• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
četla jsem. a koukala jsem, že ikke až chvíli po jejím posledním příspěvku psala něco do stopnutých inzerátů nebo někam, ale na diddi už nereagovala :grinning:
22. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz
ha, tak ona od té doby ještě zaperlila :grinning:
no může taky založit nějakou petici. poslední dobou je to tady samá anketa a petice.
22. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz
autor
ja na diddi v suvislosti s bazarom uz nebudem reagovat, povedala som vsetko, co bolo treba, co som nepovedala, doplnila emjee, nepotrebujem sa s diddi pretekat o posledne slovo... aj tak jej tu minimalne pol fora ma plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz
Asi zalozime petici pro zablokovani Diddi na techto strankach :grinning: To snad neni mozne. Ona ryje uplne porad uplne do vseho, vsecko je spatne, vsecky jsme zle a spatne... hanba nam :grinning:
22. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz
Ahojky holky,
tak koukám na ten návod na FB a co když zaškrtnu v Viditelnost při hledání: Pouze přátelé???

Co to znamená? Že když mě bude někdo hledat tam nahoře tak mě vůbec nenajde? Já jsem bydlela dřív v Moskvě a staršně moc lidí jsem neviděla, takže bych i celkem chtěla aby mě někdo našel ... já chci prostě to, abych když budu něco komentovat svýmu příteli... tak aby neviděli můj profil jeho přátelé (která já v přátelích nemám). Chápe mě někdo? :sweat_smile: protože třeba s určitýma slépkama ze SŠ se vidět nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz
Kristo, ja myslim, ze kdyz tam mas pouze pratele, tak te jen tak nekdo nenajde. Ale zas na druhou stranu i presto FB doporucuje lidi, ktere muzete znat :wink: Ja tam mam myslim nastaveny, ze me muze dotycny poslat zpravu. Vic ze mne neuvidi :grinning:
23. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz
Markét a jak to teda máš? Když si dám to Viditelnost při hledání: Pouze přátelé tak mi to tak bude fungovat? :sweat_smile: jsem fakt blondýna pardon :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prostě chci být tajná pro ty co mě nemají v přátelích, ale vidí někde ode mně komentář :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz
kristo, nic si z toho nedělej, v tomhle jsem taky blondýna :grinning: není mi to úplně jasný, co se prakticky stane, když si nastavím to a to. ale pro jistotu jsem si všude nastavila Pouze přátelé a hotovo.
když mi někdo pošle žádost o přátelství a já ho nechci nebo neznám, tak dám prostě ignorovat.
23. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
kristi - aj ja mam vsade nastavene len ze pouze pratele, ale ci to fungiruje neviem :grinning: :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz
karkul - som na tom rovnako a tlacitko ignorovat vyuzivam velmi casto :grinning: :grinning: ...hlavne co sa tyka ziadosti na rozne kvizy a hry na FB :angry:
23. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz
neni mozne, ze sisstin sa nas zastala!! ked som videla, ze prispela do temy Moja nespokojnost s modrym konikom, tak som sa to bala otvorit, ze ake pindy tam budu, ale nie, ona tiez nerozumie o co diddi ide.... ja zííííráááám :grinning:
23. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz
Jani to taky zírám, ale teď mi vysvětli jak se stanu černou :grinning: já mám taky všude jen přátelé a jak v tom hledání ne :sweat_smile: potřebovala bych aby se někdo na mě podíval kdo nění můj přítel a pak mi řekl jak to vypadá :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz
no taky koukám! :confused:
vidím, že jediná diddi má problém a viní z toho adminy a majitele stránek, ale zcela evidentně je problém někde jinde. ona si prostě sedí na vedení.
ked si date viditelnost pri hladani "iba priatelia", tak vas nik nenajde.... mam to tak a mam potvrdene, ze to funguje.... majka sa prihlasila na FB pod jej drahym, pozerala si svojich priatelov a mna tam nenasla.... takze ti, co ma nemaju medzi priatelmi ma nevidia medzi priatelmi mojich priatelov.... akoze toto vyznieva ako keby som bola hotentot, ale tak neviem dobre vysvetlovat :grinning:

komentar od teba vidiet budu, ale nezobrazi sa im tam napr. tvoja fotka a meno nebude klikatelne, takze neuvidia ani tvoj profil....
Bože to je slepičárna, diddi už argumentuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz
ok, takze ja si ta teraz odstranim z priatelov a poreferujem ti ci ta vidim medzi kajinymi priatelmi a ak ano, tak ako ta vidim.... ok?
23. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz
Jani ahááá no takže to musím udělat takhle co? Jinak to nejde teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Víte co mě třeba vadí, když okomentuje moji fotku dejme tomu Janocka tak se to ukáže u ní (Jana Golionová okomentovala fotku od Tereza Olšiaková) a pak třeba její manžel koukne a uvidí to u Janocky tohle a když na to klikne tak se mu objeví moje ta fotka a může se na ní podívat ... takže když tohleto nechci tak mi stačí že mám všude nastaveno že moje fotky můžou vidět jen přátelé nebo musím k tomu ještě nastavit tu Viditelnost při hledání ??? Teď jsem hotentot já :grinning:
23. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz
Jani tak fajn :sweat_smile: :grinning:
23. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz
Jani jak jsi komentovala to: Na každou svini se jednou najde řezník! tak tě tam mám teď černou :grinning:
23. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz
Tak coooooooooooo? :grinning:
23. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz
ano teri, spraavne si to pochopila.... teraz to mas tak, ze aj ked som si ta odstranila, vidim ta medzi kajinymi priatelmi a mozem kliknut na tvoj profil, vidim aj profilovu fotku....ked sa utajis, tak tie fotky neuvidi nik okrem tvojich priatelov alebo dalsich filtrov, kt. si nastavis....
ano, mas ma ciernu a neda sa na mna kliknut, lebo uz nie sme kamosky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani tak se utajím a ještě mi řekneš jestli mě vidíš u Káji :grinning:
23. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz
Hotovo, tak cooooooooo? :grinning:
23. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz
Kájo tobě to sluší na těch fotkách co tam někdo přidal :slight_smile:
23. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz
No coooo teda? :grinning: :grinning: :grinning: nenapínej :grinning:
23. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz
Jani a jak se zpřátelíme když se teď ani jedna nemůžeme vidět :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz
haha, dobrá otázka :grinning:
23. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz
kristo, fakt sluší jo? :confused: si tam připadám vedle nich divně.
23. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz
no tak uz ta nevidim, ani vyhladavac ti ma nenajde.... pruuuser :grinning: tak sa idem odtajit na chvilu a pridaj ma
23. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.