• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
no, my sme zistili, ze nas kociar je bez madla :sweat_smile: :frowning2: musim napisat tym povodnym majitelom, ci ho niekde nenajdu, inak ho budeme musiet objednavat z nemecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mozno dojde aj na vylepsenia, aj ked do vanicky ho asi tak maximalne vylepsim nejakou farebnejsou dekou...
inak fakt pekne, krista :wink:
6. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz
agu vitajte doma :dizzy_face:

ikke cierna je super a fakt elegantnma ako pisala ika :wink: my sme pouzivali cierny moon farba vobec nevybledla, nebolo v nom teplo bol super.

Krista to je moon ze? perfketne si ho obalila :wink:
6. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz
madlo na kociari je co - to je to, za co sa kociar tlaci alebo to, coho sa dieta drzi, resp. to zabranuje tomu aby nevypadlo ked sedi? na kociaroch rozoznavam strechu, kolesa, vanicku a to je asi tak vsetko :sweat_smile:
6. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz
jani, to jsi dál než já. já rozeznávám kočár jako takový od ostatních věcí pro děti. víc nic :grinning:
6. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz
hahaha :grinning: tak kazdy den citaj konika a pozeraj inzeraty v bazari, hned sa na teba co-to nalepi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak vidno, ze diskusie necitam pozorne, kedze neviem co je madlo :confused: nedavno som bola so svokrovcami v obchode pre deti, pozerali sa na cestovnu postielku a hovorili: celkom pekna ohradka.... tak som im povedala, ze to nie je ohradka, ale cestovna postielka.... pozerali na mna nechapavo, ze sa akosi vyznam a ked som im vysvetlila, ze to "umelohmotne čudo" je podlozka na kupanie, tak boli uplne mimo :sweat_smile:
7. dec 2009 o 00:21  • Odpovedz
a este poznam na kociaroch brzdu - a niektore maju dokonca brzdenie na rucke a kotucove brzdy, to sa mi paci ale neviem ktore kociare to maju:grinning:
7. dec 2009 o 00:22  • Odpovedz
janocka prepac za toho smajla :grinning: :grinning: je jasne ze to nemozes poznat ale tvoje opisy k tomu :sweat_smile: :grinning: :wink: madlo je to coho sa dieta drzi :wink:
7. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz
autor
tak veru - to, coho sa drzi dieta :wink:
a dieta z koca urcite nevypadne ani bez madla (mnohe kociky madlo pre dieta vobec nemaju), lebo dnes sa deti do takychto kocikov priputavaju rovnako ako do autosedacky :wink: :grinning:
7. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz
to vazne sa deti priputavaju do kociarov? no to su mi novinky :astonished: viem, ze kedysi sa deti priputavali takymi trakmi kozenymi, bielymi, ale sa mi vidi, ze v hlbokych kociaroch ked sedeli sa to pouzivalo... pisem ako tatar, ale tak snad sa chapeme :grinning: viem, ze v buginach byvali pasy aj kedysi, ale tak vtedy neboli madla..... a je rozdiel medzi buginou a glofovym kociarom? ci to su 2 vyrazy pre 1 kociar? v com ma vyhodu bugina oproti sportovemu kociaru? a co je to vlastne ta 3 kombinacia? sorry za tolko otazok, ale mam vazne nedostatky v tomto :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz
jani :grinning: :grinning:
u nás se tomu bílému koženému říkalo kšíry. což je hrůza, protože se to používá i jako výraz pro ten psí postroj :grinning:
7. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz
kšíry? tak to je zaujimavy vyraz.... a traky sa povedia u vas ako? (to je to, co sa dava namiesto opaska.... s to pripne na pas nohavic vzadu a potom cez plecia sa to natiahne dopredu a pripne sa to na pas nohavic :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz
ozaj baby zo SK - mate este doma Prima TV? my mame Fiber TV od Orange a o 1/2 noci nam primu vypli :angry: :cry: som z toho dost mimo, lebo uz som to tak mala nacasovane, ze pri MASH som ranajkovala a ked uz zacinal Knight Rider tak som vedela, ze po zvucke musim makat do kupelne a potom do roboty.... a stvrtok bez Zufalych manzeliek neviem ako prezijem, tak isto som sa namotala aj na Ano šéfe, Přešlapy a serialy o 19:30.... ze Prima nesuhlasi s tym aby sa vysielala na SK... nerozumiem preco im to tak vadi :confounded: :cry:
7. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz
jani, ptáš se dobře ale blbýho :grinning: já ani nevim, co jsou to ty traky, z toho popisu jsem to nepochopila. řikám ti, že vim, jak vypadá kočárek - má 4(3) kolečka, boudičku a řídítka. víc nevim :grinning:
7. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz
jani my mame lebo mame doplneny balik sluzieb od upc
7. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz
ika ze má 4(3) kolečka, boudičku a řídítka. víc nevim :grinning:
7. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz
no moc se nesměj, já tomu fakt nerozumim :grinning: pro mě je kočárek jako kočárek, buď se mi líbí nebo ne. víc mě nezajímá, když ho nekupuju že jo :grinning:

jani, můžeš na to koukat na netu :wink: akorát ty raňajky budou blbý no.
7. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz
jdu radši na oběd, teď se mi teda něco povedlo, janočka už asi ví :grinning:
7. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz
jani - nam prima isla, teda aspon vcera vecer este hej, ked pridem domov pre istotu to skontrolujem :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz
traky su kšandy ako som prave zistila :grinning:

my mame od Orange tiez daky doplneny balik.... citala som este v lete, ze primu stahuju z analogovych sluzieb, ze v UPC digital, Magio a Fiber TV ostava a zarzu vcera sok :frowning2: aj 1 kamoska spominala, ze pozerala film a zrazu o 1/2 noci cierny obraz s oznamom, ze uz nevysiela..... a hladala som rano nejake live vyysielanie na prime, naslo mi kopec odkazov, no ziadny nefungoval, nebol tam ziadny obraz :cry:

kaja - ano, viem co sa ti podarilo pred par hod., sme sa fajn pobavili... sme nevedeli, ze v CZ mate take OP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz
hmmm...ja som tiez daco pocula, ze primu stahuju z SK, ale pak sa nic neudialo tak som myslela, ze to padlo :unamused:
7. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz
ved tiez som myslela, ze z toho zislo, lebo tak babka ma obyc analogovu kablovku a stale mali primu... tak som sa tesila.... ale mozno take telky so satelitom Sky Link a pod. to asi stale budu mat.... lebo svokrovci maju Sky Link a maju aj Prima Cool aj TV Barrandov a tieto telky nemaju vobec licenciu na vysielanie na SK.... boze, co ja budem robit bez Primy? Ved jedine co som pozeravala bola JOJ a Prima a ked nebolo nic tam ani tam, tak Discovery to istilo.... tak teraz JOJ a discovery.... esteze mame vsetky casti serialu Frasier a Monk (a kopu dalsich :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz
no my mame tiez tusim ten sky link, takze asi primu mat budeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani - tak sa prestahuj k nam a budes moc pozerat primu, primu cool a aj barandov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz
Zensky, jsem normaaalne v soku. Rano otevru mail a mezi tou spoustou prani byl mail (!!!) od meho starecka (stary otec, dedecek). Ani jsem netusila, ze ma internet. Vedela jsem, ze ma od bratrance dost nadupany notebook a prohlizi si na nem fotky na CD, co mu vzdycky privezem nebo poslem. Ale on ma normalne i net a zvladne napsat mail :grinning: Podotykam, ze je mu 88 roku :grinning:
7. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz
tak barrandov mi nechyba, ale prima cool je dost dobra - frasier, futurama, top gear... a naslo by sa este par chutoviek :grinning: diky domi za ponuku, zvazim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

market, tak to mas dobreho dedka teda... to je uuuuple super, ze je taky technicky typ... fatk sila.... a ozaj, aby som nezabudla - vsetko najlepsie, nech sa dari, no a vsetko zle aby ta obislo :wink:
7. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz
Jani, dekuji :slight_smile: Starecek mi prisel vzdycky jako spis takovy ten mechanicky typ. On ma perfektni logicke mysleni a tudiz si umi predstavit, jak nejaka mechanicka vec funguje. A kdyz dostal pocitac (jiny nez ten notebook), nechtel s tim nic delat, ze proste nechapu, jak to funguje. Snazili jsme se ho naucit treba psat ve wordu nebo prohlizet fotky. Ne, nechtel. Takze jsem z toho mailu fakt vedle :slight_smile: Ma dokonce schranku na gmailu, ale to mu asi zalozili bratranci.
7. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz
market - super dedecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj sem vsetko najlepsie :wink:

jani - oukej, ked sa rozhodnes daj vediet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz
moja babka zas chce vediet vsetko ako funguje, ale mne sa jej to nechce vysvetlovat lebo tak naco jej to bude, ked PC nema a ani nechce.... tak ale vy ste asi daka technicka rodina, ved ked aj ty mas VUT.... ja som sice technicky typ, no nedokazala by som daku technicku vec vystudovat na VŠ (ak by som teda vobec dokazala nieco vystudovat)
7. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz
autor
market ma dnes narodky? ci k comu sa gratuluje? :sweat_smile:

moj otec, vek 76, ma emailovu schranku, aj internet ovlada (+/-) ale dopisy mi pise rucne alebo vo worde a telefonuje len na mobil alebo pevnu linku, hoci maju v PC aj skype nainstalovany... :sweat_smile: a to je ing.
7. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz
ikke - ano dnes ma narodky :wink:
7. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz
tak rucne napisany list, to sa v dnesnej dobe ceni :slight_smile: moj oco (takmer 50) net ovlada, no ked pise maily, tak malokedy dorazia, lebo si furt myli adresatov :grinning: a jeho sekretarka este donedavna (alebo mozno este stale) pouzivala Works, potom presla na Word a vsetky listy pise do 1 dokumentu pod seba alebo to len prepisuje.... :rolling_eyes:
7. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.