• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jasne, stalo sa to zas ked sme boli na obede :sweat_smile: proste klasika, cca 12:30 vypadneme a cca 13:30 sa vratime a uz len citam ake je to pomale.... ja tomu nerozumiem... ale tak povedala som im, ze sa to zas dialo a riesia to.... divne, ze na to uz takmer mesiac nevedia prist
26. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz
a není to tím, že když odejdete z kanceláře, narušíte nějaký signál nebo někdo poposedne z kabelu a tím se stránky zpomalí? :grinning:
my třeba v jednom místě rušíme signál televize.

taky mi to dneska nefungovalo, večer úderem osmé to spadne taky.
26. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz
no vyzera to tak :grinning: asi by sme mali skusit ist zajtra na obed o 13:00 a uvidime ci to spadne tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz
Jani, co si nechat donest obed do prace :grinning:
26. jan 2010 o 15:48  • Odpovedz
market - myslim, ze to nie je mozne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz
market, to by nebolo ono :grinning: a ono sa to jedlo dokoncuje tesne predtym ako prideme alebo tesne potom, takze potom by to uz nebolo tak dobre, akurat teple, kedby to niekto niesol tych 300m po vonku :grinning: a nemali by sme potom k tomu ani odborny vyklad, ze co to vlastne jeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz
Jejda, to vam zavidim :dizzy_face:
26. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz
uz som viackrat hovorila/pisala, ze ak budete mat niektora cestu okolo BA, zastavte sa na obed.... a vy co ste z BA a mate cas medzi 12:30 a 13:30, tak dojdite.... strava je chutna, zdrava, vyvazena :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://obed.asmira.com/
26. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz
jani - keby ste boli tot za oknom, som tam ako na koni, ale takto sa mi to asi nepodari :frowning2:
26. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz
jani, to jídlo vám závidím, to je přesně to, co miluju. občas k vám nakouknu a beru si inspiraci :wink:
ale do BA je daleko.
26. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz
Teda, Jani, nema vas chef taky nejakou stranku receptu na webu? To vypada uzasne uz jen podle nazvu :dizzy_face:
26. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz
nie, nema stranku, ale tak uz sme mu viackrat hovorili nech zacne pisat blog alebo nieco take, kde bude hadzat recepty, aby sme ho nemuseli zakazdym po jednom otravovat nech nam posle recept :grinning: ale ze nema cas na to.... on od cca 8:00 do cca 12:30 pripravuje, chysta, vari, potom pcha riady do umyvacky, co-to poumyva aj rucne, poupratuje a domov sa dostane okolo 16h a chce byt s rodinou a nie sediet za PC.... inak, on je vystudovany programator :grinning: ale nejako uz pocas VŠ zistil, ze programovaniu sa venovat nechce

niekedy by sme si mohli spravit admin stretko v CZ a ked to bude na SK, tak by ste mohli prist vsetky na obed... by sa chlapi potesili, ze konecne nejake baby dojdu :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz
teeeeda, no co pre tie deti nevymyslia :o

no ja som tiez za stretko, ale tak neviem kedy a kde a ako, kedze vacsina z vas ma male deti alebo coskoro ocakava dieta, takze fakt neviem.... mne je jedno kedy a kde prisposobim sa..... rozmyslam, ze zalozim samostatnu temu tu v admine o stretku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz
samostatné téma není špatný nápad.
co třeba navrhnout setkání na celý víkend i s partnery? že bychom si někde pronajali nějakou chatu.
ty, které mají děti, nebo bydlí v zahraničí, nebo daleko od místa případného srazu, tak by třeba přijely spíš, když by se nejednalo jen o cestu tam a zpátky a mezitím pár hodinek kecání.
26. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz
autor
ikkovci sa do strednej europy chystaju az v lete (august asi najpravdepodobnejsie), co uz bude ale asi pre ikarkulkovcov dost neskoro :sweat_smile: ale vlastne je to jedno, lebo ikke uz vtedy nebude admin :wink:
26. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz
august, přijde na to. kdyby to bylo začátkem, to budu ještě pohromadě, ale netušim, jaký to je v posledním měsíci, jak se cestuje a tak. koncem měsíce už by to asi bylo horší, s novorozenětem bych asi nevyrazila.
26. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz
super napad to stretko ja uz teraz suhlasim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz
Souhlasim. Mmmkovci se chytaji do vlasti pristi mesic a pote az v cervnu - asi. Uvidime, jak bude nase opicka snaset cestovani :grinning:
26. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz
jani tie jedla mozu byt super, mnam, ale na taky vyprazany syr, cigansku, peceny bocik asi mozete zabudnut ze? :sweat_smile:
26. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz
ale tak ked chceme, mame aj nezdrave, nebioeko jedlo :grinning: mali sme uz aj steak z normalneho masa, aj nepecenu tortu z normalnej smotany.... mali sme aj hamburger, ale to bolo bez "ham", bol tam tempeh sa mi vidi.... a aj kapustnicu sme mali - s normalnou, zivou bio klobasou :slight_smile: ked som mala prejst na takyto druh stravy, strasne som sa bala, lebo ja som napr. kel, baklazan, cukinu, tekvicu, sparglu, tofu a pod. nejedla preto lebo sa mi tie potraviny zdali byt nesympaticke, nikdy predtym som to neochutnala... ale ked som ochutnala, zistila som, ze je to jedle a chutne:grinning: uz jem asi vsetko okrem vareneho hrachu a ananasu - to nebudem jest nikdy!
27. jan 2010 o 00:59  • Odpovedz
Tak ananas v pohode, vareny hrach taky, i kdyz radsi mam cizrnu. Ale nezvladnu tofu. Proste kdybych se rozkrajela. Zhnusila mi ho menza na VS :rolling_eyes: A jeste takovy hnus jako je Šmakoun (umela bilkovina)! Bleee! :confounded:

Myslete na me, jedu k zubarovi. Treba uz me dneska osetri :rolling_eyes: :sweat_smile: :cry:
27. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz
market - drzim palec ...nech to mas cim skor za sebou :wink:
27. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz
Ahojte, tak to mam za sebou. Jsem o dalsi zub chudsi a o poradnou jizvu a pet stehu bohatsi :frowning2: Doufam, ze nase mala bude hodne dite, aby tohle vyvazila!!! :rolling_eyes: Zas se ozvala spatne odvedena prace zubarky, ke ktere jsme na zakladce patrili. Nevim, jak u vy, ale ja jsem mela vzdycky pocit, ze zaplombovany zub je zaplombovany zub a plombu nemusim menit co par let :rolling_eyes: Spatne mi odvrtala kaz, ktera se pod plombou rozjel, napadl koreny a navic mi za touhle sedmickou spatne vytrhla osmicku, zustal tam koren, ktery se zkazil a to se rozsirilo i na koreny te sedmicky. :cry: Tak si jen rikam, co me jeste potka :frowning2:
27. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz
autor
kaz moze vzniknut aj pod plombou, ja mam niektore zuby preplombovane uz 4.x :wink: plomby maju tiez len obmedzenu trvanlivost, takze bohuzial nie su dozivotne... :frowning2:
27. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz
autor
ja mam total odpor k sojovemu mlieku a vyrobkom z neho...bleeeee. jedine co "sa da" je take to susene sojove mlieko namiesto mlieka do kavy.
inak zjem skoro vsetko, nemusim ale privarky z tekvice a zelene fazulove lusky, to len v pripade najvacsej nudze, napr. po 2 tyzdnoch na rumunskej strave (co je maso, maso, maso, maso a skoro ziadna zelenina) :sweat_smile: inak tofu v pohode, len musi byt dobre namarinovane a dobre urobene. a tiez nemusim spenat zo zihlavy, uhorkovu polievku a par podobnych specialit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vobec mliecne polievky, okrem sosovicovej na kyslo.
27. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz
Jenze me uz asi pred 6 lety nova zubarka udelala rentgen a predelala mi snad 6 plomb, loni na rentgenu bylo vsecko v poradku. Nechapu, jak si jako nekdo nevsiml, ze mam koren po osmicce stale v kosti :frowning2:

Tak zelene fazolove lusky ja miluju :dizzy_face: Jinak sojove mleko snesu asi jen do kafe, samotne bych nevypila. Ja se radsi vyzivam v zeleninovych jidlech, protoze nesnasim masove vyvary - polevky. Zeleninove snim vsechny. Nejradsi mam brokolicovou kremovou.
27. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz
autor
jaj, tak to hej s tym korenom.
ale osobne skusenosti s trhanim zubov nemam, u mna zatial najvacsi problem so zubami boli mrtve zuby (zapaleny hnisajuci koren, ci nerv ci co...)
27. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz
Taky bych se nezlobila mit o takovou zkusenost min :grinning:
27. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz
blíží se doba asmiráckého oběda, připravte se na výpadek :grinning:
27. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.