme mimo domu a neveceriame, takze jest nebudeme.... a za 5min. zase to iste.... tlak mam asi 150 na 90 prinajmensom.... pomooooc, ja uz chcem ist prec :grinning: :grinning: nedokazala by som uz zit s rodicmi nejako dlhodobo
22. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz
ty jo, z toho mám vždycky výčitky svědomí, když si buď myslím: mami, buď už zticha; co to zase meleš, nebo když na ní dokonce vyjedu. ale někdy je to fakt hrozný. takže s tebou soucítím :grinning:
22. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz
uz som rezignovala, tak som povolila nech nam da steaky co varila a to je vsetko..... ale ani to sa nezaobislo bez komplikacii... ze kolko kusov, ci aj ryzu k tomu, ci polievku nechceme, salat...... proste ona niekedy opakuje tu istu vec 300 krat, tak sa to nezaobide bez toho aby som zvysila hlas.... dakujem za sucit :sunglasses:
22. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz
Hm, tema proti konikovi a spol. "dost frci." :grinning: Ale v posledni dobe mam pocit, ze se kun trosku zlepsil. Jednu dobu tam chodily takove, co razily nazor "Nejsi matka, tak se ani neopovazuj zapojit do diskuze." Mela jsem par takovych stretu. Mozna tohle mohlo milou Stefaniu nastvat :grinning: Mne prijde daleko horsi takove emimino nebo baby-cafe. Nejhorsi, co je (mozna bylo) byla rodina.cz :rolling_eyes:

Ad baleni jidla - nasi tu sice u nas byli, ale maji pocit, ze tu asi nemame obchody a ja jsem chudinka neschopna uvarit, jinak si neumim vysvetlit, proc nam cpou obedy a vecere na dalsi tyden + kvanta zavarenin atd. :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz
autor
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=90451&vOffset=180&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
prosim vas, kde nabrali zenske to presvedcenie, ze matersku dostavaju na deti? nie je materska nahodou nahradou za zarobok, teda by to mali byt peniaze na matky, nie na deti... na deti by mali byt detske pridavky, nie?
diddi sa samozrejme zas odula, aspon bude menej problemov s jej inzeratmi :grinning: co myslite, oduje sa niekedy tak, ze uz nebudu problemy ani s jej prispevkami? :confused: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz
ikke myslim ze take nam nehrozi :grinning:
22. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.