• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Tak na to, ze jsme stejne "daleko" je to teda husty. Ja si rikam, ze takovy bricho budu mit tak pred porodem :sweat_smile: Musim si prenastavit pas, ukazuje mi to min. Dnes jsem 23+0.
14. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz
Ano, ted sedi i ten termin porodu :slight_smile:
14. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz
no aj na tych fotkach z leta si normalna, stihla, takze sa nemusis stresovat, ze si pribrata :wink:

market - nerozumiem... akoze ste rovnako daleko? ved ty rodis o 2mes. neskor...
14. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz
Ups, nevlozil se mi odkaz, myslela jsem tuhle
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3609377&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1 - ze jsem ted taky ve 24.tt :sweat_smile: Mozna ji do konce tydne dozenu :grinning:
14. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz
autor
janocka, ano, ja som magisterka terka otterka :grinning: a svadbu sme mali v karlovke, ja som odtial
market, v com ma chces dohanat, v tych kg? :confused: :sweat_smile: to neskusaj! :wink: ale myslim, ze na 24tt mas brucho tak akurat :slight_smile:
14. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz
tak to je super toto magisterka terka otterka :grinning: :grinning: (inak, ty si jeden z mala, ktory Mgr. nevola "magistra" ale spravne "magisterka".... ja ked takto rozpravam, tak sa na mna ludia pozeraju, ze ci mi sibe :sweat_smile:)

to je divne, ze nietkore zeny maju brucho 24tt rovnake ako vyse 30tt
14. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz
Terko Otterko (to je vazne dobry), ne, ja te dohanet nehodlam :grinning: To bylo na tu tehuli na te fotce v odkazu. Kdyz zustanu na soucasne vaze a nepriberu, tak mozna tim te dozenu :grinning:
14. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz
autor
jaj, mne az dlho potom doslo, ze to na fotke nie si ty :sweat_smile: sorry, zdalo sa mi, ze ty si drobnejsia(?) a moc mi to nesedelo, ale uz chaaaaapem :sweat_smile:
14. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz
teda terez, já hledám těch tvých x kilo navíc i to břicho :grinning: nic nevidím, jsi štíhlá a vyloženě ti to sluší :dizzy_face:
14. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz
jo já jenom, abyste se nedivily, že jsem tu teď pečená vařená - jsem doma :unamused:
rozčilovala jsem se v práci, tak asi z toho mi nebylo úplně dobře, kolegyně na mě prskla bacil, tak ani tak mi nebylo dobře, tak jsem doma, v úterý jdu k doktorce.
16. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz
představte si, že míla dneska ráno pronesl, že už se teda smířil s vojtěchem (já jsem mezitím přešla na vítka :grinning:), ale že holčička bude anna :sweat_smile: se picnu! mně se teda ta jména líbí, nikdo v rodině je nemá, ani mezi známými, takže já jsem vlastně pro. a je mi šumafuk, kolik ostatních vojtů a aniček je.

ale jinak jsem asi divná, když si čtu na koníkovi popisy v albech, jak to některý matky prožívají, jak to oznamují tatínkům, jaký je to úžasný pocit, jak se těší na mimíska, píšou si tam každý prd, tak mně to strašně leze na nervy. já nesnáším všechny ty citový výlevy, pocity, jsi v mém srdíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:, nemám moc ráda ani objímání a tak.
jsem studenej čumák, co? :grinning:
16. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz
kaja, nie si studeny cumak, ja som tiez taka :grinning: nikdy som nebola taka, ze ťuťuli muťuli :grinning:

inak, na dnes 16:40 som objednana na gyn., tak som zvedava co mi povie :sweat_smile: normalne som nervozna ako keby som tam isla prvykrat v zivote :sweat_smile:
16. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz
Jestli jsi studeny cumak, pak netusim, co jsem ja. Nasla jsem se v cynicke diskuzi, kde jsme si praly brzy mimisky v pupisku :grinning: A jinak o detech mluvily jako o šklebácích, řvounech, kazišucích a temer kazdy tyden aspon nektera z nas dostala rozhorcenou IP, ze jak je mozne se takto vyjadrovat o zazraku, co chteji vsechny z nas nosit pod srdcem a ze nemame na takove stranecky jako je konik lezt :grinning: Myslim, ze ty holky, stejne jako ja, touzi po detech uprimne, jen proste nemaji rady to slazeni kolem. Ja jsem tak nevzorna tehule, ze pas mam nastaveny ani ne tyden, nevystavila jsem pocurane testy a nemam dokonce zadne album, kde bych si fotila bricho malem co dva dny :grinning: Me to proste nebere. To bricho jsem si chtela fotit pro sebe, ale vecne zapominam, nase digi zrcadlovka asi nema samospoust nebo ja to neumim... toz tak :grinning: Oblecky nektere nafocene mam, ale jelikoz me privadi k vzteku, jak mi vsichni najednou preji holcicku (k tomu se vratim), uz jsem s tim nafocovanim vybavicky prestala!!
A k te holcicce - mne prijde, ze kdyz mi nekdo rekne "Ty cekas urcite holcicku," znamena to, ze mi to tehotenstvi nepridalo a vypadam blbe. Coz "potesi" i netehotnou :grinning:
16. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz
karkul - tak to je super, ze ste sa zhodli, teda ak to dobre chapem :sweat_smile: ....a je to na tebe ake meno, aj ked je takych mien vela netreba to riesit....ked sa ti paci tak je koniec diskusii :wink:

a nejsi studeny cumak :grinning: ja tiez nie som typ, ktory dava city najavo az nejako moc okato ...skor to drzim v sebe :wink:
16. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz
moja ex-kolegyna cakala syna a bola dooost pribrata, aj plet zhorsena, vsetci si suskali, ze co sa s nou deje.... ale po porode je opat pekna, stihla s bezproblemovou pletou :dizzy_face:
16. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz
no jo toho ako budem vyzerat pocas tehotenstva sa obavam aj ja :rolling_eyes: ale snad to nebude o moc horsie ako je to teraz :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 14:59  • Odpovedz
no včera jsem narazila na "tak jsme se s manžílkem přitulili a čekáme, co bude dál". čímž chtěla říct, že na to vlítli a doufá, že je těhotná :grinning:
já jsem taky hroznej cynik a tak.

testy vyfocený mám, ale protože jsem je fotila kamarádce, která je chtěla vidět. břicho si fotit nehodlám, nevim, kde jsem to psala, ale nepřipadá mi, že bych měla fotogenický břicho.
když má někdo hezkou postavu, tak je to bříško pak hezký, takový kulatý. ale nemám ráda fotky těch pupků, kde je kolem dalších x kilo špeku. sorry, vim, že je to lidský tělo a že každej nemůže bejt hubenej, ale já prostě nevidim důvod, proč svoje neestetický špekatý břicho vystavovat veřejně na netu.
ani tu výbavičku. jako k čemu? možná když se povede koupit něco mimořádně hezkýho, ale cpát do alba kvanta hadrů, co má každá druhá?
16. dec 2009 o 14:59  • Odpovedz
ja som fakt zvedava len na jedno, ze ked budem cakat bejby, ci tiez tak nezblbnem ako niektore baby na Mk :astonished: :grinning:
16. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz
wauuuuuuu u nas snezi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz
u nás taky, už od rána. padají takový ty velký vločky a už je tam docela vrstva toho sněhu :dizzy_face:
prosím, prosím, ať to vydrží do vánoc.
16. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz
no bodaj by to tak bolo, ale ked ne, tak nech 24.12. napadne znova :wink:
16. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz
tak tady už asi dosněžilo.
sněla jsem mezitím polívku, jdu umýt nádobí a něco péct :wink:
16. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz
Kajo, ja ty testy mam vyfoceny taky, ale spis abych videla, jestli carka zesiluje. Vsak jsem ti tu fotku posilala taky :grinning: ... a jak jsi byla dojata :grinning: A taky teda nemam pocit, ze moje telo je ladne a fotogenicke :grinning: Kdyz ten spek se docela dobre roztahl, ale moje bricho tak jakoby trci nahoru do spicky :sweat_smile:

Tohle je pro mne horka kandidatka na vitezku v kategorii "Tehule postradajici soudnost" http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3320910&vReferer=%2Fphotos%2Fmisicka455
16. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz
ani to neotvírám, je mi jasný, která to je, ta mě vlastně přivedla na myšlenku, jestli je nutný vystavovat všechny břicha :sweat_smile:
16. dec 2009 o 15:55  • Odpovedz
Jo, ale ona nekde i psala, ze si tehotna pripada vylozene krasna a zadouci... :sweat_smile:
16. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz
někoho mi připomíná - někoho z adamsových? masového vraha?
16. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz
a abych byla fakt hnusná, tak nejvíc mě kdysi zaujala tahle fotka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3532166&vReferer=%2Fphotos%2Fmisicka455
16. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz
booooooooooze ta posledna foto co dala kaja je fakt hnus :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz
tak tieto fotky by som nevycapila na net teda :zipper_mouth: :zipper_mouth:

No, fiicm ja pomaly k tej MUDr.ke a potom na trhy, takze zas to tak vidim, ze budem zas ponocovat.... dnes som sla spat cca 4:10, lebo som hluuuuupa a nepoucitelna, ze praca chvatna malo platna a potom doma hasim co sa da :grinning: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.