• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani - dikes...my sa nikam neponahlame :wink:
22. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz
Kristi, myslis to "mala svina?" :confused:

Jani, napsal ti to tam nakonec? Ja teda vzdycky reknu, at mi to tam radsi napisou, pokud to neni neco, co beru treba dlouhodobe a uzivani znam.
22. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz
Markét jj to myslím, ať to myslí ona jakkoliv, tak je to hrůza :angry:
22. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz
Jo holky k tomuhle (omlouvám se že tak opožděně, někdy jsem ráda že si dojdu na záchod :grinning:):
krista • 2d • 20. prosinec 2009 ve 12:3
Ahojky holky,
dneska jsem přišla tak na půl na způsob jak kopírovat aniž by se to zkopírovalo s těma spousty blbostma jako IP, zruš, oprav nebo co to tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo mám z toho vánoce, přišla jsem na to první nebo už to víte?

Tak se mi to stalo když jsem kopírovala příspěvky z MK.sk na MK.cz a na MK.sk jsem nebyla přihlášená (takže jsem neviděla IP ani ty ostatní věci jako album...) a po zkopírování to bylo přesně tak jak to umazáváme :slight_smile: takže rada když chcete kopírovat něco fakt dlouhýho je - odhlásit se, ale budete si to muset nakopírovat asi jinam (třeba Word), pak se znova přihlásit a šup s tím tam :wink: pokud teda nepřepisujete z sk do cz a naopak :slight_smile:
22. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz
som myslela, ze si objavila aj fintu bez odhlasovania :slight_smile: mne je velmi neprakticke odhlasovat sa, kedze stale mam otvorenych viacero kariet s konikmi, svadbami, strechami, momentalne je to 14 tak ked sa odhlasim na 1 karte, prekopirujem, potom zabudnem, ze som sa odhlasila a ked nieco pisem inde, tak sa mi odpoved neodosle lebo ze sa musim prihlasit :sweat_smile: ale tak chrome mi pise iba "| Change |" a IP, takze to je v pohode ked je to len ten 1 riadok, nepise sa kto ma kolko albumov ani ake pravidla porusuje.... teda, mozno to tak robi aj v inych prehliadacoh, ale ked som mala este par tyzdnov dozadu mozillu, kopirovalo sa vsetko....

market - nie, nenapisal :angry: asi by mu to velmi ublizilo.... len mi povedal ako to mam uzivat a bolo to uplne inak ako mi povedala MUDr.ka a pise sa v pribalovej info :angry: mam Duphaston na upravu cyklu, no ten liek sa uziva aj pri liecbe neplodnosti, ale inak - tak, ako povedal on a nie tak ako to mam uzivat ja pri tom mojom probleme :angry:
22. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz
Jani jj dělám to jen když kopíruju něco hoooooooodně dlouhého, jinak ne :wink:
Chrome je ten prohlížeč? To musím zkusit :slight_smile:
22. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz
ano, chrome ako ten prohlížeč.... aj ked, chcela by som to skusit aj ako OS, no to sa neda na hociake PC nainstalovat :frowning2: som s chrome velmi spokojna kvoli rychlosti..... skusala ho aj majka (ooo) ale jej nejde nacitat adminclub v chrome.... ja mam beta verziu (lebo na OS X este normalna nie je), ona uz ma normalnu, tak je to o to cudnejsie, ze jej to nejde.
22. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz
Jani, ja ten chrome chci taky vyzkouset (to je to od googlu, ne?).
Ten duphaston podle me mas brat nejak od uciteho dne cyklu, pak vysadit a prijde ms, ne?
22. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz
ano, ano, od googlu.... ja mam rada vsetko od google - e-mail, g-talk, wave, maps, translate, prehliadac, vyhladavac, earth, picasa..... a neviem co este :grinning:

ano, mam to brat 2 tabletky od 11. dna cyklu do 25. a lekarnik mi povedal, ze od 14. dc to mam brat 10 dni po 1 tabletke denne :confounded:
22. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz
Tak jsem tady přes Chrome a víc mi lítá Opera a vadí mi, že nevidím tučně témata :sweat_smile:
22. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz
Jani to máš na tu mrchu co nepřišla jo? :unamused:
22. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz
Jani, ten duphaston skutecne ordinuje doktor. Mne to celkem nic nedelalo, takze jsem presla na vyssi level - utrogestan :grinning: Ale ty dny cyklu musi urcit doktor podle obvyklych delek tvych cyklu. Jenze bacha - pokud uz se snazite, ten duphaston ti "pokazi" ovulaci. Od 11.DC je podle me brzo. Leda bys mela ovuli tak brzo. Brava se to tak 3 dny po ovulaci, stejne jako utrogestan.

Teri, jak ti "lita opera"?
22. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz
teri, na ms som dostala vyvolavacku - pomohla.... a na to aby sa mi cyklus spravidelnil tie lieky....

market, lenze ja nemam sajn ake su obvykle dlzky mojich cyklov, kedze som od cca 18r. takmer non-stop brala HAK.... predtym som mala cyklus tak okolo 28-30 dni, ale to bolo daaaaaaaavno..... takze ja neviem ci mam nejaku ovulaciu alebo nie, kedze po vysadeni ms viac nemam ako mam..... aj v pribalovej informacii pisu, ze od 11. dc 2x denne pocas 2 tyzd., no lekarnik povedal uuuuplne nieco ine :sweat_smile: uvidim teda ci mi to zaberie.....
22. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz
teri, aj majka mala tu istu verziu chrome ako ty - 3.0.195.38 a haprovalo jej to dako.... ja mam 4.0.249.30 a zatial fakt spokojnost... ale pozeram, ze aj ona uz ma dnes taku istu verziu ako ja, tak sa jej idem spytat ci je to dnes lepsie....
22. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz
caute. jani, nejde mi to stale... ale aspon som si preinstalovala pc. :slight_smile:
22. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz
Markét ta Opera mi lítá rozhodně rychleji než Mozilla a Chrome :slight_smile: ale já moc nejsem zvyklá v ní pracovat :astonished: :sweat_smile:

Jani tak ty jsi si zjistila jakou mám verzi jo :grinning: Ježiš a kde stáhnu novou verzi, to se samo neaktualizuje křáp jeden :sweat_smile: Aha tak super, že ta vyvolávačka pomohla, já posera z injekcí bych se asi zcvokla :astonished:
22. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz
Tak ona je injekce a pak je kategorie vyvolavacka. A jestli mela Jani agolutin, je to takova olejova injekce, kdy boli uz ta aplikace a pak tak tyden misto te aplikace (= proste si nesednes) :sweat_smile:
22. dec 2009 o 16:01  • Odpovedz
no zistila som v admine, ze aku mas verziu..... a ako si nainstalovat inu neviem, to ti majka poradi, lebo vcera sa s tym piplala, nechcelo jej to nainstalovat inu verziu.... nechapem preco vam to nejde.... ja som mala par dni verziu pre Win a slo mi to, teraz mam pre Mac a ide to tiez bez problemov..... fakt nechapacka :sweat_smile:

ja sa injekcii vobec nebojim, len tie do zadku nemam rada, lebo ma potom 2 dni boli polovica zadku :grinning:
22. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz
krista, len si klik na pravo hore v nastaveniach a daj si info o produkte google chrome a on ti vypise, ci treba novu verziu. ale malo by sa to aktualizovat same.

jani a ja som mala taku verziu ako ty? :confused: to je divne, lebo som potom uz nic s tym nerobila.
22. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz
ano maji od vcera cca 17h, ci tak nejak mas taku verziu ako ja - ved pozri :wink:

fuha market, som netusila, ze je rozdiel ked sa do zadku pichne injekcia a ked vyvolavacka.... tsssss.... aplikacia ma moc nebolela, ale par dni potom hej.... fakt som mala ako keby svalovicu na pravej polovici :grinning:
22. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz
ja som mala raz schytat vyvolavacku kvoli operacii, ale nastastie sme to casovo nestihli. lekar mi vravel, ze pokial sa vyvolava skor ako ma normalne prist ms - pri pravidelnom cykle, takze je to dost brutal.
ms som mala v den operacie a neprekazalo to. mala som si dat tesne pred tym tampon a potom mi iba vraveli, ze v pripade, ze by ma museli uspat a otvorit, tak mi ho musia vybrat oni, kedze som uz lezala priputana na stole... nastastie sa nic neocakavane nedialo, inac by som sa asi prepadla od hanby... :sweat_smile:

jani, to je divne. vcera som uz nic nerobila. :confused:
22. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz
to je divne. teraz skusam aj ie, kedze uz mozillu nemam a nejde mi to ani v tom... :angry:
22. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz
jeeeeeejda, tak to by som sa aj ja hanbila keby mi mal niekto iny vyberat tampon....bleeeeee :sweat_smile: vyvolavacka prisla na 5. den - MUDr.ka vravela, ze pride tak za 5 - 9 dni.... len je naprd, ze prisla v pondelok a nie niekedy napr. v piatok, lebo si nemam ako umyvat poharik, tak len vylejem a vytriem papierom :confused: :zipper_mouth: jedine umyvadlo co mame je v kuchynke, takze preto to nejde :grinning: :grinning:

no idem ja domov pobalit sa, poliat kvety, pobalit korytnacky a hor sa kočovať po slovensku :grinning:
22. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz
Jani, Len to delavala v praci tak, ze mela lahev vody, kterou si vzala s sebou na wc a tim ten kalisek vyplachla.
22. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz
nooo, ale ked to je take divne.... ked sa ma opytaju kolegovci, ze naco idem s flasou vody na WC, ak neviem co by som povedala...
22. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz
jani, myslim, že když to otřeš přes den jen toaleťákem, nic se nestane :wink: já jsem to v práci taky tak dělala, protože tam jsme sice měli umyvadlo na záchodě, ale v té předmístnosti a ta neměla dveře, byla otevřená do šatny. takže kdyby tam někdo přišel.... :sweat_smile:
22. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz
autor
ja umyvam kalisok lactacydovymi utierkami, ak nemam umyvadlo hned pri wc mise :sweat_smile: ale to byvalo malokedy.

uz mam navarenu kapustnicu, zacinaju vianoce :dizzy_face:
22. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz
Hm. tak víte co mi to napsalo? Vaše verze je aktuální a ta čísla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ježiš to jsou problémy holky :grinning: tak takový zatím nemám, ale koukám že kalíšek tu má každej, já si to pořád nedovedu představit, přijde mi to nějaký velký podle obrázků a to jsem porodila dvě děti :grinning:
22. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz
autor
krista, neboj, do tychto "oblasti" sa zmestia aj vacsie "veci" :grinning: co ako matka dvoch deti iste vies... :wink: :sweat_smile:
22. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz
Ikke, taky ji budu varit az zitra a tesim se na ni jako mala. Pripoustim, ze jsme ji meli predvcerem jako "treninkove kolo" :grinning: Ale ja ji muzu porad :grinning:

Kristi, ty jo, fakt se neboj. Kdyz mi kalich dosel, uplne me to vydesilo, jak je velikansky. Ale fakt neni. A to pohodli... :dizzy_face:

Dneska jsme se s manzelem bavili, jak se tridi odpad, ze kam patri plinky (jednorazove) a on rika "A kam patri tampony a vlozky..." - to jsem nevedela. Mam kalich nejake dva roky a od te doby tyhle veci neresim a nepouzivam :slight_smile: Ani vlastne nemam predstavu, kolik to tak stoji. :sunglasses:
22. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.