• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ted me napadlo - co oslovit Bihan, jestli by nechtela adminovat, jestli je to jeste aktualni. Prijde mi jako docela rozumna osoba, i kdyz ji neznam osobne. Nebo to teda bere Danu?
22. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz
danu suhlasila, ze to vezme..... ale bihan je fajn, tiez ju nepoznam osobne, ale je taka rozumna, nekonfliktna.... ona chcela adminovat?
22. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz
ja to beriem ak je to volne ale ak nie som aj za bihan ma rozumne nazory :wink:
22. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz
autor
ked prestanem adminovat, mojim zivotnym cielom na tychto strankach asi bude vyhnat odtialto diddi... :rolling_eyes:

magimary
Kedy: Dnes o 11:30
Komu: ikke
Predmet: prosba
neviem, na koho sa mám obrátiť, no veľmi prosím o pomoc...

diddi ma tu bombarduje urážlivými, a hanlivými IP-čkami a mne to veľmi prekáža...
prvé dva som si prečítala a potom som jej napísala, že jej ďalšie IP už nebudem čítať a hneď ich hodím do koša...
takže nečítam (neviem teda čo v nich je, ale pochybujem, že by sa v jej \"štýle\" niečo zmenilo), ale obťažuje ma to, že mi prichádzajú a že mi tu jej negatívna energia (aj v jej mene) zahlcuje počítač...
nedá sa s tým niečo iné robiť??? ...

vďaka...
22. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz
danu jasne, je to volne, rano sa ma bob pytal, ci neviem o niekom kto by adminoval, ked ikke odide, tak som povedala, ze ty.... ze riesis bazar a temy, no nemas problem robit aj ostatne veci.... tak povedal, ze tak pevne nervy :grinning:

magimary by som navrhovala aby ju ignorovala - tak ako to robi teraz - a diddi to snad coskoro prestane bavit ked budu jej urazky bez reakcie.... ma takmer 3 rocne deti, mala by sa im venovat... konik nie je jej dieta
22. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz
autor
to som jej napisala, ze najlepsie ignorovat...
diddi je zial nezablokovatelna, ako sme sa presvedcili niekedy pred vianocami :rolling_eyes:
22. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz
aj o juszovi na streche sme si mysleli, ze je nezablkovatelny, no potom s nim nejako vybabrali.... ak to pojde s diddi takto dalej, bude mat podobny osud asi.... ale robenie vseliakych takychto vynimiek zabera vela casu, ktory sa da vyuzit aj lepsie, preto to robia iba v krajnych pripadoch....
22. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz
Nevim, jestli by Bihan adminovala. To byl jen napad :slight_smile: Nejak mi uniklo totiz, jestli to Danu vzala. A kdyz jo, je problem vyresen :slight_smile:
22. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz
Jo a jestli se ti, Terko, povede vystipat z MK Diddi, zalozim sin slavy a ty budes prvni, kdo tam vstoupi! A poslu ti cokoladu :dizzy_face: :grinning:
22. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz
jani diky za príanie nervov, viem uz ako to tu chodi ale som uz obrnena :sweat_smile:
22. jan 2010 o 12:52  • Odpovedz
danu - sak keby daco sme tu my :grinning:

a inak caute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz
autor
aj vam to tu ide ako v lete na saniach? strasneeeee
22. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz
ano...ale hrooozne pomaly :rolling_eyes:
22. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz
islo to pomaly, az to zastalo :sweat_smile: a zas prave vtedy, ked sme boli na obede.... to je proste zakon schvalnosti
22. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz
dobrý večer :grinning:
22. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz
kajo ahooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no vitaj ty stratena :grinning: vsetko je ok?
22. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz
ok :wink: míla měl 10 dní dovolenou, tak jsme byli hodně spolu, nebo jsme různě jezdili.
co vy, jak se tu máte?
22. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz
juuj to je super, si aspon zmenila vzduch trosku :wink:
hmmm...ja tak vselijako, ale nechce sa mi to moc rozoberat :frowning2: ale inak pohoda
22. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz
kajo zavidim muselo byt super :wink:
22. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz
dani - tak ako ta najdeme na tom fejsbuku? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz
domi daj moje meno Danka Báchorová :wink:
22. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz
oukej, poslala som ziadost a dakujem :wink: inak ty odkial poznas lucku puskacovu? :confused: ona je moja rodina...
22. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz
domi patri k nam do julovky 2007 :wink: doteraz si v teme piseme :wink:
22. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz
faaaaaakt??? luci je tu na MK :confused: no idem kuk :slight_smile:
22. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz
ano najdes ju v nasej teme nick lua :wink: uz dlhoooo
22. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz
hej hej nasla som ju :wink: teda aky je ten svet maly a dakujem za potvrdenie :wink:
22. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz
To je sranda vás číst holky, fakt je ten svět maličkej!!!! :astonished: :dizzy_face:
22. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz
kristi - aka crazy fotka :sunglasses:
22. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz
domi aj ja dakujem :wink:

kristi super fotka :wink:
22. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz
Danu zrovna jsem tě šla hledat a ty jsi si našla mě :grinning:

Děkuju za pochvalu fotky, tam mě nikdo neidentifikuje, ta je po prvním porodu, ještě tam mám upnutý džíny dost :grinning:

Co vy takhle při pátku, jak je? :dizzy_face:
22. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.