• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
anax - ale oskarek veres uz by se mohl zapojit, ne? :grinning:
3. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz
ziraf, ale no sak ten bude tatovi pomahat programovat nie nam adminovat :grinning:
3. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz
ahojte, len predavam odkaz od zuz11, ze sa maju s alexom dobre, sice ma trochu soplik ale inak ok, ze ho naplno dojci a ze zajtra smeruju domov a vsetky vas pozdravuje:slight_smile: avsak myslim ze neplatene volno este trochu potiahne dlhsie :grinning: :grinning:
5. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz
nech si len uziva volno zakial moze :slight_smile:
5. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz
emjee aspon kym ty neporodis, potom sa prestriedate :grinning:
5. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz
zalezi, kedy budem rodit, ze jo :grinning:
5. jan 2009 o 15:34  • Odpovedz
autor
...do holandska po 12 rokoch dorazila zima... tuto noc ma byt miestami -18st. :confused: /teraz tu chyba smajlik drkotajuci zubami/ a ja ani korcule nemam :frowning2:
6. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz
ikke ste si doviezli kosu so sebou? ja mam skoro nove korcule, ale jednak sa teraz korculovat nemozem a jednak mam take tucne nohy, ze ich urcite neobujem
6. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz
cafte, som tu :grinning: deti spia a oci pred bordelom okolo mna zatvaram :grinning: ale aj tak upratovat moc zatial s timi stichmi nevladzem a neviem sa zohnut :zipper_mouth:
6. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz
zuz nerob nic, oddychuj
6. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz
no ani sa neda, teraz davaju nove stehy a to su ako droty.... takze su nechutne......uf nech uz ich mam vonku.... :zipper_mouth:
a ty sa ako citis? som citala ze si zbalena, len este u mna mas este neake veci :wink:
6. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz
ano ciastocne som a ano mam u teba aj nieco do porodnice :grinning:
6. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz
takze sa niekedy ozvy a stav sa :wink:
6. jan 2009 o 22:21  • Odpovedz
jo jo :wink: teraz este nie, musite si s malym na seba zvyknut plus nech si najskor vybuduje aku taku imunitu kym sa dogulam k tebe
6. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz
ok, len skoda ze ked nahodou nestihnes tak po porode ti jedna ta vec bude na dve veci :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
6. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz
awoj zuzi, tak ta vitam spat:slight_smile:))
7. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz
autor
zuz, nedali ti nahodou take stehy, co sa maju sami vyhnisat/vypadnut? ja som take mala po laparke a tiez to boli take drotiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: navyse sa im akosi odo mna nechcelo, tak mi ich aj tak museli nakoniec vybrat :rolling_eyes:
7. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz
ikke, nie lebo zajtra idem na vybratie :grinning: su zevraj titanove a je ich tam najmenej 20ks su jeden na druhom a su to ostne :zipper_mouth: akoby som mala trnovu korunu, len nie na hlave ale nizsie :zipper_mouth:
7. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz
tak neviem co je lepsie - ostnate droty na burchu alebo siticko tam dole :sweat_smile: :grinning: bojim bojim
7. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz
tak aj tu vam teda vsetkym co to potrebujete posielam tehubacily :slight_smile: uzite si ich :slight_smile:
7. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz
ozaj veresovci este nic? som s bobom pisala pred 2 dnami a este boli 2v1
7. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz
emjee tehu bacily berem vsetkymi desiatimi :grinning: :grinning:

bob je sice na icq online ale zeby bola nejaka zmena nepise, takze asi su este pokope :grinning:
7. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz
ja som si prave zostavila plan kto ma kedy moze viezt do porodnice - mam tam este zopar "volnych hodin" tak idem nahanat ludi na zaplnenie :grinning:
7. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz
vcera vecer to este nevyzeralo u nich na porod :grinning: tak snad nam daju vediet ked sa nieco zmeni :grinning:
uf sa tesim ze to mam za sebou a ze zajtra sa zbavim aj tych stichov aj ked sa bojim vyberu, je ich 18 sme ich prave spocitali :zipper_mouth:
7. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz
cerstve info: majka rodi :slight_smile: mam tu boba online :slight_smile:
7. jan 2009 o 23:26  • Odpovedz
no super tak sa tesime na info :grinning: vsak uz bolo na case aby sa aj oni rozrastli fyzicky kedze su uz v termine :grinning:
ja som dufala ze porodia so mnpu a nakoniec som ich predbehla....
7. jan 2009 o 23:50  • Odpovedz
no kedze mi spadol net, neviem zatial nic blizsie, takze asi este stale rodi
8. jan 2009 o 02:15  • Odpovedz
no takze ake su cerstve spravy? uz vieme viacej o malej veresovej? :slight_smile:)))
8. jan 2009 o 09:06  • Odpovedz
kocky takze davam vam info ze majka a bob sa len pred chvilkou stali hrdymi rodicmi dcerky stely, 3480g, 51cm
:grinning: :dizzy_face:

gratulacie :grinning: :dizzy_face:
8. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz
Ahojky :grinning:

Gratulace Bobovi a Majce k dcerce s krásnými mírami :dizzy_face:
8. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.