• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ved viem, ze su to cisto americke sviatky, aj helovin bol US sviatok, ale ostatnych par rokov sa to oslavuje aj na SK... ani valentin nebol taky komercny este par rokov dozadu a teraz sa hned po vianociach zacina riesit vsade valentinska vyzdoba :sweat_smile:
9. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz
ja hovorim, ze ak sa budeme takto opicit, tak za chvilu budeme mat aj den vdakyvzdania a den nezavislosti :grinning: v niektorych veciach som taky nekomercny cynik :sweat_smile:
9. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz
ja tiez moc nemusim tie americke sviatky :rolling_eyes: a hlavne teda to opicenie ako si povedala ty jani :wink:
9. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz
domi, na tvoje zelanie bude banner iny, nebude tak tahat oci.... bude hnedy a nebude menit sirku.... ze si to ty, tak to firma zmenila :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz
to vazne?? len kvoli mne :astonished:
tak to pekne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz
jasne, ze kvoli tebe... som im rano volala, ze no no no, nasej dominike to taha oci, tak s tym nieco robte :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz
ja som vedela, ze moje slovo ma nejaku tu vahu :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz
domi, tak až budu potřebovat něco vyřídit, použiju tvojí osobu jako argument :grinning:

jani, toho se doufám nedočkáme, aby češi (nebo slováci) houfně slavili typický americký svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když... jak je to patřičně nablýskaný... :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz
Haha, tak toto je moje spoluzacka z gymplu a jeji manzel byval muj kamos :grinning:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=544161 On ma kolem sebe takovou partu lidi, kterym se prezdiva "saci komando" - vypit 15 piv za vecer hned tak nekdo nedokaze :grinning: A co jsou ti dva spolu, on me nesmi ani zdravit :grinning:
9. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz
kajo - nech sa paci, ja som k dispozicii :grinning:
9. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz
no snad mas pravdu a nebude sa to oslavovat.... ale mozno sa vymysli daka Eur. odroda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to je zle, ze ta nemoze zdravit.... choreeeee
9. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz
My nahodou 14.2. slavime, co pamatuju... tatkovy narozeniny :grinning: Muj byvaly desne prosazoval valentyna a ja to z duse nenavidela :sweat_smile: Trapne valentynky, trapna ruda ruze a k tomu nejaky kycovity darek :rolling_eyes: Vsak jak jsme se rozesli, rozdala jsem to malym deckam znamych a zbytek vyhodila :grinning:
9. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz
třeba rudý tanga složený aby to vypadalo jako růže :grinning: naštěstí mi to nikdy nikdo nedal :grinning:
9. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz
ak by som dostala cervene tanga zlozene ako ruza, tak by to slo rovno do kosa :grinning: market, sme na tom podobne... moj byvaly mi tiez na valentina daval gyce - plysove medvede a tam napis ze I love you, cerveny vankus v tvare srdca s nakreslenymi bielmi srdieckami, pohladnice a podobne hluposti.... slo to vsetko v jednej igelitke do smetiaka...
9. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz
AHojky holky,
omlouvám se, že jsem vypadla odvolali mě děti :slight_smile:

Kájo vypsat, já vlastně ani nevím co bych psala, nechci působit chladně, ani nějak že se z toho sypu, ještě mi to asi opravdu pořádně nedošlo, to že umře - s tím jsme byli "smířený", byla na tom špatně, teď se jen vyrovnat s tím jak to vlastně bylo... a taky mám celkem nervy z toho co se vlastně zjistí, proč to bylo a jak se k tomu postaví ta nemocnice, ale nikdo mě tam nedostane, mám ji kousek a ani rodit jsem tam nešla, díky bohu za to :angry: Jinak jsem ráda, že už ti neni tak špatně :slight_smile: Vy si necháte říct pohlaví? Mám v tom tady chaos :sweat_smile:

Domi my jsme spolu s MM také dlho, predlho :grinning: 8 let a 2 měs. :grinning:
Jinak já jsem se vyblbla před tím než jsem začla chodit s manželem na můj vkus až moc :sweat_smile: zní to blbě, když mi bylo 15, ale je to tak :sweat_smile:

To je něco kolik známých tváří tady člověk nepotká!!! :slight_smile: Tohle je třeba moje kolegyně z práce :sweat_smile:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=77794&vReferer=/photos/miky

Ikke pořád drží že, jsem zvědavá jakej pěknej datum si prcek vybere :slight_smile:

Jo a plyšáků jsme si pár před hodně lety taky koupili, dneska si s tím hraje Kristý :grinning:

Kájo ještě jsem si vzpomněla že jsem chtěla reagovat na tu tvoji lepru :grinning: přesně to co jsi popsala do puntíku mám totiž já od porodu s Kristý :stuck_out_tongue_closed_eyes: začlo to chvíli po tom co se narodila a tak strašně se to horšilo že jsem chodila na kožní 3x v týdnu na záření a mazala kortikoidy, bylo to šílený, pořád jsem to měla do krve, nemohla jsem malou koupat ani přebalit, praskalo to, brečela jsem, že takhle žít nechci :pensive: v noci mě to budilo a drapala jsem to do krve a přes bolest, pak jsem otěhotněla znova a hned to zmizelo, den po porodu s Lukym se to vrátilo opět :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako hodinky... teď ale děti hodně mažu několikrát denně a nejím ani nepiju nic mléčného a mám to pod kontrolou (zvláštní - nejsem na mléko alergická) nebo je to v něčem jiným co jsem dosud neodhalila. U Kristý bohužel nevím proč ten ekzém má, ale absence mléčného moc nepomáhá :frowning2: myslela jsem si, že to pomůže, dostala ekzém pár měs. na to co jsem dokojila (asi 15měs.), tak jsme ji přestali dávat Sunar a pije rýž. mléko a pořád to bylo pod kontrolou, až dostala po vánocích hnusnou virozu a od tý doby to teda pod kontrolou nemáme vůbec, zrovna dneska to strašně škrabe, vůbec nevím co s tím, takhle malý jí ani neudělaji testy jestli nemá alergii (dělaji se až o 3 let, dřív jsou prý neprůkazný) :confounded:
9. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz
ja len, ze som na MK.cz cez WIN chrome a v pohode.... pytala som sa aj boba, ze co s tym a povedal, ze netusi, ze asi to neporiesi..... som na notebooku, nechce sa mi zapinat PC, ked sa zapne, skusim aj tam
9. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz
fiiiha teri, ty si nasa regorderka co sa tyka dlzky vztahu s manzelom :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz
Domi fakt jo? :grinning: my jsme spolu od 4.12.2001 :slight_smile: Tenhle rok budeme mít 5 let od svatby (4.6.) tak jsem zvědavá jak to oslavíme :slight_smile: jestli už nebudu kojit, tak si dáme opožděné líbánky na kterých jsme nikdy nebyly :sweat_smile: už máme vybraný jeden víkend relaxační, ale asi kojit budu tak nic :sweat_smile:

Jani jako speciálně kvůli mě to řešit nemusíte :sweat_smile: nikdo jiný si nestěžoval :grinning: Třeba jsem tam něco podělala já, co já vím :sweat_smile:

Jak jste se mě ptaly na ty pocity, tak mám pocit, že už to doléhá, neni mi moc dobře, manžel se furt ptá co mi je a já nějak nemám sílu o tom mluvit, líp se mi píše, stejně nevím co bych povídala... no s dalšíma dnama bude asi ještě hůř, ale snad ne :wink:

Loučím se pro dnešek, přeju dobrou noc!!!
9. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz
Uff, Teri, to jsi se musela vdavat ve veku, kdy ja jsem sveho manzela teprve potkala :sunglasses: My jsme spolu teda 7,5 roku :slight_smile: Manzele 3,5. Dnes se me na to ptala kamoska a pry "No jo, ty jsi vdana uz sto let" :grinning:
9. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz
no teri uz to tak vyzera, majka je s matkom vyse 7 rokov, market ako pisala 7,5 ...takze si vitaz :wink:

tak dobru noc :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz
Domi, co udelat tabulku :grinning: :grinning: :grinning:

Copak je to za modu si nechat zablokovat nick (kopa) a pak si vytvorit novy s oduvodnenim, ze stary nefunguje (kopa00)? :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz
market - to neni spatny napad :grinning: :grinning:

no poznam take pripady :angry:
9. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz
Markét :sweat_smile: to je dobrá kráva :confounded:
Jo jinak jsem se vdávala opravdu mladá, bylo mi 19 a jemu 22 :slight_smile: byli jsme spolu v té době 3,5r. :sunglasses: my jsme se chtěli brát 4.6. a ten rok to padlo na sobotu, jinak bych čekala až do roku 2011 :grinning: jasný že by se našel i jinej datum, ale nechtěli jsme :slight_smile: Teď si říkám že jsem se na to měla stejně vykašlat, když se ten den dokázal tak pos.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Domi jj udělej tabulky, to by asi ostatní koukaly, tabulka adminek :grinning:

Už fakt letím, furt tu čumím :sweat_smile:
9. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz
autor
3.8.2001, svadba 12.7.2005
a nezda sa mi, ze sme spolu dlho, od nasich 23/24 rokov... :wink:
9. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz
ja som s drahym /nie sme zobrati/ od oktobra 1996 :sweat_smile: od mojich 16 rokov :sweat_smile: :rolling_eyes: cela vecnost

ikke najviac sa mi paci v pase Vcera cakame chlapceka :sweat_smile: som zvedava kedy to bude
9. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz
No vidíte to, tušila jsem, že se najde jinej rekordman, mě to přijde jako včera když jsme se seznámili a hlavně ten vztah má podle mě pořád jiskru, jsem za to ráda :slight_smile: :dizzy_face:

Ikke jak se cítíš, vše OK? :slight_smile: Těšíte se na prcka? :dizzy_face:

Danu to je fakt věčnost :grinning: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz
ja budem akoze statistka?? :sweat_smile: :grinning:
no tak dakujem pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz
autor
no, relativne ok, akurat moc behat nemozem, lebo ma priiiiserne boli bedrovy klb (kycle je to tusim u vas), takze nemozem behat po schodoch a tak mlada vyhanat. tak papam skoricu a pikantne vecere a horuce sprchy a tak :grinning: uz aby bol vonku...
9. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz
Wow, tak to je skutecna rekordmanka :grinning: Musim se priznat, ze jsem rada, ze jsem M. potkala "az" v 19. Uzila jsem si s takovyma pakama, ze aspon vim, ceho si vazit :grinning: Na vek tak mezi 16 a 17 bych obcas velice rada zapomnela :sunglasses: A taky me to s M. porad bavi. Brzo ten vztah projde asi zatezkavaci zkouskou, jak se narodi mimco, ale snad to ustojime. M. se strasne tesi a ja se bojim, aby nebyl zklaman :sweat_smile: :grinning:
9. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz
teri, ale tak ja som sama zvedava co sa deje, ze ti to nejde, tak preto skusam..... MK.cz sa mi hned otvoril, tak fakt neviem.... a aky mas win? XP, Vista, 7?

ja tu kopa asi zabijem! ved sama mi napisala do mailu,ze nechce si vytvarat novy nick, ze chce naspat ten stary....

fuha, ze 19r. sa vydavat.... to by som ja nemohla veru.... som bola do 22r. vkuse zavreta doma medzi 4 stenami, s nikym som sa nestretavala a myslela som si, ze to je tak spravne.... no a potom som jedneho dna prisla z pohovoru domov a povedala rodicom: v pondelok nastupujem do prace..... do bratislavy.... stahujem sa :grinning: :grinning: a vtedy som zacala zit, uzivat si zivot, stretavat sa s ludmi a taaak... co si moje rovestnicky uzivali v patnastich, ja az po dvadsiatke
9. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.