• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
idem kuk
19. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz
:grinning: šmírni nasměješ se :grinning: :zipper_mouth:
19. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz
tiez som citala pred chvilou tu temu a mi zacal rozum stat :sweat_smile:
19. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz
kriste pane, to su kravky najvacsie...ved take veci normalny clovek nenapise :angry:
19. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz
janocka mám pocit že v té témě stojí rozum automaticky :zipper_mouth:
19. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz
agu, musela, už to přeháněly. a navíc jsi to nesmazala ty, tak se nebudu schovávat a nechat ti nadávat.

domi, je to ve volné diskusi :wink:
19. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz
kajo - nasla som to, nemam slusnych slov na nich :zipper_mouth:
19. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz
aha, tak už jsi to našla :slight_smile:

že prý nebyla upozorněna, že jí bude smazáno celé album. co to mění? byla přece upozorněna, ať nepřekračuje počet, tak proč tam měla zase 3.
a proč, když už jí jednou ty míša řezy někdo smazal (myslím, že min. jednou jsem to byla já a nebyly to jen míša řezy), proč je tam dává znova?
tak když takhle riskuju, tak musím počítat s tím, že dřív nebo později si toho někdo všimne.
to je vážně logika.
19. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz
ta jakoubka sa mi zda celkom normalna oproti tym ostatnym aj teraz celkom rozumny prispevok napisala...
19. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz
ježiš já furt aktualizuju str 205 a vy ste už na další :angry: :grinning:
19. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz
já už tam radši nelezu :rolling_eyes: bych se ještě vytočila :rolling_eyes: a za to mi teda nestojí ani jedna :rolling_eyes: :confused:
19. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz
tak jo už prý čtu i IP :rolling_eyes: :rolling_eyes: že já tam lozím :rolling_eyes:
19. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz
a co píšou? :grinning: agu, nelez tam, někdo má holt moc jednoduché myšlení :slight_smile:

ikke je dneska nějak potichu, snad už počítá :grinning:
19. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: Taky pry ctu cizi IP.... Jo, ctu. Kdyz mi prijdou do posty, tak si je prectu :grinning:
19. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz
booze kde to zijeme toto?? :grinning: :grinning:
si tu ako adminky fakt robime co chceme??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz
no abych se přiznala tak já mám co dělat abych přečetla tu svoji IP :sweat_smile: natož ještě někomu jinému :sweat_smile: :grinning:
19. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz
jasan, adminky jsou největší svi*ě, ale uživatelka, která si dá do alba dvacetkrát za sebou nějaký pečení, a přitom moc dobře ví, že to tam být nemá, tak ta je potom chudinka :grinning:
ježiš, ty mi dneska zvedly náladu! a vyštrachala jsem i zapadlou hořickou trubičku - vánoce :dizzy_face:
19. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz
Tomu se, mile damy, rika AA - adminska anarchie :grinning:
19. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz
ale zaráží mě to, když to byly ony, kdo se někomu naboural do účtu a četl si jeho ip. někdo má krátkou paměť a kachní žaludek.
19. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz
já tu mám akorát pokaděný dítě co si dlabe ruku :grinning: takže trubičku těžce závidím :grinning: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz
kajo - preco kachni zaludek? :confused: :sweat_smile:

market - vystihla si to :grinning:
19. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz
no ja tu napr. mal len 4 nepodarenych chlapov a jeden z nich je sef :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz
ale včera sem si upekla buchtu a perník tak třeba mi Jouza kousek nechal :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz
domi, no když to byl někdo z nich, kdo vlezl agu do účtu a četl si její ip, a pak napíšou, že agu si čte ty jejich, tak na to musí mít krátkou paměť a silnej žaludek.
ale počítám, že to ta dotyčná ostatním nikdy nepřiznala, (já ani nevím, jestli vlastně víme, kdo to byl) takže si před ostatníma může honit triko.
19. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz
jo, já včera taky pekla tu bublaninu. moc dobrou :grinning: už je na kompostu :grinning:
19. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz
aha...cize kachni zaludek znamena silny zaludek...vdaka :slight_smile:

a to som nevedela, ze agu niekto vliezol do uctu :confused:
19. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz
karkul já myslím že se nepřiznala :rolling_eyes: pač pak by nebyla tak dokonalá :rolling_eyes:
19. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz
bola to mudr. a (alebo) skurinka.... to bolo drsne vtedy... si pamatam, ze to bolo v aprili niekedy, kratko po tom ako som nastupila do prace..... alebo v maji mozno.... agu mi posielala casto linky na albumy porusujuce pravidla a potom zrazu mi napisala nahnevanu Ip, ze preco som ju bonzla inym, ze ved mi chcela pomoct.... tak som bola z toho mimo, ze sak ja som nic nikomu nepovedala.... ale tak vysvetlilo sa to a som rada, ze agu na mna nezanevrela :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz
a ty víš, kdo to byl? já už si nepamatuju, jestli jsme tenkrát někoho odhalily nebo ne :unamused:
19. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz
no domi, kachní žaludek se používá spíš ve spojitosti, když někdo seřere všechno možný a není mu nikdy špatně. nevim, proč jsem to napsala, nějak se mi to vybavilo jako první. :grinning:

myslela jsem si, že to byla skurinka nebo mudr. to jsou kozy teda.
19. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.