• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
domi, jasne, ze len cez admin, je to ovela rychlejsie a hlavne vidim kolko odkazov pre dany vyraz sa v admine nachadza, tak to rychlo preklikam..... ti dam, ze si davam nacas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ti uz viackrat hovorila, ze ked je nieco surne, tak ma kopni na dakom chate, to je najrychlejsie
12. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz
ale noo jani nejeduj sa hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....sak ale mame dokazy, ktore to potvrdzuju :astonished:
12. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz
mama mala super tehotenstvo, aspon co rozpravala. ziadne velke brucho, ani ze by ju to nejak obmedzovalo. a to iste mala aj sestra, ta este par dni pred porodom rozpravala, ze by maly mohol este v brusku zostat, ze si to uziva... snad to aj mna postihne :grinning:
12. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz
Domi opravdu je to o moc rychlejší, hledám CTRL+F ve výpisu témat a najede mi všechno co má stejný základ ve slově :slight_smile:
12. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz
Majka tak to bych ti přála :dizzy_face: mít krásný těhotenství je super :dizzy_face: všem bych to přála! :slight_smile:
12. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz
ja cez admin vyhladavam velmi malo. lepsie sa mi hlada normalne, lebo mi to najde rychlo aj take temy, co by som cez admin dlho hladala... :slight_smile:
Jani tak blondýna to přeinstalovala hned a už to jde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
terinko - vdak...vyskusam to niekedy aj ja teda :wink:

maji - tak to je super, mozno to mate dedicne, ked teda aj lucia mala bezproblemove tehu :slight_smile: a inak co mas nove?
12. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz
Holky jede mi sem návštěva, tak se loučím, páá :astonished: hezký víkendddd :grinning: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz
jsem asi sto let za opicema, ale netušila jsem, že můžu vyhledávat i přes admin :confused: :sweat_smile:
stačí si tedy najet na všechna témata dané stránky a zmáčknout ctrl+f a zadat hledaný výraz? chápu to správně?
no jestli jo, tak se jdu fakt zakopat, jak jsem blbá.
12. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz
jaj, len maly je strasny cert. to asi preto, ze bol tych 9 mesiacov kludne v brusku, tak teraz si to vynahradza. :grinning:

domi, noveho nic. som mala ist dnes na pohovor, ale ta teta ochorela (skoro rano mi volali), tak tam idem v utorok.
12. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz
teri - paaa a pekny slameny vikend :wink:
12. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz
pekny vikend. pa
12. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz
kajo - nejsi sama, ja som to tiez nevedela :sweat_smile:

maji - jaj, som aj zabudla, ze to malo byt dnes :rolling_eyes:
12. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz
domi - :slight_smile: nevadi...
12. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz
jaaj inak vidno, ze je piatok sa to v robotke neskutocne vlecie :rolling_eyes:

maji - a pracka je uz opravena?
12. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz
mate aspon nejaku robotu?

pracka je ako tak opravena. horela tam elektrika, takze tam len nieco vymenil a ze pokial to este raz spravi, tak bude uz treba kupit novy plosak, co ale vyjde 180 eur, takze to radsej kupime novu pracku.
12. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz
doobeda bolo trosku, ale teraz poobede total mrtvo, sak to poznas...

no pekne, to je jak s tou nasou chladnickou, oprava by vysla tiez okolo 150 eur...tak sme radsej kupili novu za 300 €
12. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz
si to asi mysli, ze vsetci kakame peniazky, no ale co narobis...
12. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz
jo jo ...asi tak nejako...svokrusa poslucha?
12. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz
teraz ano, lebo je v robote. :grinning:
12. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz
:grinning: :grinning: a potom este ked spi nie? :grinning:

ja som taka rada, ze tu moju nevidim tak casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz
krista no kontrakcie uplne slab som ani nevedela ze zacinam rodit :sweat_smile: v noci o 1.00 som isla na wc isla zo mna krv a brucho ma bolelo malo ako ked mi zacina menzes a isla som za sestrickou, zobral ma doki vysetrit a vravi mi ved vy rodite ste otvorena /teraz neviem na kolko prstov mi uz povedal/ to neviete ze rodite? :sweat_smile: a ja ze nie lebo rodim prvykrat :grinning:

Krista mala bola skoro od zaciatku otocena kp

Temy vyhladavam najprv cez mk vyhladavac a potom cez admin

Maji prajem nech mas super tehotenstvo ako mala mama a segra :wink:
12. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz
dani - no parada, sak ale odkial si mala vediet, ze rodis? :grinning: :wink:

ja som doteraz iba cez vyhladavac hladala temy, ale teraz budem asi len cez admin...
12. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz
jeeeejda, to fakt vyhladavate cez vyhladavac obycajny? ja som ho pouzivala este asi mesiac po tom ako som zacala adminovat a odvtedy nie.... ak ho pouzijem, tak velmi vynimocne....

ako pise terka, adminovsky je ovela rychlejsi.... napr. ked chcem vediet link na temu Hledam, tak mi najde priamo tu temu a nie temy, v kt. sa slovo hledam vyskytuje..... a dobre je, ze hned mi napise kolko tem je pre to-ktore slovo....

domi, s tym, ze mas dokaz si to ako myslela? tak, ze si davam nacas? :confused:
12. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz
napr. tvoj prispevok zo vcera co sa tyka fa, ale ja som to myslela zo srandy jani :sweat_smile: :sweat_smile: sorry
12. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz
no ale napr. vcera som hadzala babe linky na pigmenty a pod. ...hladala som to cez normalny vyhladavac a tam mi nasla 2 temy a ked som to skusala cez admin dnes, naslo mi len 1 temu :unamused:
12. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz
jaaaaj taaaaak, chapem uz.... ja som sa nenahnevala, len som jaksi nechapala, som si spociatku myslela tak, ze si nespokojna, ze neskoro reagujem ked sa nieco pytate :confused:

domi a v nazve temy boli pigmenty? skusim to pozriet teda
12. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz
jejda, to by som si nedovolila :zipper_mouth: :zipper_mouth: sak ked nieco potrebujem urgentne tak pisem na chat na FB :wink:

hej vola sa to pigmentove skvrny...
12. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz
no ked som si dala hladat "pigm", naslo mi to 6 odkazov, z toho 4 o skvrnach a z toho 1 zamknutu
12. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.