• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady :dizzy_face:

jani, taky vidím jen nadpis, dále jako majka.
24. dec 2009 o 00:23  • Odpovedz
tak diddi si neda pokoja :grinning: :grinning: ze preco som prispevok iba upravila a nie vymazala, ze ju to uraza, ze tak isto som mohla upravit aj jej prispevky, ze su tu dva metre a ze nerada by ten problem preposielala pierrovi.... kuuurnik, ja by som ju najradsej celu blokla......

som chcela byt uz pol hod. v posteli, no nevyslo to :sweat_smile:

stastne, vesele a pohodove vianoce aj vam dievky moje :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 00:30  • Odpovedz
diddi bude psát pierrovi? to bude korespondence :grinning:
24. dec 2009 o 00:34  • Odpovedz
Tak vám jdu popřát krásné vánoce :dizzy_face: užijte si ten dnešn den v pohodě :dizzy_face:
24. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz
Jako blokovani Diddi k Vanocum? Aspon by mela cas se venovat detem :grinning:

Jak se tam navazi do te Rimmel kvuli te "svini male :slight_smile:)" v pasu, tak jsem nad tim premyslela. Nevim, odkud Rimmel je, ale u nas na Slovacku/Zahoracku se to slovo "svina" pouziva ve vyznamu potvora nebo nezbeda a nema to zadny hanlivy podtext. Kdyz jsem dosla do Brna, docela jsem s tim mela problem, ze svine je nekdo faaakt spatny. To jen pro vysvetleni :slight_smile:

A krasne Vanoce, pro nektre z nas posledni bezdetne, pro nekoho prvni s ditkem :dizzy_face: A hodne plodny pristi rok :grinning:
24. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz
Uz zas maji nejake pindy
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101811&vGroupOffset=0&vOffset=14160 - miluju kecy "Nedejte se" - to vyzniva, jakobychom my neco udelaly! :angry:
Jak to, ze je slunicko200 zablokovana a zalozila si novy nick? :confused:
24. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz
24. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz
autor
fiha, tu to vcera zas "islo" :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
mmmk, myslim, ze to s tou svinou by asi mohol niekto na strankach vysvetlit, lebo to, ze to nie je hanlive ja osobne pocujem prvykrat :sweat_smile: a obavam sa, ze aj drviva vacsina uzivatelov

tak vam vsetkym prajem prijemne vianoce a klud v rodine i na strankach :wink:
24. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz
Jo holky také přeji všem krásné a klidné vánoce a šťastný Nový rok 2010 :dizzy_face:
24. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz
Přeji všem Krásné Vánoce :dizzy_face:
24. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz
autor
tak u nas je opat veselo - v susednej ulici si nejaky psychos otvoril plyn, tak cakame, ci buchneme alebo nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz
ikke :sweat_smile: to vás neevakují?
28. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz
autor
nas nie, 12 domov okolo dotycneho, co je od nas cca 100m
a uz vraj dorazila aj specialna jednotka (holohlavi obrnenci) :fearful: :confused:
a ja tu mrznem, bo moj manzel ako prevenciu pred vybuchom nariadil otvorit vsetky okna...
28. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz
ikke mate to teda pestre :sweat_smile:
28. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz
Ikke to je fakt něco :sweat_smile: :confused:
28. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz
autor
tak zda sa, ze idu do akcie... :confounded:
28. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz
autor
mm tvrdi, ze uz ho maju a zatvara okna :sweat_smile:
28. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz
28. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz
autor
ach, a konecne vypli generator pre budku policie a poziarnikov, co nam tu 4h vrcal pod oknom :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tichoooooooo :dizzy_face: :sweat_smile:
28. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz
Tak nic holky, to téma jsem smázla - jen pro info :wink:
29. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz
Kopírujeme ještě příspěvky nebo jsem zaspala zase něco :confused:
29. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz
autor
krista, ktoru temu?
a myslim, ze prispevky este kopirujeme, pokial to ma zmysel (zjavne vykecavacie temy alebo ak je v teme iba 1 otazka, ktora je v inej teme uz priamo zodpovedana ja vacsinou nekopirujem)
29. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz
autor
jaj, uz viem, Smazane fotky :wink: akurat som ju chcela vyuzit :sweat_smile:
inak albumy teraz nepozeram, mm stahuje nieco z netu, tak mi to tu lezie ako z chlpatej deky

no zmazala som na MK:
katherine27 - vianoce (stromcek, stol)

dalej nejdem, lebo by som tym stravila celu svoju mladost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz
tak jsem právě utrpěla šok, i když hezký.
byla jsem venku naposled kolem sedmé hodiny, a pak až teď a je tam min. 5 cm sněhu :dizzy_face: vůbec nevím, že padal.
29. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz
Jo s těma fotkama - já tam ještě něco psala, ale nikdo na mě nereagoval, tak jsem to smázla, snad se nám bude do budoucna dařit zjistit vždycky co nejrychleji o co šlo, i od uživatelů :slight_smile:

Já alba jen velmi namátkou :sweat_smile: spíš se řídím tématama, ani inzeráty nestíhám, ale ty koukám máte pod palcem :slight_smile:

Kájo včera sněžilo asi všude, i u nás, i holky na Moravě říkali že maji sníh, někde i na sáně :sweat_smile: my už tady ale nemáme po sněhu ani památky :unamused:
30. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz
Ahojte, nejak vubec nestiham :sweat_smile: Od rana do vecera po navstevach, nemam uz energii nekam zitra jit. I kdyz mame tu moznost, nejak se prestavam citit. Hlavne jsem uz hodne dlouhou dobu nezazila tak intenzivni pocit sytosti :grinning: Lidove receno jsem od 25.12. v kuse prezrana :grinning:
30. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz
konecne po niekolkych tyzdnoch som sa pripojila tak Vam dodatocne chcem popriat aspon uspesny, stastny a v zdravy prezity rok 2010.....
stale riesim svoje sukromne veci, od marca ale nastupim do prace a snad sa aj zmobilizujem a zacnem adminovat,
zuz
30. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz
autor
zuz, aj tebe len vsetko dobre v buducom roku, nech sa vsetko podari vyriesit co najprijemnejsie, najlepsie a bez zbytocnych stresov :wink:
30. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz
holky, užijte si poslední večer v roce :wink:
zuz, tobě držím palce, ať se to vyřeší co nejlépe pro tebe a děti. pevné nervy a hodně štěstí přeju.
31. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz
ahojte baby, kraaasneho a veseleho silvestra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zuz drzim palce :wink:
31. dec 2009 o 16:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.