• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
on skusa studentov :grinning:
21. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz
ahaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: takze profesor :grinning:
21. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz
noooo, doktor, este nie profesor.... to chce byt az o par rokov :grinning: ale tak ja viem ako si to myslela, len ta chytam za slovicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz
vidim vidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a na ktorej univerzite, ak sa mozes spytat? :wink:
21. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz
no statnej - UK.... jasne, ze sa smies spytat, ved to nie je tajne, aj google to najde :grinning:
21. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz
tak sak ale ja som slusne vychovana, ja len tak znamych nesnorim iba cudzich, ale pssst :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz
baby, ktore chodia aj na FB mam na vas otazku :grinning: ide vam poslednu polhodku FB? lebo mne sa vobec nechce nacitat :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz
Domi, jo, jde :wink:
21. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz
no do kelu ...a preco teda mne nie? :angry: som zavislak od FB :grinning:
21. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz
caute. domi, mne fb nesiel cely den, ale uz mi ide
21. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz
maji, mne ide iba cez tu lite verziu :unamused:
21. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz
a inak ahoooj :wink:
21. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz
cau. :slight_smile: mne to ani cez lite neslo, tak som si zobrala matkov iphone a tam to ficalo super
21. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz
a jak je to mozne? v robote to islo ok, len jak som to doma chcela pustit, tak to neslo :frowning2: a co inak ako to vyzera s rukou?
21. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz
ruka boli, ale trosku menej ako vcera. :slight_smile:
21. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz
a nenapuchla alebo take daco? jaaj ty neotal, lebo si daco privodis :pensive:
21. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz
mam ju uplne normalnu, ani modrinu nemam ani nic. len ked sa ju snazim viac ohnut, tak boli jak slak... inac boli tak menej. :grinning: v pondelok pojdem k lekvarovi, ak ma neprestane bolet
21. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz
no aspon ze tak...inak nevies o niekom kto opravuje chladnicky? tak senec a okolie alebo ba...
21. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz
ee, skus kuk zlate stranky na nete
21. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz
Muj FB se od toho vaseho asi nakazil, ted mi blbne :angry:
21. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz
mne FB ide v pohode.... inak, neviem ci sa dnes vsetci zbesneli alebo co, ale tolko ludi bolo v AuParku (nakupne centrum), ze az.... sme 20min. hladali flek na parkovanie... som potrebovala iba do DM ist a vziat vyreklamovany zvlhcovac, no zabili sme tam vyse hod., kym sme sa predrali cez tych ludi.... a v DM milion ludi, z 3 pokladni otvorena iba jedna....

ad fotka v pase.... nooo, ja si myslim, ze admin by mal mat fotku v pase..... teri, si ju chces vymazat kvoli tym sliepkam co ti vynadali, ze sa stazujes, ze mas vela starosti s detmi?
21. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz
inak ako na potvoru, prave dnes ked som mala zabudnuty mobil, tak mi just volala mama, oco (nie su na FB a nevedela teda o zabudnutom mobile), brat (ten na FB chodi malo) a este aj kamoska.... proste su dni, ked po mne ani pes nestekne a dnes si vsetci spomenuli :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz
mam napad ktory sa urcite "ujme a schvali" co keby sme na admin oslovili diddi? :grinning:
21. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz
Danu, to chces teda MK definitivne spocitat? :grinning:
21. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz
autor
ikke (admin)
Kedy: Dnes o 23:30
Komu: diddi
Predmet: Re: Registrované partnerstvo... Áno/Nie?
Diddi,
blahozelam, z viacerych ludi, ktori ziadali uzavretie temy, si uhadla 1.
Ja uz nemazem ziadne prispevky, rozhodne nie v tej teme a tvoje upozornenia a upozornenia na tvoju adresu tiez uz dlhsie neadminujem. Takze obavam sa, ze tentokrat skutocne places na nespravnom hrobe.
Dobru noc.
ikke

diddi napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ikke,opat som/sme sa presvedcili,ze nie si ten spravny clovek na to,aby si mohla robit admina. Ak sa nevies odosobnit od \"viery\",tak poziadaj o zrusenie admin prava,pretoze to nie je prvykrat,co zasahujes neopodstatnene a zaujato. Kazdemu z tej temy - co mame zdravy usudok je jasne,ze je to na podnet maji22,veroniky,cmulinko...ani jedna z nas ta neziadala o jej zamknutie....comu nesvedcuju upozornenia...keby si ako admin citala celu diskusiu,bola nestranna,tak rovnako mazes-upozornujes aj na prispevky maji,veroniky...ktore boli velakrat mimo temu registrovaneho partnerstva. Vies Ikke,ono sa to akosi kopi na tvoju osobu a to z roznych stran. Rovnaku IP posielam administratorom.Pekny vecer.
21. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz
s diddi je to fakt uz neunosne :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz
zmazala som oznacene prispevky a prispevok diddi som iba upravila sa mi vidi.... ked napisala nieco ako: uz viem co maju vsetky spolocne.... stádo.... ked niekoho nazve stadom kvoli tomu, ze nesuhlasi s jej nazorom, tak to je urazka.... a prispevkov tam bolo viac vymazanych a nasla som uzpozronenie viacerych, ze to chcu zamknut..... ona je nieco ako Golej - vsetko je nahovno, vsetci sme zaujati, len ona ma pravdu, ona vie vsetko najlepsie a napriek tomu zo stranky nevypadne :rolling_eyes:
21. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz
autor
som ju odkazala, nech sa spyta vo svojom okoli, kto ziadal o zamknutie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
nechapem, ako sa niekto moze brat tak vazne...
21. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Jani k té fotce - chtěla jsem si ji prostě smazat, že tady jako nebudu už "nic víc" než admin. Ta slepice co mi psala mi toho napsala víc, tak nějak jsem měla pocit, že ji těší naše neštěstí co všechno nás za posl. měsíce potkalo a z toho je mi vážně na zvracení. Já si ji tam tedy nechám :wink:
22. jan 2010 o 07:38  • Odpovedz
To uz je fakt neunosne s tou Diddi. Ja mela vzdycky pocit, ze se matky dvojcat muzou posr... Ale jak vidim, Diddi ma vic casu na kraviny nez kdektere tehule a nematky :rolling_eyes:
22. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.