• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Uff, teda to tam toho prcka musela mit napric, ne? :sweat_smile: Pritom az tak velky nevypada. :sunglasses: ... chtela jsem napsat, ze me desi to 32tt vedle prezdivky, ale to bricho me vydesilo vic :sweat_smile:

Marky, mas nejakou virozu nebo infekci?
8. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz
Holky hážu i sem, nikdo o tom nic nevíte? :confounded:

Já teda nevím co jí k tomu napsat.
evulka25
Kdy: Dnes ve 13:41
Komu: krista
Předmět: Re: Re: Fotky za alba
Ahoj, zmizely mi skoro všechny fotky celé album jsem si poté smázla sama, protože mě to fakt naštvalo. Fotky jsem měla podepsané že je fotil můj muž, protože se mi opakovaně stalo, že si holčiny kopírovaly fotky mého syna bez souhlasu či zmínky k sobě do alba, ač jsem měla jasně napsáno, ať nekopírují, případně ať se zeptají na souhlas Dále jsem měla uvedný link na další fotky za alba v textu nad albem.

-----
jinak děkuji všem za projevenou soustrast, nejhorší je nevědomost, nevíme nic a co já se nedočtu po netu nebo nevidím v TV - to se taky nedozvím! :angry:
8. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz
autor
evulka25 nie je v mojich ciernych zoznamoch...
8. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz
Teri, ja s tim taky nemam nic spolecneho. Ja si prave ani neuvedomuju, ze bych jeji album videla :sweat_smile:
8. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz
teri - ja som tiez nic na MK nemazala, ja tam len obcas daku temu zamknem inak nist :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz
nic mi to nehovori.... ale tak pise, ze ich mala podpisane, ze to fotil jej muz - nemala tam webovy alebo iny odkaz pripadne napisane nieco ako: ukazky prace mojho manzela? fakt netusim
8. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz
já si teda taky na nic takového na koníkovi nepamatuju. jediné, co mě napadá, co píše janocka, že tam měla webovky.
8. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz
sakra ty jo, jsem něčí máma, abych dospělou vdanou ženskou vodila za ručičku? :sweat_smile:
jistá uživatelka má 3 inzeráty - v jednom odkaz přes celý obrázek, druhý je velkými písmeny a ve třetím prodává nějaký tabletky.
tak jsem jí je stopla, důvody napsala a ona mi nejdřív píše, kde má jako velká písmena, že na VŠE je učili, že na začátku věty se dává velké písmeno :sweat_smile:
když jsem jí vysvětlila, co mám na mysli, tak mi napsala - a co ten druhý inzerát? :confounded: :angry: a který druhý, když má tři.
a ve finále mi píše - a jak si to mám opravit?

to je dneska asi třetí. :grinning:
8. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz
no s takymito Ipckami sa stretavam takmer dennodenne, uz sa neviem dockat novej verzie, ked nebudeme musiet inzeraty zapisovat
8. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz
alebo dobre su aj inzeraty, kt. su stopnute kvoli reklame alebo kvoli tomu, ze nesuvisia so zameranim stranky a pride mi Ip: uz som si inzerat opravila, prosim o spustenie :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz
jo jo, to mám taky ráda :grinning:
nebo píšou přímo z toho tématu - proč mám stopnutý inzerát? :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz
hej, tie su tiez dobre :grinning: minuly tyzden ma vytocila jedna, ktora pisala do tej temy preto, lebo jej nikto neodpisal na Ipcku.... posielala ju v piatok v noci a cez weekend som nemala cas a chcenie riesit Ipcky.... bola uplne rozhorcena, ze ako to, ze je pondelok rano a ona este nema odpoved :rolling_eyes: rozmyslam, ze do tej temy Nepritomnost admina budem pisat aj ktore vikendy nie som online, lebo potom fakt neviem co skor pondelky.... par min. dozadu som bola cela stastna, ze pocet novych Ip je nula, ale zas su tam 3.... cely den nic nerobim iba odpisujem na Ipcky a maily.... bleeee
8. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz
to byla zandanem ne?
když je tak chytrá, měla napsat spíš mně nebo domice, které jsme jí to stopovaly. ale co se dá dělat, tak si počkala no :grinning:
8. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz
ano, bola to ona.... nenavidim, ked mi niekto napise v piatok vecer a potom znovu v sobotu, ze preco este nema odpoved a potom este v nedelu.... si neuvedomuju, ze to zdrzuje.... zabit a zakopat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz
Ahojky holky,
mám takovej hodně blbej dotaz, omlouvám se, ale nechce se mi na to hledat téma, tak to zkusím tady... třeba je to normální, já se na modrastrecha.cz skoro vůbec nehlásím proto mě to teď překvapilo... je normální že když se přihlásím tak tam mám jen staré IP? Začíná mi to 16.11.2009 a pak starší, ale už mám dávno v IP (na MK, i BRMS) novější zprávy.Jako bych tam zamrzla v čase.

Pak ještě k těm fotkám v pase, odkdy to nenechává paměť na fotku smazanou uživatelkou? Já tam třeba všechny svoje předchozí fotky mám a mazala jsem si je vždycky sama přes nastavení, s vyjímkou jedné (kterou mám i červeně označenou, tu jsem si kdysi na zkoušku smazala "jako admin")
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=krista

Ještě se chci Jani zeptat jakou máš verzi Chrome? Protože mě to od pátku (asi?) v Chrome tady vůbec nejde, musím chodit přes Operu a štve mě to, zvykla jsem si :frowning2: mluvila jsem o tom s Bobem a jemu to šlo, mě ale nejde jen koník, všechno ostatní ano! :confounded:
8. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz
Teri, na strese jsou ty IP oddeleny uplne. Takze kdyz si s nekym pises pres strechu, musis kvuli tem zpravam na strechu :sweat_smile: Az bude nova verze kone, tak se to sjednoti.

O tech fotkach v pasu nevim. Ja tam mam asi vsecky.
8. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz
Tahle mamina ma muj maximalni obdiv... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=566034&vReferer=
A ja si obcas rikam, jestli dokazu zvladnout jedno :grinning: :sunglasses:
8. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz
Markét díky, já jsem si říkala že plácnu nějakou kravinu do éteru zase :sweat_smile: :grinning:

Jo a k těm trojčátkům, já čuměla jako blázen kolik jich tu je, myslela jsem tak max. troje, ale když jsem skákla do tématu tak jich je tu daleko víc, tak 10 snad! :slight_smile: Tyhle už jsou velký :dizzy_face:
www.modrykonik.cz/photos/tomaslavka3
Maji 5 holek doma uááááá :sweat_smile:

A k těm fotkám, to mi psala janocka, že to tam nenechává ty posl. fotky co si smažete kdo sám, proto se na to ptám :confused:
8. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz
iiiha my mame tusim tu na MS vynovenu hlavnu stranku, ak ma oci neklamu :astonished: :sweat_smile:
8. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz
autor
mna "nadchynaju" uzivatelky, ktorym je stopnuty inzerat lebo patri na inu stranku, ale oni asi nevedia citat, tak ho tam prdnu znovu a znovu a znovu
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=490079
som prave zastavila minimalne 3.x :rolling_eyes:

alebo este lepsie - obnovia zablokovany inzerat, ktory sem tiez nepatri a asi cakaju na zazrak... :sweat_smile:
8. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz
dneska je den debilních uživatelek, fakt :angry:
8. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz
ikke presne viem o com pises :grinning:
8. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz
autor
inak k trojickam - ja mam pocit, ze ked za niekde docitam, ze sa narodili trojicky (v SR alebo CR), tak zajdem do trojickovskej temy a tam tu maminu najdem :grinning:
8. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz
Domi a co tam máte nového? :sweat_smile:
8. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz
murynka • 1d • 5. únor 2010 ve 14:49 [Uživatelka nemá žádná alba]
| Change | 77.48.243.66
Která pravidla porušuje: | Zruš
vysvětlím to i zde :frowning2:

stalo se to že jedna holčina asi hackerka nemá nic jiného na práci než být na pc a otravovat tak lidem život zjistila pár holkám jejich hesla na přihlašovala se za ně a tím pádem se dostala do ip není to nic příjemného protože tam se píšou leckdy soukromé věci,tel.čísla atd...dost mě to zklamalo admini se k tomu moc nestavěli pak jí blokli ale ona se stále přihlašovala po jinými nicky....nedala nám pokoj proto jsme se celá diskuze přestěhovali jinam kde se nedostane,ale tím to nekončilo našla si nás na fcb atd....báli jsme se aby nezneužila fotky proto jsme je smazali bohužel se stalo že jedna holčina našla svoje fotky na jiným serveru a ta holka je vydávala za své :angry: :angry:to se stalo martince mar 26

během 14 dnů se má koník i beremko předělat jako střecha kde budou diskuze uzavřené to bude určo fajn,jak jsem zjistila četlo nás hrozně lidí......

no nic holky upozornění změnte si hesla nemějte jednoduchá slova ale třeba kombinaci malých velkých písmen a číslice....já také měla jednoduché heslo bohužel mě nenapadlo že by se toto mohlo stát

Me uz leze Murynka tim svym sirenim paniky na nervy :rolling_eyes: Sorry, jestli je to neci kamoska, ale je neustale chytra jako radio :angry:
8. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz
šišmaria.... market, daj mi, prosim, presny link na tu temu, napisem jej, ze clovek nemusi byt hacker na to, aby uhadol heslo ako ma niekto nick rovnaky ako heslo alebo heslo pozostavajuce z datumu narodenia dietata, mena dietat..... ze admini sa k tomu nestavili? boha, jak ze nestavali? ved som kazdej, co mi pisala odpisala, slusne vysvetlila, ze nick tej osoby nemozeme poskytnut, ale ze asnaa na to prisla sama, nech sa opytaju jej.... ze nestavali! ich bordel, ze si davaju take hesla....

domi - ano, mame vynovenu stranku, po sto rokoch si dako firmy samy objednali banner - tento bude 2 tyzd.

teri - ked sa fotka da, ze "zmen" alebo tak nejak, tak ostava.... ale ked sa da "vymaz", tak sa nezachova.... ja som si dala vzdy len zmen, andzi si dava vymaz.....

este k hlupym uzivatelkam - jednej babe som na svadbe uz neviemkolkokrat stopla inzerat - najskor kvoli pouzivaniu originalnych fotiek maggie sottero, ked ani po 5 stopnutiach nepochopila, napisala som jej a bol pokoj... na mesiac, dva.... dnes som jej 2x stopla inzerat, kde tvrdi, ze saty su original Maggie S. a je to napodobenina.... som zvedava ci tam ten inzerat najdem aj zajtra :confounded:

ano, strecha je uplne oddelena.... ked bude novy kon, bude oddelena iba svadba..... fotky zo strechy sa prekryju fotkami z kona.... to bol moj navrh, lebo tak na streche to uz cistime, tak by nasa praca vysla navnivoc....

neviem aky chrome pouzivam, zistim zajtra, pozriem sa do adminu, teraz som uz na odchode do postele, zastavila som sa len na sekundu kvoli marynke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 23:54  • Odpovedz
Jani, tu je ten presny link
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98559&vGroupOffset=0&=&vOffset=16770#end
Ona to teda neco podobnyho psala i do jinych diskuzi, kam chodi. Takhle se siri famy :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 00:03  • Odpovedz
vdak :slight_smile: uz som tam napisala, snad je to ok.... dost som sa rozohnila ale tak snad sa mi podarilo udrzat nadhlad a nikoho som sa nedotkla :sweat_smile: uvidime co prinesie den, ake budu ohlasy :grinning:
9. feb 2010 o 00:14  • Odpovedz
Mozna bych jeste napsala Murynce. Nechce se mi verit, ze by byla tak blba a smazala fotky, aby je nekdo, kdo by se naboural do jejiho nicku, nezneuzil... Kdyby to chtel udelat, udela to davno :grinning: Nicmene si myslim, ze do jejiho nicku se nikdo nemel potrebu nabouravat, protoze vsichni dobre vedi, ze uz na konikovi pomluvila kdekoho :grinning:
9. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz
teri - ako uz janka spominala ,mame nejaky novy banner po 100 rokoch :wink:
9. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.