• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
no tak to ano, nasi a ani svokrovci nam nastastie o menach este nic nehovorili takze este som kludna :grinning:
14. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz
Domi, neboj se, oni zacnou :grinning: My jsme vsem slusne rekli, ze dekujeme za navrhy, ze o jmene je jiz nekolik let jasno a ze oni svoji moznost dat jmeno jiz vycerpali :grinning:
14. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz
market - si ma hrozne "potesila" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekne ste to vyriesili, ale sak presne treba hned na zaciatku povedat, ze toto nie je ich zalezitost :wink:
14. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz
spíš to není jejich příležitost :grinning:
bože, ještě abych si nechala od rodičů schvalovat jméno. to jsem se nemusela stěhovat a vdávat.
14. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
asi tak nejako :wink:
14. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz
Vsak oni se definitivni jmeno dovi az v sms po porodu.... spolecne s pohlavim mimca :grinning: Tak si predstavte, jak jsou napjati k prasknuti. Prvni vnouce na obou stranach a oni nemuzou po dedine vykladat, co cekame a jaky dame jmeno. A my to jmeno prave kvuli tomu "kerovani" a pokusum o schvalovani proste nereknem. Uz se ocko dozvedel (netusim od koho), ze pro kluka mame Alberta. A uz mi dva dny vypisuje, ze prosi Alberta neee a ze Josef je hezky jmeno :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz
autor
market, budes rodit v nemecku alebo v CR? v nemecku by ste mohli zapisat josefa? :sweat_smile:
14. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz
no jo, to je pravda, první vnouče a nemůžou do toho kecat. skandál! jste tam v tom dojčlandu chytli pěkný móresy :grinning:
ikke, myslím, že dá. jeden můj německý kamarád se jmenuje josef a je to němec.
14. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz
autor
ja som skor myslela to pouzit ako vyhovorku, ze straaaasne chceli, ale nemci nechceli :grinning:
14. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz
no jo, tak ale zrovna u josefa by to neprošlo, to spíš toho františka by okecali :grinning:
14. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz
autor
ozaj, zajtra idem na celodenny vylet do dusseldorfu, tak zas budem mat absenciu... :wink:
14. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz
Ter, kdybych chtela pojmenovat holcicku mmmk, tak klidne muzu. Tady mi na matrice zapisou cokoli, protoze jsme oba Cesi a nase dite nema na DE obcanstvi zatim narok. Takze my tu dostanem jen neco, na zaklade ceho nam Cesi vystavi RL.
Co budes delat v Düsseldorfu? Takovy hnusny mesto :sweat_smile: :grinning:
14. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz
autor
nestras, dufam, ze tam maju aspon vianocne trhy teraz :sweat_smile: ... moja naj SK kamoska tam ide na pohovor do prace, tak jej idem robit spolocnost
14. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz
Jo, trhy tam jsou urcite :wink: Doporucuju dat si na zahrati Kinderpunsch (je to nealko a aspon se to mailcko blizi svaraku) :wink:
14. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz
autor
jeej, ja som sa bala, ze budem musiet srkat nejaky caj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak kvoli kinderpunschu sa tesim este viac :dizzy_face:
14. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz
A jeste prckum v brisku chunta ovoce na spizu namocene v cokolade a pak silene moc druhu vsech moznych orechu ve vsem moznem :grinning:
14. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz
ovocie v cokolade na SK nemaju, tu iba romsku pecen (moj nazov pre cigansku pecienku), klobasy, strudle a pod. klasiky, ale cokolada nie.... v sobotu som si dala vo viedni jahody v cokolade... cokolada bola fajn, no tie jahody moc nie, tak prilis vodove :grinning:
14. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz
autor
hmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: a ja som sa akurat vcera rozhodla, ze na vianoce peciem iba 1 kolac, bo uz mam +15kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
14. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz
tak ale ty mozes priberat ked si tehotna.... a mohla by si hodit daku fotku aj s bruchom.... ved ja vlastne viem ako vyzeras len z profilovych fotiek, kedze nemas ziadne osobne albumy :wink: by si mohla aspon link na picasa (alebo niekam inam) hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz
Jo, jsem pro, chci videt tehuli Ikke v civilu :slight_smile:

Jahody nejsou nic moc, to je totez jako si je koupit ted v supermarketu. Ale vyborne jsou banany, hrozny nebo ananas (a zubni nit s sebou :grinning:).
14. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz
banany tiez boli, lenze ja banany jem len zelene a ked bol obalene tou cokoladou, nevidela som ci nie su uz moc flakate a teda pre mna nejedle, hrozno mam rada iba bezjadierkove a to iba niekedy a ked zacitim ananas, napina ma.... bolo aj jablko, no nechcelo sa mi v takej zime hryzt do jablka, tak ostali jedine jahody :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz
autor
prisaham, ze nemam fotku s bruchom... :pensive: furt nejako nie je cas, ale zajtra sa necham kamoskou odfotit, ok? :wink:
a toto sme my za mladi napr...
http://www.pbase.com/j_otter/image/47806733
14. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz
no hezký X-)
já jsem teda celou ikke vyhrabala kdysi v albu zuz nebo kde. ale seděla tam v koutě a nebylo toho zase moc vidět.
ty jestli máš nahoře 15 kg, tak jsi pořád štíhlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz
Ikke, teda krasna svatba :dizzy_face: Moc se mi libi to misto, ten dum, kde jste meli svatbu :wink: A jestli mas +15kg, jsi porad stihla. Jsem trosku zklamana, protoze jsem cekala, ze tvuj manzel je blondaty (ja totiz jeste neznam zadnyho blondatyho Holandana). Ale ty asi zapadnes, ne? :wink:
14. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz
autor
moj manzel JE blondaty, trochu sice spinavo-blondavo-rysavy, ale je blondavy :wink:
14. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz
Jo, vis, ale ja mam utkvelou predstavu takovyho toho skoro albina :grinning: Proste ty hooodne svetle, skoro bile, vlasy. Na gymplu me ucil z angliny Holandan a ten byl jen silene hubeny a vysoky, ale nebyl blond :angry: :grinning: Ty vypadas tak "holandsteji" nez manzel :grinning:
14. dec 2009 o 16:10  • Odpovedz
autor
no albino-blondate su hlavne deti tak do 6-10 rokov :wink: potom trochu stmavnu
ja mam na holandanku prilis siroku tvar a velky nos... :sweat_smile:
14. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz
tak som si pozrela vase svadby len tak po troche - fesaci ste :slight_smile: a ty si teda poriadne vychrtla, takze suhlas s babami, ze ak mas teraz o 15kg viac, stale si stihla :wink: inak dobre priezvisko mas, sa ti hodi k menu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

svadbu v BA ste mali v kostole v KV, ci v Dubravke ci tam niekde; ze?
14. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz
To brucho si ale hraje na schovku, co? :grinning:
14. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.