• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
GTads su tie graficko-textove reklamy vo fore a v albumoch - vpravo... uz som to spominala

ja som este neinzerovala, ale tak viem, ze danka aj majka inezrovali
5. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz
Teri, ja to myslela tak, ze ma uvedeny jako okres Blansko. Jasne, ze muze byt z Boskovic, Letovic nebo Adamova treba :slight_smile: Jdu se podivat, co nam Carol napsala, prave jsem dolouskala zakladatelskou listinu z Aj do Nj a ... velebnosti, jdu blejt :rolling_eyes: :grinning: Nechapu, proc si chci delat prekladatelskou zkousku, kdyz me to dokaze tak nasr... :sweat_smile:

Jani, GTads na strese vidim, ale jen jednu dole (kdyz sjedes uplne dolu k chvilku na odpoved).
5. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz
autor
hiiii, oni maju dnes bryndzove pirohy, aj ja chceeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
5. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz
Markét já reagovala na tohle: "Jenze myslim Henelu je z Blanska, nevim, jestli jeste nekdo dalsi..." že jsi nevěděla kdo další ještě tak jsem jmenovala :wink:

Mě dneska bolí záda jako prase, asi abych toho neměla málo :sweat_smile: od rána šiška, ještě toto :rolling_eyes:

Jinak přeji všem příjemný víkend :dizzy_face:

A Ikke koukám pořád drží :dizzy_face:
5. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz
Jinak se těším na ten test co si camelai bude dělat, když jí mrcha mešká od 27.1. a bere k tomu všemu HA :grinning: :confused: :grinning:
5. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz
caute caute :grinning:

ikke - a kto ma dnes na obed pirohy? :confused:

teri - a si daco tazke zdvihala ked ta zacal boliet chrbat? :unamused: mna zase rameno akosik pobolieva, ale asi ma dakde prefuklo :rolling_eyes:
5. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz
autor
asmiraci maju dnes pirohy... jnieco dobre by som si dala, asi pojdem na nakup
5. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz
jaj, no tak ti sa maju dnes :grinning:
5. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz
Domi daco tazke - možno svoju dcéru :grinning: Už má skoro 13kg, ale spíš si myslím že už mi tělo nějak vynechává :sweat_smile: jsem celkově dost unavená, počasí a děcka nervní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať je léto!!! :astonished:

Ikke ještě si dej něco dobrýho, jsem nešťastná na té kojící dietě :grinning: :sweat_smile:

Domi co máš ty k obědu? :grinning:
5. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz
Pridavam se do bolaveho krouzku - me boli v krku. Vcera tu dost foukalo, takze asi z toho, jinak netusim, kde bych k tomu prisla. Ale mam v sobe kotel sipkoveho caje a dalsi se louhuje, snad to odejde nejpozdeji dneska :slight_smile:

Teri, takze kdyz ji meska od 27.1., bere HA, nemela by sakra vysadit na tech 7 dni? :grinning:

Jaj, tak pirohy bych si dala taky :dizzy_face:

Terko, uz citis, jak se porod blizi? Nebo na sebe jong Otterka nechava cekat? :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz
hej no deti vedia pekne zatazit chrbat :wink:

ja som mala na obed tuniacika s celozrnnym pecivkom ..taky light obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz
teri - pridem ti na pomoc ako au pair a ty si trochu odpocinies :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz
autor
neviem, ci nieco citim, mna boli cela panva, najviac lonova kost a dnes rano (ehm.. o tej jedenastej) ma ma bolel pravy bedrovy klb tak, ze som ledva chodila, ale horuca sprcha to spravila. ale brucho nic, netvrdne, ziadne krce ako pred MS ani nic podobne, ani hlienova zatka este neodisla, takze asi sa cez vikend dame na to "urychlovanie porodu" ako mi vcera poradila tilly v starych vrazdach :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=46953&vOffset=9060&vGroupOffset=80&vGotoLast=1#end

uz sa mi varia hubove ravioli, tie sa aspon trochu podobaju na tie pirohy :grinning: lebo neradno ist hladnej tehuli do obchodu... :wink:
5. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz
Mne jeste zbylo trochu tvrdnuti bricha, klidne poslu smer NL :grinning: A program na vikend je idealni. Bude mit po porodu manzel volno a bude s tebou nebo dojedet tvoje mamka/tchyne?
5. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz
ano ano, mali sme pirohy ako predjedlo, dobre boli :slight_smile: a kedze ma dnes kuko volno a zabudol sa odhlasit z obeda, zjedla som aj jeho dezert :grinning: ja som taky pozierac dezertov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ano, dnes to uz funguje, vecer to vsak neslo (GTads) - malo ich tam byt viac - celkovo asi 4, ale 3 v noci skoncili, tak je tam uz len 1.... a povodne bola ta reklama na koni a chlapik sa cudoval preco mu na to nik neklika :sweat_smile:
5. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz
autor
manzel bude mat tyzden volno a bude k nam dochadzat aj taka povedzme "poporodna asistentka" - osoba, co bude radit co a ako s mimcom, cistit socialne zadiadenia a kontrolovat, ci som ja ok, kedze tu bezne pustaju domov uz par hodin po porode. zo SK nikto nepride a svokra je sice blizko, ale musi sa starat o svokra, takze som velmi vdacna za system, ktory tu je
5. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz
ty jani, s tím dezertem mě to pobavilo :grinning: jaký byl?
já mám hroznou chuť na jahody s cukrem, nebo se šlehačkou, nebo maliny s vanilkovou zmrzlinou.
5. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz
mnaam tie maliny by som si aj ja dala, jahody ee ...tie nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz
autor
jahodovy kompot a slahacku mam v chladnicke... :grinning:
5. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz
kajo - to znie ako pozvanie :grinning:
5. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz
pozeram, ze v jedalnom listku nie je napisany dezert, ale kaja to uhadla skoro - bol to taky akoby puding, v tom nastruhana vanilka a k tomu este jahody :grinning: :grinning: a na dofutrovanie boli este mandarinky, ale tymi som sa ja uz nefutrobala, mne stacil kukov puding :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to je super, ze bude s vami vyskolena osoba po porode, to by aj na SK mohli spravit :grinning:
5. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz
autor
ono hlavne je to asi lacnejsie ked sa o cloveka stara skoleny clovek doma, nez v spitali :wink: a aj prijemnejsie, vlastna postel, ziadne ranne vizity s 20 studentmi, co ti pozeraju do rozkroku, ziadna upratovacka o pol siestej rano a tak...
5. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz
Tu se teda pousti tri dny po porodu, nekdy dva a existuji i ambulantni porody, ale nejak jsem nedocetla do konce ty podminky, bylo jich silene moc :sweat_smile: No ale teoreticky to znamena, ze lze jit i nekolik hodin po porodu bez problemu domu. Taky k nam bude cele sestinedeli chodit neco jako porodni asistentka a pomahat a radit. Ja nasla dokonce Cesku. Uz ted s ni resim spoustu veci, za to jsem strasne rada, ze nemusim s kdecim otravovat doktora.
A s tema studentama bych to asi taky nevydychala. Nastesti se v DE razi zasada, ze porod je intimni vrcholne soukroma zalezitost, takze je u toho fakt jen ta porodni asistentka a nastavajici tatka, zadni dalsi lidi. Doktor se vola az na siti, ale tu se dela nastrihu hodne malo. Navic ja porad doufam v porod do vody, takze snad nebude nastrih potreba ani u mne :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz
tak ja som si doteraz myslela, ze pri porode pomaha lekar a nie porodna asistentka :confused:

moja kamoska tiez chcela rodit do vody, no potom jej to MUDr.i vyhovorili, lebo vraj to nie je take dobre ako sa o tom zo zaciatku hovorilo a ze je nejake riziko infekcie alebo tak nejak
5. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz
domi, to já bych se ráda pozvala :grinning: vyřešily to jablečné hrudky, ale není to ono.
teď mě doma přepadl míla, myslela jsem, že přijede až mnohem později. ještě jsem od rána neustlala a je tu hora nádobí :grinning:
5. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz
ja som to tak myslela, ze ikke to napisala ako pozvanie pre teba :sweat_smile:

ja som si dala rum kokosky, som na ne mala straaasne dlho chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz
Jani, myslim, ze i na SK hlavne porodni asistentka a doktor jen v krajnim pripade. Doktor pri komplikacich nebo na siti. Ale samozrejme, kdyz rodi celebrity, je tam prednosta oddeleni celou dobu :grinning:
5. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz
jo tak, já jsem to od ikke pochopila spíš jako provokaci, vzhledem k tomu, že to mám do NL trochu dál :grinning:
a proto vysílám mílu do obchodu, koupí mi jahody, piškoty a šlehačku, udělám puding a udělám si baladu.
on za to na oplátku požaduje bábovku :slight_smile:
5. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz
autor
bola to provokacia, uz nie je ani kompot, ani slahacka :grinning:
po 1,5h v obchodoch ma pre zmenu teraz boli lavy bedrovy klb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
5. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz
jsi vyloženě pohostinná :grinning:

tady je to lazaret :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě bolí záda (už dýl) a včera mě neskutečně bolel kyčel, až mi to vystřelovalo do zad. stalo se mi to už párkrát, tak dvakrát, třikrát za rok, ale stačilo se trochu zahýbat a většinou to přestalo. včera celý den, skoro jsem se nemohla ani postavit.
takže tuším, že si s tím budu muset někam zajít.
5. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.