• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ikke albumy mozes kontrolovat vzdy :grinning: ja nestiham aj albumy kukat (okrem bonznutych)
15. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz
ahojte kocky:slight_smile:)

idem aj vam napisat ze co dokaze spravit vlastny nazor na niekoho, hlavne ked je negativny

kuknite temu
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=73700&vGroupOffset=0

dokonca lukacko ziada o zrusenie reklamy a ostatne ip co som dostala, skoda reci...
15. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz
anax osobne by som do takej haklivej temy nepisala konkretne mena, ale mas pravdu, vyjadrila si len svoj nazor z pohladu nevesty a to ze si admin este neznamena, ze nemozes mat svoj nazor - myslim, ze tvoj prispevok ohladne toto preco si to napisala a ze tym nikoho nechces osocovat vysvetluje vsetko, na blbe ip kasli
15. okt 2008 o 21:18  • Odpovedz
vies v podstate vsetci pisu konkretne aj mena ked nie su spokojni, ale napise admin a uz je zle...

uz som to predychala, na hnusne ip som zvyknuta takze z tych si hlavu nerobim, skor z toho ze nemozem mat nazor bez odozvy.. :sweat_smile:
15. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz
autor
...no...ak sa niekto prihlasi na stranku a jeho prvy prispevok je
mne sa foto hlavovnikovej paci urcite viac ako svad. foto zakladatelky tejto "temy"

a druhy
Uvadzat tu vsak mena fotografov povazujem za vykonstruovanu temu pani anaxamon...

tak sa podla mna dostatocne "uviedol" a skor by som sa pytala, co sleduje svojimi prispevkami a kto to vlastne je... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz
autor
ergo...
pypyna=cukricisko=lukacko alebo niekto od neho...?

ozaj, vo svadobnych albumoch mozu byt vodoznaky fotografov?
15. okt 2008 o 21:57  • Odpovedz
ikke, pani pypyna mi este potom dopisovala aj do IP.....ale co sa budem este viac rozculovat :grinning:

lukacko stiahol reklamu, mi pisal kuko...chalani ale stoja za ten nazor ze uzivatel je prednejsi nez firma...take okej

poviem ti ze adresu tej pypynu som kukala ale otravovalo ma to dalej po nej patrat...

vodoznaky su dovolene ked tam nemaju kontakty, teda maily,webky a pod.
15. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz
autor
tak...dnesne albumy na slovenskom konikovi precesane, oci mi idu krizom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dufam, ze sa mi v noci nebude snivat o pocitacovo poskladanych detoch obalenych v digiscrapoch :astonished: :rolling_eyes:
:grinning:
15. okt 2008 o 23:01  • Odpovedz
ikke tak co ake boli sny :grinning:
mne akosi furt zamrza stranka :sweat_smile:
16. okt 2008 o 19:17  • Odpovedz
tak toto je uz silnejsia kava:
kinsli • 1d • Dnes o 22:06
| Zmeň | 85.132.159.233
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
samicka: spam
Zmaž
Holky, nemáte někdo zájem??
http://www.modrykonik.cz/bazar/myentries.php

akoze vec z bazaru este vkladt do tem :zipper_mouth:
16. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz
tak akoze psycho je psycho :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=213.47.100.20

Odrázadlo Big Bobby car
(Iba príspevky na kontrolu)
Ktoré pravidlá téma porušuje: | Zruš
Pridaj odpoveď | Uzamkni | Zmaž tému | | Make ČSFR

nickili • 13. okt 2008 o 22:02 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Zmeň | 213.47.100.20
www.maxus.sk nie som si ista ci to je povolene - podla mna tu vystupuje pod nickom nickili, abbana a nathy - vsetky 3 v roznych temach robia reklamu tej istej stranke">minitrouble: podla mna tato osoba si robi reklamu na stranku www.maxus.sk nie som si ista ci to je povolene - podla mna tu vystupuje pod nickom nickili, abbana a nathy - vsetky 3 v roznych temach robia reklamu tej istej stranke
Zmaž
Ahojte mamicky,
máte niektorá autícko Big Bobby car? Ako ste spokojné?
Dakujem za odpovede.

abbana • Včera o 20:22 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Zmeň | 213.47.100.20
minitrouble: to iste co som pisala k nickili
Zmaž
My máme a je úplne super. Podla mna nemá nad ostatné autícka, ktoré sa snazia zaujat inymi prvkami a ked sa na tom chce dieta spustit dole kopcom, aby som mala strach. :astonished:
Niekde som cítala, ze sa robia v Nemecku na nich preteky pre dospelých, také sú stabilné.
:slight_smile:
Majú momentálne akciu, tak tiez rozmyslam este jedno pre dceru, to ruzové.

Pozri sem:

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babatka/odrazadla.html

nathy • Dnes o 20:48 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Zmeň | 213.47.100.20
minitrouble: to iste co som pisala k nickili - podla mna ta ista osoba pod 3mi nickami
Zmaž
Nickili, ja mam tiez dobre skusenosti. Ked som bola v zahranici, deti na tom jazdili a super sa na tom odreagovali.
Inaksie dobry napad. Moj maly bude mat tiez za chvilu rok, tak pozriem tiez prenho.
16. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz
ahojte, este sa chcem vratit k tej teme retusovanie...ktoru som uz mimochodom vymazala, ziadna tema na msv nevyvolala tolko udalosti, reakcii a zlej krvi ako tato moja tema...comu sa v podstate cudujem este stale a nejde mi to do hlavy, asik aj preto o tom pisem. :sweat_smile:

Dalsia reakcia po tych vsetkych co boli, su negativne "gratulacie" v jednom z albumov nafoteneho halvonikovov, presne v zmysle retusovanych foto...

takze moje ponaucenie je take, ze aj ked som admin ale aj nevesta a teda obycajna uzivatelka, radsej si nebudem verejne prezentovat svoje kriticke ale uz ani pochvalne nazory a skusenosti... :confounded:
17. okt 2008 o 08:38  • Odpovedz
tak uz mame duplanicky aj pri spolocnych nickoch - unor2008 a unor20081
18. okt 2008 o 21:53  • Odpovedz
autor
emjee, a take neblokujete?

ved su tu aj
julovcatka2007
julovky2007
julovky2007bojnice
julovky2007tehu
a tam su okrem "julovky2007" ostatne nicky bloknute...
19. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz
ved tie sme uz poriesili ikke a su zablokovane a zmazane ich albumy :grinning:
19. okt 2008 o 22:39  • Odpovedz
autor
to viem, ze julovky2007 su poriesene...tak podla toho porieste aj unor2008... hmm? :wink:
19. okt 2008 o 22:43  • Odpovedz
no dneska to tu mame dajake vymrete:slight_smile:))
20. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz
takze sme boli v auparku na nakupoch a Hanka si pri hrani v detskom kutiku udrela nohu ( len boli sme s nou aj na pohotovosti lebo sme sa bali aby to nebolo nieco horsie) takze s 2 hodinoveho nakupovania bol cely vecer :zipper_mouth: sme sli z domu o pol siestej a vratili sme sa pred tristvrte hodinou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak som este narychlo pustila susicku a vybalujem velky nakup z DM :zipper_mouth: zajtra rano ma caka uzv a poradna zasa :zipper_mouth:
inak dam to aj do zastupovania len od stredy do piatka mam maraton u zubara takze tu nebudem lebo zubara mam este v SA :zipper_mouth:
20. okt 2008 o 23:50  • Odpovedz
autor
nieco z adminzivota:
http://novinky.blog.sme.sk/c/161365/Blogsmesk-ma-4-roky-co-najzabavnejsie-SME-s-vami-zazili.html

rozmyslam, kolko takych ftipnosti by sme nazbierali my... predpokladam, ze tak na celu seriu podobnych blogov :sweat_smile:
21. okt 2008 o 11:07  • Odpovedz
ikke skvele, najviac ma zatial pobavilo toto

Príspevok v internej diskusii:
Ponukam psie steniatka rasy Cavalier King Charles Spaniel bez PP. Male, chutne, vhodne aj do bytu. Pri trpezlivom vycviku dokazu vytukat aj login a heslo do blog-operatora.
21. okt 2008 o 11:17  • Odpovedz
vsade je tak mrtvo

na msv je zla nalada

v starych vrazdach je zla nalada

to je nejaky virus???
21. okt 2008 o 21:07  • Odpovedz
autor
no citat stare vrazdy je teraz fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
idem radsej pozerat bonda
21. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz
to je sposobene tou financnou krizou ci cim ze zu ludia taki podrazdeni :sunglasses: :rolling_eyes: :grinning:
21. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz
neriesim a nezapajam sa tam uz :zipper_mouth: si myslia ze ked su stare konickarky mozu tvorit pravidla :zipper_mouth:
21. okt 2008 o 21:54  • Odpovedz
ved to zuzi, vsetky su mudre jak vies co a pritom si neuvedomuju ze same sa nepsravaju tak ako by sa spravat mali resp. ako sa spravali pred rokom ci dvoma.. :angry:
21. okt 2008 o 22:10  • Odpovedz
si inak dala riadnu inkognito foto :grinning:
emjee sa stratila? :zipper_mouth:
21. okt 2008 o 22:34  • Odpovedz
no sak to je svadobna, ked mam uz po..ale aj ako svadobna je inkognito ze???

nemtusim kde je emjee
21. okt 2008 o 22:46  • Odpovedz
vcera vo vrazdach pisala o neakom probleme s prispievanim ale tu ani pismenko :zipper_mouth:
21. okt 2008 o 23:00  • Odpovedz
asik uz nestihla sem napisat :confused:
21. okt 2008 o 23:28  • Odpovedz
uz som tu :grinning: chybala som? :grinning: :grinning: :grinning: idem mazaaaat
22. okt 2008 o 16:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.