• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
8. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz
nie domi, nebol to quinny a ani tvar to taky nemalo.... skusim to opisat.... predstavte si vanicku na kociari - pod nou ako keby tyc (vanicka ako keby bola pripevnena na tyci) - a z tej tyce isiel podvozok ako keby concordovsky (http://daddytypes.com/archive/concord_neo_carbon_pr.jpg)

inak ten concord carbon, to je ina palka, strasne drahy kociar
8. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz
hmmm....tak netusim co to mohol byt za koc potom :unamused:
8. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz
mozno, ze je to nejaka nova kolekcia 2010
8. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz
Jo, do Stokke bych malem nevidela :grinning: Mne se pak nelibi, jak v tom to maly sedi (uz jakoby sportak), ze tam tak jakoby trci :sweat_smile:
8. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz
ano, ikke ma pochopila, presne taky kociar som myslela :slight_smile: je dobre, ze je taky vysoky? aspon sa nemusi kocikujuci clovek tak sklanat.... ale ak by to bolo vyhodne, preco by to nerobili vsetci tak? :sweat_smile:
8. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz
no mne osobne sa ten kocik absolutne nepaci :sweat_smile: ...je to take divne, ale ako sa hovori proti gustu ziaden disputat :wink:
8. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz
ježiš, tak mně se nelíbí ani jeden z těch kočárů, co jste na ně daly odkaz. přijdou mi šíleně kosmický a nesoudržný. jako kdyby vanička a podvozek byl každej z jinýho kočáru.

já chci inglesinu, ale to nesmí markét vidět :grinning:
8. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz
inglesina sa mi paci, ze je taka priestranna, no podla mna je to neprakticky kociar - tazky a do auta nespratny, nema otacajuce kolesa
8. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz
autor
no vysoky je dobry pre vysokych ludi (pre mna, 172cm, bol stokke tak na hranici), stokke je fajn tak pre veresovu (cenou, stylom, vyskou :grinning: ...), mne sa na nom nepaci o.i. napr. rucka, pripada mi to, akoby som kocik tlacila za slucku
8. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz
no asi tak nejako, ja mam 166 cm, ja by som sa pri tom kociku citila ako taky liliput :sweat_smile: :grinning:
8. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz
hehe, fakt je ta rucka divna.... ked si napisala, ze pre veresovu, tak som najskor nechapala (kedze bob a pierre su veresovci) no potom mi doplo, ze ty myslis tu modelecku :grinning:
8. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz
autor
haha, inu veresovu som myslela :grinning: :wink: mi nedoslo, ze veresovci su tu aj ini :sweat_smile:
8. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz
domiko, tenhle http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/store/InglesinaVittoriaBiancoBlu.jpg i v té barvě. jsem do něj zamilovaná.
neotáčecí kolečka mi vůbec nevadí, sestřenice má ten tříkolečkový a já s tím vůbec neumím jezdit, vrklá se to, nepéruje, takže v tom dítě nemůžeš pohoupat, no celkově mám pocit, že se to rozpadne a ujíždí to na všechny strany. a to má jeden z těch dražších.
já jsem u mámy v obchodě jezdila snad se všema kočárkama, a ta inglesina je pro mě prostě nejlepší.

do auta je mi jedno, že se nedá dát, stejně v tom dítě nemůžeš vozit, musíš mít autosedačku. a do kufru se to vejde.
8. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz
kajo - kraasny :dizzy_face: a aj ta farba je taka neutralna, aj pre chlapca aj pre dievca :slight_smile:
ja si tiez myslim, ze kazdy si vyberie ten kocik, ktory mu najviac vyhovuje :wink:
8. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz
no právě, ze všech těch barevných kombinací se mi líbí nejvíc a přijde mi, že je neutrální. prostě jsem se do něj fakt zamilovala a jiný nechci. už se s nim vidím :grinning:
ale přesně jak píšeš - každému vyhovuje něco jiného, žije v různých podmínkách atd., tak podle toho vybírá kočár. já nesportuju, takže nepotřebuju kočárek třeba k bruslím. to třeba zase markét chápu, že by nechtěla na bruslích tlačit tenhle kočár :grinning:

jo holky, další dnešní skvělá zpráva - mám novou gynekoložku! :slight_smile:
já mám jednu v praze, ale je hned naproti paneláku, kde bydlí moje máma, tak se tam nechci moc ochomítat. navíc tamtamy pracují rychle.
no a tady v řevnicích je to jen samej mužskej. já jsem nikdy u chlapa nebyla, ani mě to neláká. prostě chlapa gynekologa bych nechtěla. nevim proč. nemám žádný důvod.
a tak mi kamarádka poradila jednu stránku, kde je seznam doktorů a jejich hodocení, tak jsem si našla jednu o pár vesnic vedle, hodnocení skvělý! tak jsem jí zavolala, je děsně milá a ještě má volno, což je zázrak. zítra jí mám zavolat a domluvíme se. :dizzy_face:
8. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz
kajo - jasne, laske na prvy pohlad sa neda zabranit :grinning:
no ja tiez nemam v plane sportovat spolu s kocikom, ale viem, podla skusenosti mojej sesternice, ze potrebujem nejaky taky ako keby terenak, lebo pri nasich cestach a pod. sa mi iny neoplati :grinning:

a blahozelam aj k zmene gynekologicky :wink:
8. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz
Kajo, jsem ti rikala, ze proti inglesine jako vzhledove nic nemam, ale spis jde o to, jak tu holky zminuji treba skladani do auta nebo manipulace. Mne celkove ctyrkolky prijdou hur ovladatelny. Kdyz si predstavim, jak smejcim v jedne ruce voditko se psem, v druhe kocar, musi se to dobre ovladat. Mne ta inglesina teda prisla silene tezka proti jane. Nevim, jak je to na kila, mozna to bylo i tim ovladanim, ze vlastne ty ctyri pevny kola nezatocite, takze zvednout to na ty bliz vam...
A divala ses, Kajo, na ten silvercross? Proti tomu vypada inglesina jako chuda pribuzna :grinning: http://www.babyproofingplus.com/usrimage/cat1116.jpg - ten se libi mne a je i o dost lehci. Ale stoji tak tretinu ceny, co chcem dat za auto, takze ee :sweat_smile: :grinning:

A gratulace ke gynekolozce :wink: Ja mela gyndaru kvuli mym problemum docela hodne - 7. Z toho 2 zenske. A muzu rict, ze jsem byla vzdycky s chlapama spokojenejsi. Mozna smula na konkretni zenske. Ale ani v CARu, kam jsem chodila prvne, kde byly same baby, to nebylo lepsi. Bylo tam 5 doktorek a horsi jak teply pivo :rolling_eyes:
8. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz
market - a mozno sa blbost opytam, ale aky kocarik ste vybrali vy? :sweat_smile: :sweat_smile: lebo sa tu vela pospominalo, ale akosi som nezachytila, ze ktory konkretne budete mat vy :wink:
8. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz
hmmm, markét, ale to už je těžký (a to asi doslova) retro. to fakt ne :grinning:
8. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz
wooooow tak ten kociar, na kt. dala link market je paraaaadny.... sa mi paci ovela ovela viac ako inglesina.... co to stoji? :sweat_smile:

ja neviem, ale myslim si, ze korculovanie sa spolu s kociarom nie je bezpecne
8. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz
no to je zvláštní, já jinak tyhle retro věci miluju, ale tenhle kočárek se mi vůbec nelíbí. je moc hranatý a takový strašidelný, jako rakvička :confounded: :sweat_smile:
8. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz
inak sa mi zda, ze podobny kocarik som mala aj ja ked som bola babo...ten co hodila odkaz karkul :wink:
8. dec 2009 o 16:15  • Odpovedz
Jani, my budem mit konkretne tento:
http://www.o-baby.de/produktimages/Jane_Slalom_CS_J04.jpg

Kajo, prave ze neni. Mela jsem ho tak pred mesicem v ruce. Mi ho extra musel prodavac sundat z podstavce :grinning: Oni jich tam meli teda vic, i vic podobne inglesine, s latkovym povrchem, dokonce jeden v nejake kuzi :grinning:

Jani, na led korculovat bych nesla, ale na asfalt s inlinama? Kdyz se podivas, ten kocarek ma brzdu :slight_smile: Vozivala jsem tak i kamaradce jeji malou, nekdy jezdila i ona s nama. Nektere deti dokonce miluji sviznou jizdu :grinning:
8. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz
market - sesterka mala skoro rovnaky len s tym ze nemala trojkolku a aj farbu mala inu :slight_smile:

8. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz
jo ten je hezkej, takovej kompaktní :wink: akorát by mi tam vadilo to ucho, co se za něj asi nosí korbička :grinning: já nevim, proč to neudělaj nějak hezky, proč všechny moderní kočárky vypadaj jak ufo.
8. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz
nasla som :grinning: presne tento ma :
http://bil.sk/data/image/novy-kocik-jane-nomad-3-kombinacia_0.jpg

a janka je svedkom, ze v tom kocariku odvezie dve dietky :grinning:
8. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz
Domi, me prave na tom nomadu moc nenadchly ty kolecka, ale taky je super :wink: Jen se mi holt lip vozi ta trojkolka.

Kajo, mne o to ucho jde, ja si budu miminko nosit v te korbe az nahoru do bytu a ono je to svym zpusobem velice pohodlny. Jinak na te fotce je to zvednuty, normalne se to za sklopit dozadu za boudicku a slouzi to jako naraznik :grinning:
8. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.