• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
domi, aspon nas ochrani :grinning:
4. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz
Čauky holky, koukám že to tady řešíte, taky jsem se ptala právě na to na co se specializuje, přišlo mi to zvláštní, ale nabídla jí že se jí může kdykoliv na něco zeptat, tak určitý základy tam asi budou :astonished:
Později vás ještě dočtu, teď nestíhám ale jsem zvědavá co se tady nakecalo a holkám to posunu aby se jí kdyžtak poptaly.
4. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz
ty jo, přečetla jsem pár stran a nechápu, co je to za kecy... :sweat_smile:
4. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz
Jo, jenze to, na co se muzou ptat holky, co jsou s detma doma, tu dokazem zodpovedet vsecky. Vemte si, ze i takova ivett zna odpovedi na spoustu pravnich otazek z ruznych oblasti a pritom je jen nizsi soudni urednik a ne pravnicka :wink: Muze delat sekretarku pravnikovi nebo tak neco. :sweat_smile:

Maji, ono to je vlastne porad spravne, ze je trestne stat se clenem jine armady. To je vlastne neco jako vlastizrada :grinning:
4. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz
v tejto dobe ked najdes vsetko na internete nie je problem zodpovedat na vacsinu otazok :rolling_eyes: ale stale neviem odhadnut ci je rozdvojena osobnost alebo co tym vlastne chce dosiahnut
4. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz
Markét s tou Plzní to bylo první co jsem holkám řekla :grinning: že ty práva má odtamtud :grinning:

Jinak "Jiři" je Atreides jestli to už někdo nepsal a už ji sere jak jí říká Jiřinko :sweat_smile:

A dneska jak mluvila v té třetí osobě to je dožralo :sweat_smile:

Trestní právo mě taky bralo nejvíc ve škole :dizzy_face: :sunglasses:

Jo jinak já se kamarádím se všema :sweat_smile: úplně původní téma k tomuhle jsem založila já před třemi lety :sweat_smile: odešla jsem nedávno po té kauze co jsem měla přes IP s jednou slepicí a hned na to se tam vyloupla tahle a holky už fakt štve, těší se že se pak před ní schovají v té nové verzi a já kdyžtak naklušu zpět :grinning:

Jinak mi přijde že stejně bude nějaká šáhnutá... jo a Jani metro - ona tvrdí, že je v Praze, ale pochybuju, podle mě je pořád v Blansku...
4. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz
fuuu teri, ty si dobre informovana :grinning:

takze chudatka baby su z nej na nervy, sak sa ani moc nedivim, to co ona tlacha je uz dobre od veci :rolling_eyes:

a teri - to ze si kamoska z tymi ostatnymi babami som nemyslela nejako v zlom :sweat_smile: :wink:
4. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz
jestli jsem to dobře pochopila, tak jí dneska odpoledne atreides dala jemně něco najevo - nebo? a ona se pak zdejchla.
dočetla jsem to celý - neskutečně mě vytáčí ty anglický výrazy (mothly, parents, centre, paris atd.), sama píše, že tu fr moc neovládá, tak proč sakra nepíše česky. to na mě dělá dojem, že chce být zajímavá.
pak teda samo to seznámení, jak si ji vyhledal na google, ty zásnuby, svatba s letkou, oba mají super práci, on má skvělý prachy, ona má xs a běhá a vůbec je hrozně dokonalá.
je fakt divná.
ale taky je mi záhadou, co tím chce dokázat, nebo o co jí jde. pokud jí teda vůbec o něco jde.
4. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz
Domi jj já vím, že ne, jen že je znám už hoooooooodně dlouho víš :slight_smile: a ta jak jsi všimla, se dneska čerstvě reg. na FB tak si mě přihodila, jinak Atreides i Henelu i Janinisku, Pistacii, Petrusam... všechny ty holky z tý diskuze nebo převážnou část na FB v přátelích už mám :slight_smile: :sunglasses:

Kájo nevím co tím sleduje, spíš se mi nelíbí že je někde kolem holek a tvrdí že bydlí v Praze, našla jsem si kam tahá net její poskytovatel a fakt se mi to nelíbí, s nejvyšší pravděpodobností je zná...

Jo Atreides už na ni dneska vyjela, tak tam Miss Carol začla "koktat" a stáhla se.
4. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz
Jen mám o ty holky strach, aby nebyla fakt jako víc šáhnutá než se zdá :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz
Aspon, ze my adminky se bavime :grinning: Ani se nedivim, ze to ostatni holky stve. Mam pocit, ze ji to dneska i naznacovaly, ale nepochopila to :sunglasses:
A kdyby byla mi Carol skutecne pravnicka, vyjadruje se dost precizne cesky :wink:
4. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz
no jsem fakt zvědavá, co z toho bude, ta holka je mi značně nesympatická a podezřelá.
4. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz
teri - vdak :wink:
jasne, ja mam tiez baby z nasej partie tu z temy 2009 v priateloch na FB, takze chapem :dizzy_face: :dizzy_face:

no inak je dost mozne, ze holka je fakt nejako dusevne chora :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz
a podle mého sem musí chodit už dlouho (neregistrovaná nebo pod jiným nickem a z jiné IP), protože dost ví, jak to tu chodí. pak mě taky zarazilo, jaký má strach z adminů. to jí přece nikdo nežere, že si může myslet, že když nepíše jen o dětech, že bude zablokovaná.
4. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz
kaji - je to dost pravdepodobne...
4. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz
co, že si to myslí?

a ještě mě zarazila jedně věc, ale to beru podle sebe - pokud nečeká dítě, žádné nemá, nikdy tu nebyla registrovaná a přišla sem podle ní jen kvůli tomu, že je sama a chce si popovídat... no nevim, jestli bych šla na net a tam nějak narazila na koníka a v téhle situaci se tam zaregistrovala a zrovna do tohoto tématu.
to už bych kdyžtak vytvořila nové a popsala svůj problém.
prostě mi to přijde divný.
4. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz
Jenze myslim Henelu je z Blanska, nevim, jestli jeste nekdo dalsi... :sweat_smile: A souhlasim, ze kdyby byla jakoze sama a chtela pokecat, ze zrovna tohle je takove neobvykle tema, co si kdo vybere... Kdyby si vybrala Francii v Regionech, toz ok. Ale na jejim miste bych sla spis na beremko... Nema prece tak dlouho po svatbe... v te vojenske katedrale, kde oddavaji jen v nedeli a oni se brali ve ctvrtek :grinning:
4. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz
no ze sem chodi uz davno...to som myslela ja...
4. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz
jo tak :wink:
ještě jsem si všimla, že tam některá holčina dávala odkaz na své bydlení na střechu a ji zajímalo jen, jestli nemá fotku toho domu zvenku.
4. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz
markét, ale byl tam kvůli ní konzul, tak třeba jim to vyřídil :grinning:
4. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz
som rada, ze sme sa pochopili nakoniec :wink: sa vyjadrujem jak hotentot obcas :sweat_smile:
4. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz
jeeeeejda, no musim si to aj ja precitat aby som bola v obraze :slight_smile: este odpisem mail jednemu schizofrenikovi, "istemu" svadobnemu fotografovi a budem mat citanie na dobru noc o inej schizofrenicke :grinning:
4. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz
jani - aky fotograf? :confused: :grinning:
4. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz
no trikrat hadaj domi :grinning: taky debo hlupy, ktory sa o. i. stazuje, ze preco ma kredit na GTad 84 eur a nie 100, ked vlozil 100.... som mu na 3 riadky rozpisala, ze preco (zabudol odratat DPH, lebo plati sa v DPH, ale v statistikach vidi cenu bez DPH) tak som zvedava co odpisal.
4. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz
jaaaaaaaaj pan G. ak sa nemylim :sweat_smile: :grinning: tak daj vediet, ak to bude zase nejaky humorny prispevok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz
bingooooo :grinning: no cista schiza, bol krotky, slusne podakoval za vysvetlenie, nepouzil vykricniky, ani velke pismena, ani cervene pismo, ani nic neprikazoval... iba odporucal uvadzat ceny s DPH lebo tak prikazuje zakon.... noooo, nie som si ista ci je to tak este aj v sucasnosti ale pred casom sa vsade zobrazovali ceny sluzieb (napr. mob. operatorov) bez DPH.... a niektore firmy neplatia DPH ak su registrovane v zahranici a su platcami DPH
4. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz
baby, vidite na MSt.cz vo fore GTads? lebo ja nie - vsade ich vidim, na MS, BRMS, na MK, aj MSt.sk, len tam nie... a skor nez zacnem stresovat tak ze ci som vadna iba ja alebo je vada inde
4. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz
autor
co je to GT ads?

mna napadlo, ze tak pred rokom tu bola ista osoba s x nickmi, ktora furt zakladala temy v spolocnych terminoch len preto, aby tym babam mohla "spravovat albumy", ale to bola slovenka, takze to s camelai asi nebude mat nic spolocne
a pozerala som teraz aj v strechovom adminclube IP adresy co pouziva camelai a nie je tam ziaden zaznam (tam si adminclub "pamata" viac nez len posledny zaznam)
4. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz
Ano Kájo to jsme si říkaly s holkama taky, že tu bloudila už určitě dlouho, protože zná celkem pravidla (ony říkaly, že si myslí, že jak je právnička - ona teda říká "advokátka" tak si to nastudovala) no nevím, taky jsem si říkala aby to nebyla nějaká starší členka co přichází pod jinou IP, bohužel tohle ale neni jak dokázat.
To s tím domem jsem nějak nepostřehla to musím holkám ještě říct, protože kvůli ní mazaly alba na MK :astonished: no a z Blanska je tam právě víc holek - Atreides, Henelu i Janiniska (Janiniska a Atreides jsou sestry) a Henelu nebydlí přímo v Blansku ale někde kolem.
5. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz
Holky, inzerovaly jste nebo inzerujete někdy na našich stránkách? Mám totiž pocit, že někdo opisuje ty adresy u inzerátů a pak spamuje, protože ten e-mail co mám uvedený tady na inzerátech a v registraci jsem nikam jinam nedávala a furt mi chodí nějaký kraviny na e-mail ať už jsou to odkazy na MMB s prodejem nebo nějaký spolupráce, no prostě blbosti hrozný! :angry:
5. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.