• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ikke :grinning: :grinning: :grinning:
to je takovej chvat, hmat... chceš to slyšet přesně nebo radši ne :sweat_smile: Nezní to moc chutně a neni to příjemný a někomu to ani nepomůže, ale mě to asi ten porod fakt rozjelo :confused: :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=33874

Kájo a máš pro psíka obleček? :grinning: abyste někde nepřimrzli :grinning:

Domi já to mám taky tak s těma rukama, někdy ani na děti nechci sahat, protože to je síla :grinning:
Ptám se jen tak :sweat_smile: jsem zvědavá ne :grinning:

Nezkoušel jste někdo v posl. době náš klasický vyhledávač na serveru? Mě když to něco najde tak mi to stejně nejde pořádně otevřít a už mi to i jedna maminka říkala, že jí to blblo :confounded: Zkoušela jsem konkrétně zadat "Hamilton" našlo mi to to téma, ale odkaz se mi neotevřel prostě :confused:
27. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz
teri - to verim, ja tiez radsej nikoho neobchytkavam, kym nemusim :grinning:
jaj tak, ja len, ze ci pre nieco konkretne sa pytas :wink:
27. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz
obleček na psa? jako na našeho? to bys spíš skončila na chirurgii, než že bys mu ho oblíkla, on je krapet nervák :grinning: a ani nejsem moc příznivec oblečků. líbí se mi jen takovej larinčin od markét. ale ty, co psi většinou nosí, ty ne.

já jsem taky zmrzlá. míla se tu večer válí v tričku a demonstrativně si sundává i ponožky a pes hrozně funí, kdežto já mám teplý fusekle, teplý tepláky, tričko a mikinu a klepu se. :sweat_smile:

jo a ten vyhledavač mi taky občas zlobí, buď mi to nenajde to téma, o kterým vim, že tu je (a přes admin ho pak najdu), nebo mi to téma najde, ale vyhodí mě to na icq vyhledavač, a tak různě.
27. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz
no presne, s obleckom pre psa som sa rozlucila uz davno, nakolko nemame ziadneho maleho psika a po druhe ked som videla co urobil s krytom, ktory mal na hlave ked mal operovanu nohu, tak som povedala, ze nic na neho navliekat nikdy nebudem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ani mne ten vyhladavac obcas nejde, ale to sa stane malokedy :wink:
27. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz
autor
jaaaj, tak to som citala, ze to mozu urobit. zatial mi ale nic take nenavrhli, ale sak v pondelok idem zas na kontrolu... to uz bude februar :sweat_smile:
27. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz
domi, my mu dáváme jen takový postroj, když jedeme autem. musí být připoutaný. to ještě snese.
ikke, já jdu v úterý, ale já se teda těšim, že konečně uvidím nějaký pohyb. prý už by sebou mělo "dítě" na ultrazvuku mrskat a hýbat nohama a rukama. minule to byl jen burák bez pohybu.
27. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz
Domi jsem fakt jenom zvědavá :grinning:

Kájo jj obleček jsem myslela na psa, já taky nejsem úplný příznivce, ono taky záleží na tý rase, některým je fakt zima a u jiných je to utrpení :sweat_smile: některý se mi líbí a jiný prostě ne :slight_smile:

Ikke třeba ti to ani dělat nebudou, já už chtěla strašně rodit :astonished: a když jsem odcházela tak říkám Dr. kdy mám zase přijít na kontrolu a on, že už nemusím, že určitě porodím a já: "A když ne?" :sweat_smile: jako nic nenasvědčovalo porodu, až v autě domů mi začly bolesti a pak už to šlo :wink: na pondělí držím palec :slight_smile: Dá nám někdo vědět až porodíš nebo až ty až budeš doma? A rodíš v té porodnici nebo jak to budeš mít? :slight_smile:
27. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz
Kájo no tobě ty "tt" taky pěkně skáčou :dizzy_face: budete chtít vědět pohlaví a pochlubíš se nám? :slight_smile:
27. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz
teri - v pohode, kludne sa pytaj :wink: :grinning:

kaji - tak nas by nezniesol ani len to :sweat_smile:
27. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz
autor
ja budem z porodnice dufam rychlo doma, bezne prepustaju aj 4h po porode, najneskor 24h ak nie su problemy.
prva sprava asi bude v Starych vrazdach od horalka777 (segra)
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=46953
:wink:
27. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz
kristo, kde vidíš ty týdny? já v profilu vidím jen termín porodu. myslim, že jsem teď ve 13. týdnu, tzn. že příští týden bych měla skončit 1. trimestr, na to se moc těšim. taková trochu jistota.
pohlaví určitě chceme vědět, já bych to nevydržela, i když jsem si vždycky myslela, že si to jednou nechám jako překvapení. a pak to klidně prásknu. já ale tuším, že to bude kluk. nevim proč. je mi to jedno, co to bude, ale prostě ho víc vnímám jako kluka.
mimochodem, asi jsme konečně vybrali jméno :grinning: eliáš. nelekejte se :grinning:
27. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz
dobrý, už to vidim :grinning: tak podle koníka jsem 12 tt. uvidíme.
27. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz
elias???zaujimave meno :grinning:
27. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz
Ikke super tak snad se dopátráme až to bude :dizzy_face:
To proupouštění se mi líbí, já osobně bych šla taky takhle hned, ale asi až u druhýho, u prvního jsem chtěla hodně pomoct s kojením a okoukávala jsem péči o mimi od druhé maminky, taky jsem byla šitá... u druhýho mi nebylo nic, vůbec nechápu proč mě vezli na křesle do pokoje (asi musí, protože nohy jaksi po porodu moc neslouží :grinning:) ale hned po tom jsem tam běhala, to byla paráda a to bych právě šla taky hned domů :grinning:

Kájo ty jsi dobrá, ty jsi to neviděla jo? :grinning: Koník zaokrouhluje, takže podle něj jsi teď 11tt+něco :slight_smile:
Eliáš zní pěkně, gratulka k výběru :slight_smile: :dizzy_face: a pro holku jste taky vybírali? :slight_smile: Jsem zvědavá jestli osobní typ vyjde! :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz
Domi neboj už žádná zpověď nebude :grinning:
27. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz
no s tím výběrem to bylo fakt těžký. jestli už jsem to tu psala, tak se omlouvám, já už si nic nepamatuju :grinning:
my máme celkem dlouhý příjmení - polanecký, polanecká. já jsem se za svobodna jmenovala karolina šantorová. když jsem šla do 1. třídy, tak už jsem sice uměla číst a psát, ale stejně jsem byla skoro vždycky poslední, když jsme se měli podepsat. honza (jan) říha, který se mnou seděl v lavici a byl dost pomalý, tak ten už to dávno měl a pak se mi smál.
takže trpim utkvělou představou, že tohle dítěti nesmim udělat a musim mu dát krátký křestní jméno.
pro holku se mi hrozně líbí tea (když jsem v červenci nastoupila do práce, tak tam pracuje tea rojnič, slovinka, hrozně se mi to líbilo). pak teda dala jméno thea svojí dceři alcatko.j, ale mám od ní dovoleno, že v našem okrese ji můžu mít :grinning:
no a pro kluka to bylo horší, nemohli jsme se dohodnout. jo taky jsme nechtěli, aby ve jméně bylo R a Ř, kdyby ráčkovalo :sweat_smile: :grinning:
tak jsme vzali kalendář, zakroužkovali asi 7 klučičích jmen a jediný, na kterým jsme se shodli, je eliáš. tak snad už je to definitivní :grinning: babičky z toho šly do mdlob :grinning:
27. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz
teri - sak ale aka spoved??? :grinning:
27. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz
ne neviděla :sweat_smile: :grinning: já to pořád hledala v tom pase
27. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz
Kájo já myslím, že to může být každýmu ukradený, jestliže se vám líbí, o tom to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neni to takový jméno ze kterýho by si děti dělali nějakou prču nebo tak :wink:
27. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz
Domi no nebudu se dál ptát třeba na plat nebo tak, aby si si nemyslela :grinning:
Já jen třeba kdy tě tady vídáme z domova a kdy z práce! :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz
si sa chcela aj to spytat? :confused: :grinning:
no tak od rana 8 00 do cca 16 50 sa hlasim z prace a pak bud z domu, alebo od sesterky, ale vacsinou z domu :slight_smile:

kaji - mne to meno tiez paci, nie je to ako kazde ine, lebo teraz su sami adam, tomas, a pod... :wink:
27. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz
Domi to jsem se fakt zeptat nechtěla, nejsem zrovna z těch co je zajímá kolik kdo bere, ani já osobně nemám ráda takovýhle otázky, kolikrát se tě někdo ptá dřív než pozdraví :rolling_eyes:

Domi ano, Adam, Tomáš, Lukáš... že :grinning:
27. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz
kristo, však jo. táta na to jméno jen vyvalil oči, tak jsem mu řekla, že on svoje možnosti na pojmenování dětí už vyplácal. :grinning: já jen, že se na to většina lidí dívá divně. ale nám přijde takový jemný a přitom si ho dokážu představit i na dospělým chlapovi. míla chtěl třeba ještě tadeáše, ale ten se mi na chlapovi už teda nezamlouvá. a ani se mi nelíbí.

domi, adam se mi taky líbí. nebo david. ale je jich teď plno. navíc david je mílův bratranec.
v užším výběry skončila tato jména: adam, antonín, eliáš hynek, matěj, tadeáš, ondřej a kryštof, ale tam je R.
jo a míla si zaškrtl ještě titus, ale to si doufám, dělal srandu. :sweat_smile:

plat mě nezajímá. kolik máš naspořeno spíš. :grinning:
27. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz
lukášů náhodou moc neznám :wink: a to jsem taky chtěla, ale má ho kamarádka a ona by to vzala tak, že se opičíme. :unamused: není to teda moc velká kamarádka, ale tím spíš jí nechci dělat dobře :grinning:
27. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz
Kájo a těch Tadeášů a Tobiášů já mám pocit, že už je právě moc, ten Eliáš je hezká volba, opravdu :slight_smile: ale jak říkám to je na každým :slight_smile:

Na Kryštofa se narodil náš prcek :slight_smile: a přesně měsíc na to má svátek, chudák :sweat_smile: a pak hned vánoce, čím dál tím víc vidím jak blbě jsme mu to naplánovali :sweat_smile: Kristý to má rozložený po čtvrt roce všechno, to je lepší, no ale co nadělám, je náš a jsou horší věci :slight_smile:

Kájo já těch Lukášů znám hodně tady v okolí, to je všude Lukášku furt :sweat_smile: stačí když jdu na procházku, ale jiný jméno se nám nelíbilo :astonished: :frowning2: manžovi ještě Tomáš ale toho mu vyfoukl kamarád půl roku předem (protože se blbec o tom zmínil) proto radím nikdy nikomu neříkejte jména jaká máte vymyšlená, sestřenici takhle "ukradli" zase Karolínku :wink: a my bychom měli Karolínku kdyby byla druhá holka :slight_smile:

Hm. tak naspořeno bohužel momentálně nic, plat taktéž mizerný, jelikož mám RD :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale doufejme že bude lépe :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz
terinko - ved ja viem, som sa len zo srandy spytala :sweat_smile: :wink:

kaji - :grinning: :grinning: :grinning: ....inak ten tadeas sa paci aj mne :dizzy_face:
no ja naopak poznam vela lukasov :sweat_smile:
27. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz
Domi no jen aby si si o mě nemyslela víš :sweat_smile: chvilku si tu píšeme a teď budu chtít vědět plat, fakt ne :sweat_smile: :grinning:
27. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz
ja to mam narodky v januari a meniny v auguste a pak su az vianoce, takze fajn :slight_smile:
zato sesterka to ma na prdku , meniny ma 18.12. , pak su vianoce a 6.1. ma narodky :zipper_mouth:
27. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz
tak asi jak kde, já znám zase kryštofy, matěje, tadeáše, adamy, davidy, dominiky, alexe atd. jo ještě vojtěchy.

v rodině máme karolinky dvě. já jsem byla babičky první vnučka - karolina - a teď má první pravnučku - karolinu :slight_smile: od sestřenice kláry.
se mi karolinka taky dost líbí :grinning: ale nechtěla jsem nikdy, aby děti měly jména po rodičích. a taky už jich je dost.

třeba míla je milan. jeho otec je milan, jeho děda byl milan. brácha mílovi mámy je milan. a všichni do nás hustili, že syn by měl být taky milan. to jistě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz
teri - neee, este to tak :slight_smile:
27. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.