• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ikke funny :sunglasses: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz
mate uz postavene vianocne stromceky? :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 23:01  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: my sme sa prave vratili s predvianocneho nakupu potravin... sme si naivne mysleli, ze bude malo ludi... bolo dost, aj tak ale asi menej ako rano....

anax, stromcek my uz mame, dokonca je od utorka aj ozdobeny.... my budeme mat s drahym spolocne vianoce zajtra, takze preto tak skoro :slight_smile: ale o rok ked uz budeme manzelia, uz nebudeme mat dvoje vianoce ale len jedny :wink:
21. dec 2008 o 01:36  • Odpovedz
my sme zdobili dnes, vcera sme boli na oslave 50, v noci mi bolo riadne spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2008 o 15:03  • Odpovedz
tak u nas v sobotu bola este velka narodeninova oslava, fotka oslavenkyni s tortou a naj darcekom v albume :grinning:
kedze mame zivy stromcek a aj podla tradicie staviame ho az 23 vecer a zdobime 24 doobeda :grinning:
dnes som toho tolko postihala a to som chcela oddychovat po tej vcerajsej akcii :zipper_mouth:
manzel a Hanka urobili vianocny nakup na veceru ja som ich tam iba odviezla a odtial doviezla inak som bola odniest cast torty jednym znamym :grinning:
potom som bola v Honbachu, v Avione este za svokru kupit hanke darcek lebo dnes si spomenula ze pre nu nic nema :zipper_mouth: a potom som bola aj v ikei kupit svokre darcek ( dracenu), kamoske poukazku na nakup a kupila som aj krigle na pifko aj ked asi v mojom pripade na caj :grinning: a este sme boli uz darcek svokre odviest lebo sa mi ho nechcelo opatrovat bola dost velka, hned sme jej vzali aj tie pre hanku a tiez kusok torty kedze si nestihla zobrat :zipper_mouth: takze od jednej som bola doma az o deviatej a to okupala malu a ulozila spat a este mi ide susicka aby som sa nahodou nenudila ( teda sla mi predtym pracka :zipper_mouth: )
a potom ze vydrz do 2.1. tymto tempom :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: este zajtra musim ist kupit muzovi darcek :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz
zuzi ty cim viacej sa blizis k terminu porodu tym viacej ma udivujes co vsetko stihas porobit a este o ktorej vypisovat na nete:slight_smile: asik uz vazne nemozes spavat, maly hneva co? :slight_smile:))) :grinning:

vcera sme prevazali vianocny stromcek z pezinka do bratislavy, co moji rodicia poslali pre brata z oravy a len sme trpli aby nas nestopli polisi, kedze to je stromcek bez "licencie" oficialnej, kedze neviem ako by nasi potvrdili ze to je strom z ich pozemku len tak, tak sme sa hrali na "zlych" :slight_smile:)
22. dec 2008 o 10:53  • Odpovedz
anax, ja ak sa zastavim tak mi musia objednat zeriav :grinning:
22. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz
neznasam mudre uzivatelky, ktore su tu ani nie rok a tvaria sa ze pojedli vsetku mudrost sveta :angry:
22. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz
tak dnes napodobne od druhej az do osmej som behala este po nakupnych centrach ale uz mam vsetko takze zajtra sa z domu nehnem :grinning:
pobalim darceky, upracem dopeciem, pripravim prvu cast salatu, telku nevypnem cely den a moze prist stedry den :grinning:
jaj este ranno do poradne si zajdem po definitivny verdikt :grinning: :zipper_mouth:
22. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Přišla jsem Vám všem popřát Veselé Vánoce, hlavně štěstí, zdraví a lásku a Šťastný Nový rok 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Janocka dneska na mě z ICQ vyskakuje že máš narozeniny :slight_smile: Tak tobě všeho dvojnásob :grinning: :dizzy_face:
23. dec 2008 o 11:11  • Odpovedz
takze uz to mam na sto pro potvrdene, ak sa nerozpadneme skor ( teda sa nebudeme ponahlat) tak idem toho 2.1. na cisarak, male je stale zle otocene, rana tenka a este k tomu nam odhadli 3700g :zipper_mouth:
23. dec 2008 o 11:47  • Odpovedz
Ahojte.... aj ja vsetkym prajem stastne, phodove, bezstresove sviatky :slight_smile:

krista - dakujem za prianie :wink:
23. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz
janocka prave som chcel anapisat podobne ako krista, ze mi icq vyhadzuje ze mas narodky, prajem ti teda krasne narodeniny a aby na teba blizky mysleli v tomto vianocnom case a nebol to len jezisko kto ta obdaruje :grinning: , vela lasky, stastia a zdravia apevne nervy do dalsieho adminovania

ostatnym kolegynkam prajem, pokojne vianocne sviatky, ziadne stresy nahancky, nech sa deticky a babatka tvaria stastne a spokojne s usmevom na tvari a nech manzelia posluchaju :grinning: a tym ktore mate rady sneh poslem z oravy dajaky, snad docestuje :grinning:
23. dec 2008 o 14:34  • Odpovedz
anax - dakujem aj tebe za prianie, sand sa splni vsetko co si napisala :slight_smile:
23. dec 2008 o 17:35  • Odpovedz
Tak nevím kdo čte e-maily ale zkoušela jsem něco v nastevní a hodilo mi to, že e-mail s touto chybou bude odeslán adminovi, tak to neřešte :zipper_mouth:
23. dec 2008 o 18:08  • Odpovedz
Stastne, vesele a hlavne pokojne Vianoce prajeme, detom vela darcekov ( len zasa vsetko z mierou) a bacha na rybie kosti :wink: praju Hanka, Drobec v brusku a rodicia :wink:
24. dec 2008 o 01:57  • Odpovedz
Krasne Vanoce vsem :slight_smile:
24. dec 2008 o 07:48  • Odpovedz
ahojte kocky, posielam vam z oravy biele vianoce, krasne nam od vcera vecera snezi a snezi, pojdeme si postavit snehuliaka...uz len coby zapli vlek a dedina bude plna lyziarov :grinning: :grinning:

pokojne vianoce prajem :dizzy_face:
25. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz
helou, tak co este nerodime? ja mam teda este dost casu, ale niekedy mam pocit, ze to do toho valentina nevydrzim vcelku :grinning:
26. dec 2008 o 14:44  • Odpovedz
ja poctivo cakam aj ked som este vcera dopekala co som mala cesta :grinning: dnes trochu stres v rodine a vzruso aby to nebolo az take jednoduche ale drzim az minimalne do prveho :grinning:
26. dec 2008 o 23:00  • Odpovedz
uz som sa zlakla, ze sa dnes neprihlasim, akosi ma system odignoroval, musela som zmenit prehliadac :astonished:

v noci mi zacalo tvrdnut brusko, dost bolestivo, celu noc som poriadne nespala, dnes uz je vsetko ok, dufam, ze tych par tyzdnov este vydrzim
31. dec 2008 o 16:05  • Odpovedz
ha emjee podobne ja musim par hodin nastastie iba vydrzat ale su to najtazsie a hlavne najdrahsie hodiny :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

ty sa drz este pokope :wink: daj si magnezko :wink:
31. dec 2008 o 16:11  • Odpovedz
hlavne ze som si nakupila maliniku, ze od noveho roka zacnem pit, no ale asi pockam az kym nepojdeme aspon od svokrovcov domov, lebo keby ma to chytilo tu, tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preco najdrahsie hodiny? drz sa :slight_smile: myslim na teba
31. dec 2008 o 16:15  • Odpovedz
no lebo az od noveho roka ked porodim mam narok na ten prispevok 25tisicovi do pol noci iba nieco cez 4 tisicky :zipper_mouth: :grinning:

daj si kludne magnezko to by malo zastavit tvrdnutie bruska :wink: nech este aspon 3- 4 tyzden vydrzite pokope :wink:
31. dec 2008 o 16:17  • Odpovedz
nemam magnezko, musim pohladat v com je vela magnezia a dam to
inak mi dnes vobec nechuti jest, teda cele tieto sviatky sa u mna nenesu ako obvykle v obzieracskom tempe, jednoducho som rada ak vobec nieco zjem, lebo mam pocit, ze uz nie je miesto ... :sweat_smile:
31. dec 2008 o 16:31  • Odpovedz
ja toho tiez vela nezjem ale uz mam asi scrknuty zaludok :zipper_mouth:
som sa konecne zacala balit do porodnice :grinning: uz mam doklady a slapky :grinning:
31. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz
Zuz a zuzmane, moc a moc gratuluju k Alexovi a preju vsem hlavne spoustu zdravi :slight_smile:
3. jan 2009 o 00:08  • Odpovedz
Jééé já vám taky gratuluju, krásnej chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak máte páreček, výborný! :dizzy_face: Hlavně přeju hodně zdraví, ať jsi Zuz brzo fit po porodu :dizzy_face:
3. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz
autor
zuz, gratulujem :slight_smile: berem to ako tvoju odpoved na temu "novy admin - muz" :grinning: :grinning:
/anax, neboj, len srandujem... :wink: /
3. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz
ikke, no to si teda este pockame na dalsieho chlapa do timu, kym alex zacneaspon tukat do klavesov to este zo dva roky :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.