• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
mne sa presne na mozille paci to, ze mozem mat otvorenych viac okien..to je pre mna to naj :sunglasses:

cooo? a co som naslepnuta? :sweat_smile: :sweat_smile:
och boze som nejaka mimo v poslednej dobe...zeby tehu demencia?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz
no jo, nemá někdo fotky alberta? jsem zvědavá :slight_smile:

holky, čtete na koníkovi to téma o těch fotkách v albech? nechcete tam některá něco napsat, jakože třeba se v nové verzi počítá s tím a tím.
trochu se tam pošťuchují, což by ještě bylo ok, ale nemyslím, že je fér k těm maminkám, co jim zemřelo dítě, aby je tam takhle probíraly, jestli je ok, když si dají do alba fotku mrtvého dítěte, a jak to s nima hýbe.
se mnou to taky hýbe, ale víc by se mnou hýbalo, kdybych byla nedejbože ta matka a musela tam tohle číst.
22. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz
domi, tehudemencia? :grinning: nieco mi uslo alebo si robis srandicky? :o

temu som si zbezne precitala, rano sme to riesili s market a pred chvilou s bobom..... mam tam prekopirovat ten jeho prispevok o tom, ze v novej verzii to bude vyriesne.... snad to stihnem do 17h, lebo tak dnes stiham letmo riesit admin, Ipcky a maily.... pondelky su u mna uplne zabite
22. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz
jani - zatial srandicky, teda aspon myslim :confused: :grinning:

a pocuj kde najdem ten prispevok od boba, ked ide o to ho len skopirovat to mozem urobit aj ja :wink:
22. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz
domi, je někde v té diskusi, psal to nedávno, ale hodně toho pak nakecaly, tak to bude tak 10 stránek dozadu.
22. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz
kajo - vdak pojdem to pohladat
22. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz
toto?

bob • 2d • 2. feb 2010 o 11:06
Ahojte. Tuto diskusiu stale sledujeme. Myslim, ze tu odznelo vela uzitocnych a rozumne napisanych nazorov. Stale este nie sme rozhodnuti ako presne spominane veci (nahota, mrtve deti atd.) upravit v pravidlach alebo upozorneniach. Ak sledujete tuto diskusiu viete, ze vsetky tieto opatrenia maju svoje plusy a minusy. Urcite tieto veci riesit budeme, neradi by sme vsak urobili nejake rychle nepremyslene rozhodnutie, ktore napacha viac skody ako osohu.

Co vsak chcem spomenut, je to, ze v novej verzii stranok bude moznost vsetky albumy si nastavit ako sukromne a spristupnit ich iba vybranym ludom. T.j. tieto albumy nefiguruju vo verejnych zoznamoch. Zatial je tam iba moznost [vsetky verejne / vsetky neverejne], neda sa presne urcit ktore albumy ano a ktore nie, ale casom bude aj to.

Pisem to preto, lebo si myslim, ze prave sukromne albumy - ktore si uzivatelka moze zdielat s dalsimi konkretnymi uzivatelkami, by mohli byt odpovedou na mnohe spominane otazky (niekto to tu uz aj spominal). Co si o tom myslite?

P.S. Ak chcete vidiet ako nova verzia bude vyzerat, staci ist na modrastrecha.sk alebo modrastrecha.cz - velmi podobne bude rieseny konik. Prihlasit sa mozete svojim menom a heslom, ktore mate na koniku. Skusobna verzia noveho kona bude snad uz buduci tyzden.
22. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz
dani - myslim, ze hej, skopcis to tam ty? :confused:
22. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz
vybavene, napisala som tam.... ale tak podla mna to nepomoze, ked sa potrebuju hadat, tak sa hadat budu a my im v tom nezabranime :rolling_eyes:
22. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz
co sa to deje so strankami?...ked sa prekliknem vyhadzuje mi eror :confused:
22. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz
domi, aj mne to sem-tam spravi, akurat som sa to chystala nahlasit..... aky error ti vyhadzuje? error c. 500 ci nejaky iny?
22. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz
jani mne to vyhadzuje presne co tebe ale cca len 2x dnes
22. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz
ten error c. 500
mne to vyhadzuje skoro stale za poslednu hodinku...
22. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz
ad error - vyjadrenie od boba:
to je asi tym ze tam teraz prekladaju. resp. tie preklady sa deju na tej masine a tu treba z casu na cas restartnut kvoli tomu. . . . . pierre a este jeden chlapik prekladaju UK a US verziu svadby, asi je teda server vytazeny....
22. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz
vdaka za info :wink:
22. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz
teraz mi to robi stale :confounded:
22. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz
treba pockat este tak mozno hodinku, dve, potom uz nebudu prekladat a nebude to blbnut.... tiez mi to robi, no nastastie ked si dam refresh, tak sa to opravi
22. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz
ok, diky
22. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz
Ups, prave jsem chtela napsat, jestli to byla chyba na mem prijmaci :sweat_smile: Ale taky me napadl refresh.
22. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz
fejsbukarki ide vam FB??? lebo mne nechce nic nacitat :angry:
22. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz
domi, pred cca 15min. isiel, potom som tam uz nebola.... idem kuk
22. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz
22. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz
aj mne ide, akurat pozeram ci baby nepisu lebo chceme skoro po roku urobit julovske stretko v Bojnici
22. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz
aha no super, tak uz ide aj mne, ale skoro nic mi nechce nacitat :confounded:
dani - vsimla som si ze daco organizujete :wink:
22. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz
stretko v Bojnici ako v Bojniciach? :confused: ak ano, tak to je fajn imesto na stretnutie, nie ako susedne okresne mesto :grinning:
22. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz
tak tentoraz mi padol FB uplne, takze sa s vami asi pre dnesok lucim..jani banky doriesime zajtra :grinning:
22. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz
jani v Bojniciach, nedopisala som :rolling_eyes: uz sme tam raz stretko mali a bolo fajn, prideme tam cele rodiny, chlapi sa staraju cez den o decka my kecame a vecer ked nam decka zaspia, popijeme a pokecame, aspon nejake odreagovanie
22. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz
a kde tam byvate? v penzione dakom ci hoteli? hehe, mozno sa stane nahoda velka a ked budete vecer popijat, tak vas stretnem :grinning: sa mi paci, ze napoje su tam lacnejsie :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz
Jani vtedy sme boli v nejakom penzione ale enviem ako sa volal, teraz by sme chceli nieco lepsie /nebol ani ten zly/ ale bol to taky obycko akurat na prespanie uvarenie gulasu, ziadne ihrisko nic, chceli by sme nejaky penzion alebo nieco kde je ihrisko, nejake miesta na opekacku, niektore baby byvaju v Prievidzi, poznaju to tam, tak cakame , ze hodia nejake linky kde by sme mohli ist.
Zeby si sa zastavila? :wink: kludne mozes, ja si pamatam ze Zuz s nami chcela ist vtedy na stretko ale ostala tehulka, tak nesla
22. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz
22. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.