• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jeeeeejda, ja som to zle precitala.... namiesto "neavidejicich" som citala "nenadavajicich", preto som napisala, ze by bol zoznam kratky.... samozrejme, ze je to naopak, zoznam by bol dlhy..... inak, asi bude daky problem s postou, lebo Normhaus uz (vraj) posielal staznost, Adrev tiez (vraj) posielal staznost - prispevky na strechach a tak isto aj "dai", "deenisa" a pred par mes. aj ta krava "felicia1".... snad som to nezakrikla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz
Ale Jani, prosim te, to, ze Normhaus nic neposlal je jen dukaz o tom, ze umeji hlavne mlet hubou a slibovat a skutek utek :sweat_smile: :grinning:
1. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz
a tie ich oznacenia, ze nicim nepodlozene a klamlive prispevky..... akoze vsetci 20 alebo kolki ludia len tak klamu :grinning:
1. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz
myslím, že vím na co naráží. ikke v tom prvním příspěvku na stránce píše "andy, skus pisat bez diakritiky (bez ščťžýáíé atd.)". ikke jí samozřejmě radí, jak vložit popisek k obrázku. ale munu to zřejmě pochopila tak, že ikke píše té andy, ať píše bez diakritiky, jinak že to číst nebude :grinning: aspoň tak jsem to pochopila. nebo nevim. je divná.

ad gramatika na brms. jak píše markét, taky tam zezačátku pár lidí kejhalo. ale nikdy tam nepadlo jediné jméno, jediný nick, jediný odkaz např. na album či diskusi tady. takže tak.
já jsem za gramatický témata ráda. jsou to zvěrsta, co některý uživatelky dokážou vyplodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz
autor
ikarkulka, tak to by si munu dala riadny gol do vlastnej branky :grinning: take predstavenie vlastnej blbosti tu hadam este nikto neurobil :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz
tak sa jej to niekto spytajme.... fakt som zvedava ci je taka blba alebo ma fakt nejaky problem :grinning:
2. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz
no nic jiného mě nenapadá, proč by to psala :grinning:
2. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz
Ja jsem schvalne hledala v tom gramatickem tematu, jestli se tam nektera nekomu vysmiva :sweat_smile: A nic jsem nenasla. A tohle s tou diakritikou me nenapadlo. Ta musi mit dobre dlouhe vedeni :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz
ja som kedysi parkrat prispela do temy "slovencina" ale to este daaaavno a urcite som tam nepisala konkretne nicky
2. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz
tak som sa jej opytala.... fakt ma to zaujima, ze co jej sadlo na nos....

a zirafka sa neozvala? :confused:
2. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz
tusim mame tu na ms trosku zmenenu hlavnu stranku....ci sa mi to len zda? :sweat_smile: :confused:
2. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz
žirafka se neozvala, asi ji pošťouchnu. ale abych se nedozvěděla něco, co nechci :grinning:
2. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz
domi, nezda, su zmenene.... skusame, ze co to spravi ked budu tie graficko-textove reklamy na titulke, ci sa bude na ne viac klikat :wink: skusobna prevadzka, ak sa to uchyti, tak sa to ponukne firmam za priplatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz
super....som rada,ze nemam vidiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz
2. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz
Tak ja mam asi dost. O co te munu jde? :confused: :grinning: Jediny problem, co ma, je jeji blbost! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz
market- sak to som skonstatovala aj ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz
to je pizdaaaaaaaa... nedalo mi, musela som tam napisat
2. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz
autor
nebude munu sesternica diddi? :grinning:
2. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz
ze by to ostalo v rodine ako sa hovori? :grinning:
2. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz
tiez mi napadlo ci nie su pribuzne :grinning: a ten jej druhy nick "xoxolusik" by som jej blokla
2. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz
autor
jaj, vidis, na ten som medzicasom aj zabudla...
2. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz
autor
hehe. munu aka ftipna :grinning:
neviem, ci si uvedomuje, ze janocka je za tych niekolko hodin na internete platena :grinning:
2. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz
podla mna si to neuvedmuje a mysli si, ze to robim na ukor svojej rodiny, ktoru lutuje :grinning:
2. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz
jani - pekne si jej povedala :wink: :grinning:
2. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz
Jani, pekne jsi to napsala. Nechapu, co nas jako urazi. Jakoby nektera z nas kaslala na rodinu/manzela a byla tady :sweat_smile:
2. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz
no ved ani ja nechapem... a keby toto boli jej prve prispevky tak ok, ale ona sa vykecava v inych temach a do nas tu bude pindat?! brzda blba
2. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz
ja mam "najradsej" takychto mudrych ludi, ktori ta vobec nepoznaju a rozpravaju taketo veci :rolling_eyes:
2. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz
A je myslim jasne, kdo dnes vede na listine "nejnenavidenejsich uzivatelek" :grinning: A Diddi nam spadla na druhe misto :sunglasses: :grinning:
2. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz
market - velka pravda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: diddi je out :grinning:
2. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.