• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Majko, znam dost pravniku a je to tak, jak pises. Specializuji se jen na urcitou oblast. Oni hlavne rikaji, ze cim vic se specializuji, tim muzou byt v tom oboru lepsi, protoze maji hlubsi znalosti. Ted to rikam kamosce (JUDr.) do skypu a jen se smeje :grinning: Pry jak ma pravnik vic specializaci nez dve (napr. rodinne a obcanske pravo nebo obchodni a pracovni atd.), uz to zavani "Plzni." :grinning: Nevim teda, jak moc se to na SK doneslo, jak se v Plzni na pravech kseftovalo s titulama...
4. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz
jasne market, donieslo sa to aj an SK, vystudovat pravo za 2mes., kto by to nechcel :grinning:

je to tak ako majka pise, ze pravnici sa specializuju na urcite oblasti.... moj drahy na obchod, preto ak sa ho niekto pyta nieco z obcana, musi sa on opytat ineho kamosa, ak na medzinarodne, opyta sa ineho... moj oco ten zas robi hlavne trest, preto nevie obchod, spravko, medz. a pod....
4. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz
Jani, u nas se rikalo, ze "Co delas o vikendu?" "Prava." :grinning:

Trestni pravo je pro mne nejzajimavejsi, ale ve skole jsme ho meli okrajove, i kdyz podle me s ekonomkou to uzce souvisi :grinning: Jani, tak mozna by tvuj drahy mohl vymyslet neco, co hned tak nekdo nevi (otazku, jakou dava u zkousky) a holky by se mohly te Francouzky na to zeptat :grinning:
4. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz
Ajaj, uz jen ten pozdrav Salu! :grinning: :grinning: To je vylozene francouzsky :grinning:
4. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz
ja mam mozno blbu otazku :sweat_smile: :sweat_smile: ale co alebo kto je Jiři??? ona to stale spomina, len nejako neviem prist na to, ze co/kto to je :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz
no opytam sa ho ci nieco nevymsli.... vidim, ze tou temou zijete, budem si to musiet aj ja precitat ked bude cas.... ale este stale som nebola schopna precitat si vsetky vcerajsie ip + maily, tak na diskusie nie je cas :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz
to je normalne sci-fi :grinning:
4. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz
ja som hovorila, ze ona urcite pozera privela serialov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz
domi, ja nad tym tiez stale spekulujem. Jiri sem, Jiri tam... :grinning:
4. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz
haha, ja uz to mam skoro cele precitane. som uz na vcerajsich prispevkoch. :grinning:
4. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz
este ma tak zaujima. preco, ked zije vo fr (aj v cr), muza ma uz akoze francuza, preco vsetko okrem pozdravov pise po anglicky?
4. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz
world, monthly, twins...
4. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz
maji - to bude asi tou dvojitou osobnostou :grinning:
4. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz
ahaaa, uz viem kto je Jiri, to je ta atreides... teda asi :grinning:
4. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz
a preco jej akoze hovori Jiri? :confused:
4. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz
neviem, asi sa vola Jirina
4. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz
a kde je prosím vás to super téma? :grinning:
4. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz
aha...to ma nenapadlo :sweat_smile:
a inak ona aj dost divne po cesky pise ci nie? :confused:
4. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz
bola ona niekedy niekde kde je metro? lebo mi to nedalo a precitala som si teda jej 1 prispevok a pisala, ze v podzemce nebyl signal - alebo take nieco.... bola som v metre zatial iba v Prahe, Rime, Viedni a Parizi a vsade signal bol :o
4. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz
jani, jasne. aj to som sa chcela spytat, ze kade ona chodi. ja som tiez zatial v kazdom metre mala signal.
4. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz
mna by este zaujimalo, co ma momentalne za hodnost a aku bude mat, ked pisala, ze uz mu nikto nebude tak prikazovat. ci co to. najlepsie, ak by to napisala aj po fr. ak by bol jej muz skutocne legionar, tak na milion percent by vedela jeho hodnost aj po cesky aj po fr. a urcite by aj vedela, kolko ma neviem, ako to nazvat tych pasov na hrudi...
4. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz
blba otazka: co su to vlastne tie cudz. legie a preco je to nelegalne? hanbim, ale fakt neviem :zipper_mouth:
4. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz
jani, je to speci vycvicena armada. tam su najlepsi z najlepsich. uz len pri treningu potia krv... niektory to nevydrzia ani pol roka a odchadzaju.
4. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz
hihihi teri to ako vyriesila :astonished: na FB sa kamosi s jednou z tych bab co si pisu v teme s tou klamarkou :grinning:
4. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz
a s tym preco to je nelegalne, lebo volakedy do legie isli hlavne emigranti a ten zakon doteraz u nas ostal v platnosti.
4. feb 2010 o 16:44  • Odpovedz
a este by ma zaujimalo. uz ked si to studujem na nete. tak ze v akej oblasti je. nasla som, ze su to tieto: :grinning:

Francúzsko: Marseille, Aubagne, Avignon, Orange, Korzika
Džibutsko
Francúzska Guyana
Mayotte
4. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz
inac zevraj, nas sused z cifera bol v belgickej legii. a ze tam su vyslovene "zabijaci". ale neviem, co je na tom pravdy, lebo je to strasne zlaty chalan. :confused: :grinning:
4. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz
teda maji, vy budete v akej prominetnej stvrti byvat :astonished: :grinning:
4. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz
ja frcim, majte sa zatial a zistujte dalsie infose :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.