• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
tak mariskaaa odpisala:

Od koho: mariskaaa
Kedy: Dnes o 00:00
Komu: ikke
Predmet: Re: Adventni vyzdoba.

Jake stiznosti?No dovolte!Tohle je uraska a vsude kde se stala chyba to davam do poradku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. nov 2008 o 10:56  • Odpovedz
mozno by nebolo odveci jej pripomenut jej predchadzajuce nicky pocnuc kralostvy
8. nov 2008 o 11:00  • Odpovedz
autor
sa obavam, ze to je zbytocne, ak ma aspon zbytok rozumu, urcite to poprie...
8. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz
inak sa nam to tu len tak hymri podvodnikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: so shadows 324 (prave som jej stopla inzerat http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=178713 ) ma problem katrin:
ono to bolo tak, že som sem hodila inzerát na to, ci niekto nedaruje veci pre chlapca, co mu tatinko umiera na rakovinu.. Ona sa ozvala, ze ma cca 5kg veci, co jej niekto daroval, tak som sa s nou dohodla, ze jej zaplatim postovne, nech mi to posle. Poslala som jej na ucet 100,-sk, o co mi v podstate ani nejde, ale ide o ten princip (aby tu neoondievala inych)...
8. nov 2008 o 11:36  • Odpovedz
autor
cize jej tie veci neposlala?

kolko podnetov treba, aby sa uzivatel dostal na ciernu listinu? :wink:
8. nov 2008 o 11:49  • Odpovedz
uz som s katrin nepisala 3 dni, takze neviem, ale asi neposlala - neozyva sa jej ani na mail ani do ip
8. nov 2008 o 11:58  • Odpovedz
autor
nasa kamoska mariskaaa ma na konikovi.cz jeden funkcny inzerat
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=179422
ale ma ho ako "darujem" tak ten asi netreba blokovat, ci? :confused:
10. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz
neviem
ozvala sa mi mpad, ze kralostvy jej napisala vyhrazny email a vraj jej posiela ten balik, tak uvidime
10. nov 2008 o 12:42  • Odpovedz
od 21:20 uspavam a stale sa u nas nespi :angry: a to som sama na nu dnes takze nestiham adminovat na pln uvezok, prepacte :zipper_mouth:
10. nov 2008 o 23:45  • Odpovedz
emjee, no tak hajzlovu tortu som musela vymazat bo kamarat sa nalogoval na msv a nemohla som sa pred svadbou prezradit aky darcek budu mat:slight_smile: ale vecer foto nahodim nech ide inspiracia dalej :grinning:

jo a admin manual som uz nasla a uz sa vzdelavam, zatial som dosla k panovi golejovi:slight_smile:)))

este by som tam doplnila, nicky piseme s malymi zaciatocnymi pismenami teda anaxamon nie Anaxamon :grinning: ale aj janocku som na goleja okamzite upozornila:slight_smile:))
11. nov 2008 o 13:11  • Odpovedz
no na tych nickoch az tak netrvam, ja som sa sem hlasila ako eMJee ale aj tak som furt Emjee :grinning:
keby tam boli nejake chyby, nezrovnalosti a pod. staci updateovat a poslat bobovi, zavesi tam vzdy najnovsiu verziu
11. nov 2008 o 13:28  • Odpovedz
no kym to cele preluskam to asik potrva:slight_smile:) ale myslim ze sa dozviem kopu novych veci:slight_smile:) po vyse roku sa bude patrit :grinning:
11. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz
vsetky vikendujete??

neviete ci aj v cechach je zajtra sviatok??
16. nov 2008 o 17:41  • Odpovedz
ahojte.... anax, ja som mala vcerajsok a dnesok drsny, starala som sa o mierne obezne 4r. dieta, u kt. sa navyse zacina prejavovat rozmaznanost :frowning2: ale inak pohoda :grinning:
ano, aj v CZ je zajtra sviatok - http://www.czech.cz/cz/kultura/vyznamne-dny/statni-svatky-a-dny-pracovniho-klidu/
16. nov 2008 o 18:34  • Odpovedz
autor
tak, a uz sa nam aj tema stare vrazdy pretavila na slepicarnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoda vobec otvarat :unamused:
24. nov 2008 o 12:32  • Odpovedz
ikke inak ak si si doteraz nevsimla, vzdy ked sa na stranke objavi problem, ktory sa akymkolvek sposobom dotyka niekoho registrovaneho v r.2005 je z toho revolucia, vyhrazky ako odidu a pod. - presne ako pises, slepicarna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vtedy uz my nie sme kamosky ani vrazdy, uz sme len blbe adminky, ktore slepo posluchaju vyssiu moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2008 o 12:48  • Odpovedz
a samoska nezabudnu vytiahnut ani storocne kauzy, ktore su z nasho pohladu uz davno uzavrete

ale hlavne, ze sme zdravi :slight_smile:
24. nov 2008 o 12:50  • Odpovedz
autor
presne tak, vsetci prihlaseni v r. 2005 by mali byt vyhlaseni za svatych a nedotknutelnych :grinning:
24. nov 2008 o 12:57  • Odpovedz
24. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz
este aj oslavovat by sme ich mali v den ich vyrocia, koho dnes blahorecime? :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz
autor
dufam, ze sa raz v tejto teme
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=77004
nezacnu hadat, lebo ako ich potom budeme mazat, neviem :grinning: :grinning: potom budeme fakt potrebovat emjeemana... :sweat_smile:
26. nov 2008 o 18:38  • Odpovedz
ikke nie, pride, kolegynka z madarskej verzie :wink:
26. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz
autor
alebo tak... :sweat_smile: :wink:
26. nov 2008 o 18:48  • Odpovedz
no co damy, uz mate pochystanych mikulasov?
ja so svojho dostala uz vcera, lebo som bola dobre dievca :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 19:25  • Odpovedz
ja nemam nic a nikomu :zipper_mouth:
ale dnes som dostala darcek v podobe dvoch balikov eurominci :grinning:
1. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz
ja este nemam nic na Mikulasa.... ja vsetko riesim na poslednu chvilu, stale si myslim, ze mam cas.... v piatok idem s kamoskami do Brna, vratim sa v nedelu, tak v nedelu nieco kupim, to uz snad budu obnovene zasoby so sladkostami v obchodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 22:55  • Odpovedz
zuz eurobalicky mi ani nespominaj, vcera o 11 boli na nasej poste vypredane, uz ich asi nezozeniem a to som to planovala ako darceky neteri a synovcovi :sweat_smile:
2. dec 2008 o 06:21  • Odpovedz
cha ze eurobalicky, mna to ani nenapadlo kupovat:slight_smile: a aj dobre lebo byt teraz sklamana..ale inak ti nasi slovenskidochodcovia su strasni, ak nestoja v radoch u lekara alebo na lacne ananasy v lidli tak stoja na euromince na postach :grinning:
2. dec 2008 o 08:10  • Odpovedz
autor
o dva mesiace budete mat eurobalickov plnu penazenku... :grinning: :grinning: :wink:
2. dec 2008 o 09:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.