• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ikke, přidávám se k přání, ať to máš zítra rychle za sebou. :wink:

mílově sestřenici se dnes navečer narodila eliška :dizzy_face:

mudr. jasně napsala, že jí o případném smazání nikdo neinformoval. :grinning:
19. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz
kajo - gratulujeme aj vasej sesternici aj malej eliske :dizzy_face:

mudr je dobra nana pitoma :grinning:
19. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz
ikke - drzim palec, nech to mas sup, sup za sebou. :slight_smile:
19. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz
Ikke, ty jo, drzim pesti, at to jde rychle a mas prcka brzo u sebe, bez zbytecnych prutahu a zdrzovani :dizzy_face:

Hm, tak za chvili zjistime, ze chudackovi mudr se nekdo naboural od posty, upozorneni smazal a ona to tudiz nevedela... kdyz uz jsme u tech konspiracnich teorii :sweat_smile: :grinning:
19. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz
tiez drzim palce nech vsetko vyjde ako ma :dizzy_face: :dizzy_face:

market, tato teoria nevyjde....dotycna ma strasne kratku pamat.... pozri prispevky na par facek
19. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz
tak co ta ikke? :confused:
20. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz
janocko, mám pro tebe skvělou zprávu :grinning: xstepankax si založila téma Svatba Itálie :grinning: a to jsem jí tenkrát vysvětlovala, že nemůže mít v albu věci, které prodává, a nemůže se zapojovat do diskuse :grinning:
takže očekávej, že si ti bude stěžovat.
20. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz
Ahojky holky,
včera jsem se vypařila jako smrad, omlouvám se :sweat_smile: zase děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Co ta Ikke ty jo, jsem jako na trní, jaký nick má ta její sestra? :sweat_smile: nikde neni žádný info? :astonished:

No a dneska se vypařim stejně, příjemný zbytek víkendu :wink: Zítra budeme na chatě, v pondělí máme pohřeb, netuším kdy se stavím, omluvte mě! pááá
20. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz
citam stare vrazdy ale zatial o Ikke ani slova :confused:
20. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz
kristo, užijte si zítra chatu a hodně sil na pondělní pohřeb. :pensive:

já jsem naplnila cannelloni špenátem a ricottou, udělala jsem bešamel a teď jen čekám, až se to dopeče. už mám hlad jako vlk.

taky jsem celý den jak na trní, myslim na ikke, jak to šlo a jestli je všechno v pořádku a tak. no snad už to má dávno za sebou, jen nikdo neměl čas dát vědět na nějakou svatební stránku :grinning:
20. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz
a mame to tu Albert je na svete, ikke moc moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:
viac tu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=46953&vGroupOffset=0&vOffset=9150
20. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz
Tak obrovska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A teda dobra sranda, ze dala Ikke stejne jmeno jako mame nachystano my :grinning:
20. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz
páni, tak moc moc gratuluju :dizzy_face: ale dal si načas :grinning:
20. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz
som sa zaprisahala, ze dnes stare stranky ani neotvorim - okrem pripadov kedy mazem odveci fotky z albumov, kt. najdem na novej verzii a mazania profilovych fotiek - ale tak zuz ma ukecala nech zistim ci uz je male adminca na svete.... albert je pekne meno, vzdy lepsie ako Rene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz
jani a nechceli ste dnes odstavit MK? :sweat_smile:
20. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz
tak uz ma po? gratulujem. :slight_smile:
20. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz
dani, odstaveny bude ked bude finalna verzia, cize asi o tyzden.... ze ked bude beta, netreba odstavovat :slight_smile:
21. feb 2010 o 01:27  • Odpovedz
Veliká GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: závidím že 3300g zvládla bez nástřihu já 2630g bez nástřihu nezvládla a nesedla sem si pořádně ještě ani na konci šestinedělí :sweat_smile: :confused:
21. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz
gratulujeeem ....dalsie adminciatko je na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz
ani jsem si nevšimla, že měl albert 3300g - na to, že ikke tak dlouho přenášela, čekala jsem, že bude mnohem větší. to je krásná váha :dizzy_face:

a jinak hezkou neděli :slight_smile:
21. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Jéééé Ikke obrovská gratulace :dizzy_face: Pěkný míry, fešák, asi věděl proč tam byl tak dlouho :dizzy_face:

Také přeji hezkou neděli a zase fičím :astonished: zvědavost mě sem přilákala :grinning:
21. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz
som sa prihlasila po cca 6 hodinach a mam 20 novych Ip... precooooo? sa to bojim otvorit, ale tak pevne dufam, ze vacsina bude takych co uzivatelky pisali vsetkym adminom a dohadovali ste sa a posielali na vedomie.... ak to nie je od vas, tak potom nechapem preco si ludia nemozu dat pokoj ani v slnecnu nedelu :sweat_smile:
21. feb 2010 o 23:37  • Odpovedz
Jani ak nieco mas na riesenie kludne daj :wink:
22. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz
iiiha pozeram, ze mame novu reklamu na MS :grinning:
22. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz
tahle holčina mi krásně nahrála
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=12372&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

uživatelka nuuna mi hodně přeposílá spamy, za tento týden to byl snad třetí. tak jsem se chystala založit nebo vyhledat téma, kde bych napsala, aby nám to uživatelky přeposílaly a nepodporovaly nepoctivé firmy.
22. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz
prave som na to pozerala aj ja, sikovne to dievca :wink:

hej hej nuuna, pise aj mne obcas, pripadne teraz 1 pani co ma zaplatenu reklamu, som dostala asi 3 - 4 Ip od nej, vyzera, ze je to nova platiaca firma...
22. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz
domi hej hej, nova reklama.... fajn, ze ju vidis, lebo mi volala pani z tej firmy, ze jej to vyhadzuje daky error.... tak sme skumali, ze preco a samozrejme, error sa vyhlasuje iba pri IE.... kto ten prehliadac vymyslel, tomu ruky odseknut! tam nic nefunguje :confounded: v Chrome to ide, aj v Mozille, aj Safari, aj Opere.... len niektorym ludom sa tazko vysvetluje, ze IE je na dve veci.....

domi - kto je nova platiaca firma? aj ma napisane v bazari, ze je platiaca?
22. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz
och booze, ja som taka stastna, ze som sa toho IE zbavila, mozilla je uplne ale uplne, ze nieco ine :sunglasses:

nejaka v bazari...idem kuk ...tato to je : velvetheavenshop a je to platiaca firma, teda aspon tam ma napisane ze platena inzercia :sweat_smile:
22. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz
Ale je zvlastni, ze v mozille nefunguji stranky emitex.cz :sweat_smile: Jedine stranky na svete, kde nejde kliknout na odkazy, kdyz je spustim v mozille :grinning: Jinak jsem na mozilu firefox uz davno prevedla i rodice a k memu prekvapeni dosli i na to, ze se da v jednom prohlizeci otevrit vic panelu a nastavit vic stranek soucasne jako domovske :dizzy_face:

Nema nekde Horalka fotky maleho Alberta od Ikke?
22. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz
velvetheavenshop je butterlicka :wink: pisala som to aj do 2 nicky z 1 PC
22. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.