• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Musim priznat, ze jsem k ni mozna malicko zaujata, protoze ji znam z realneho zivota :grinning: Delala v Brne na hlavni poste, byla uplne blba, neschopna a u jejiho okynka vzdycky stala nejdelsi fronta. Delala v prizemi, kde jsou listovni sluzby, baliky atd. a kdyz jsem chtela neco posilat do zahranici, vetsinou nebyla jina moznost, nez vystat frontu k ni :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz
jani - drzim palec u mudr. :wink:
16. dec 2009 o 16:13  • Odpovedz
:grinning: člověk na vás přijde kuknou a hodinu se tu směje nad fotkama :grinning: :sweat_smile:

hele asi bych měla tuhle diskuzi projet zpětně zda tam někde není odkaz na moje těhu břicha jako postrach nebo tak něco :confused: :grinning:
16. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz
agu - ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face:

myslim, ze tvoje brucho tam nie je :wink:
16. dec 2009 o 16:15  • Odpovedz
agu, tvoje jedině ve smyslu - najdi dítě :grinning: tobě rostlo to břicho snad dovnitř

jani, ad trhy, míla jel dneska dřív do práce, protože měli nějaký meeting, a pak měl chvilku volno, tak šel do centra a volal mi, že koupil dvoje ozdoby. on je fakt zlatej :dizzy_face: tak se těšim, až přijde večer domů.
držím palce u doktorky :wink:
16. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz
domi určitě :confused: :confused: no jen aby :grinning:

hele já sem chodím čumákovat každý den...jen smažu z alb fotky vánoční výzdoby,stromečků,krajinek pod sněhem,perníčků (ty mažu ze závisti pač sama sem nestihla nic napíct :angry: :grinning: ) no a pak vyřídím milion Ip kde je jediné téma "proč mám smazané fotky" :rolling_eyes: a malá se mi vzbudí na kození tudiž vás pozdravit už nestihnu :sweat_smile:
16. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz
agu, ty tam nie si :slight_smile: ty si bola riadne vychrtla aj pocas tehotenstva, ved sa ti dali rebra pocitat :grinning:

no nic, ficim ja, takto o 20min. uz budem u doktorky... som zvedava co mi diagnostikuje :grinning: snad len extremnu domyslavost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz
nevím proč nač a s čím ale taky držím palce k dr :wink:
agu, jde se tam ohřát a vytahat z ní všechny moudrosti světa :grinning:
agu - jasne ...cestne skautske :grinning: :grinning:

kajo - ja som tiez maniak na ozdoby a podobne prkotinky....sa v tom vyzivam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz
jani - este si tu? :confused: a padaj konecne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz
jééé já vám pak vyfotím náš vánoční stromeček :grinning: ten se pod záplavou ozdob uplně prohýbá :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

karkul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moudrosti světa :grinning: tak aby tady pak nemachrovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz
Agu, prosim te, tvoje bricho patrilo do kategorie tech nejfotogenictejsich. Jelikoz na nej nemam, tak si nezakladam album :grinning: A mazani fotek ozdob a pernicku me uz taky pekne stve :angry:

Jani, tak at ti ta doktorka da na tu extremni domyslivost papir :grinning:

Kajo, teda te Mila je ale hodny manzel :dizzy_face: Mela bys mu uvarit neco dobreho :wink:
16. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz
no uvařila jsem mu dýňovou polívku :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz
mmmk já když smazala asi stou fotku perníčků tak mě na ně i přešla chuť :sweat_smile: :angry:
16. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz
on jí jako jí a docela rád, ale radši by kus masa :slight_smile:
to jo, on je fakt zlatej, hrozně to prožívá a užívá si to. to bude tatínek :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz
fuuuuuuu baby tie fotky pernickov a stromcekov na MK a pod vam nezavidim ...teda hlavne ich mazanie :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz
kajo - to asi vsetci chlapi , aj ten moj nemusi moc mucne a hlavne bezmasite jedla :grinning:
a urcite bude super tatinek :wink:
16. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz
ten můj sní vesměs všechno.....to bude asi tím že u nás vaří on :grinning: :sweat_smile: :confused:
16. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz
no keby varil ten moj, tak by sme sa moc nenajedli...iba ak by sme boli z lasky ziveni :astonished:
16. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz
agu - pridala som si ta na FB do priatelov, dufam, ze sa nebudes hnevat :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz
Agu, uz jsem to dala do navrhu na vylepseni stranek, aspon do Vanoc, aby se zobrazovalo pri prvnim prihlaseni ten den, ze proste fotky cukrovi, stromku a vyzdoby NE! Ted pry v CR snezi, to nam pribude mazani jeste i zasnezenych krajinek :rolling_eyes:

A co Sofinka? Je hodna?
16. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz
domi uplně mě to rozzuřilo :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz
agu - :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

baby ja vam to mazanie fakt nezavidim :frowning2:
16. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz
Jo a s tim masem, Karkul, to mame stejny. Jako jo, on sni vsecko, co uvarim (milacek :grinning:), ale kdyz je na vyber, jde po mase :grinning: Vsak taky rikam, ze tehotny je podle chuti u nas on. My se nacpeme veceri, funime na gauci, divame se na telku a on jde za chvili slidit do kuchyne, jestli neni jeste nejaky "zakusecek" :grinning: Tak si donese aspon cokoladu nebo susenky :grinning:
16. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz
sak dezert nemoze chybat :grinning:
ale aj ja to tak robim...nenajem sa ale nazerem sa a pak hladam daci sladke na dorazenie :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz
mmmk já už taky dneska Jouzovi říkala že čekám kdy se v albech začnou objevovat krajinky se sněhem ve velkým :rolling_eyes:

Sofka je hodňoučká....vůbec nepláče jen kňourá, jen teda nechce spát v postýlce tak spí s náma ale mě to neva aspoň nemusím nikam chodit a mám ji u sebe :dizzy_face:

akorát nás teď trápí prdíky (prdí hůř jak Jouza-minule sem chtěla nadat mu že prdí a to byla malá :grinning: )
a od včerejška blindí tak nevím zda jí jen něco nesedlo :frowning2:
16. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to já Jouzovi všechno sním :sweat_smile: :grinning: on chudák co si neuchrání vlastním tělem tak to sežeru :grinning:
16. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz
agu - ale ty vobec nevyzeras na takeho jedaka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz
domi zdání klame :grinning: v porodnici sem se ptala zda bude možné k máčce dostat 7knedlíků jak sem zvyklá z domu :grinning:

jdu nakrmit dravou zvěř
16. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.