• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
dakujem za gratulacie, zatial ide vsetko v relativne dost velkej pohode (az na nedostatok casu a spanku), porod bol bez nastrihu ale predsa s par stichmi, ale da sa na nich aj sediet :grinning: a mm dnes vecer na mna kukol, ze "kde mas brucho?" :sweat_smile:

market, ved prave, meno - o tom som hovorila, ked si si dala vase mena do pasu... a aj to dievcenske sme mali nachystane podobne (alebo teda to asi postupi do dalsieho kola :wink: )

idem do hajan :pensive:
22. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz
Teri, jeste jednou gratulace :dizzy_face: Nemas nekde fotecky Alberta? To asi budem muset vymyslet jiny jmeno, no neva, aspon ma manzel co delat :grinning:
22. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz
ikke drz sa a oddychuj vzdy ked sa da :sweat_smile: ale mozno bude Albert spave dieta a ty sa budes aj nudit :wink: hod link, kde je foto maleho
22. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz
ahoj ikke, tak jsem tě propásla :slight_smile:
super, že máte zatím takovou pohodu, a snad jí budete mít i nadále :dizzy_face:
tak ještě ty fotky no :grinning:
22. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz
aj ja chcem vidiet fotkyyyy :slight_smile: nedavno mi docvaklo, ze ikke pisala, ze meno mali vybrate dlhsie, ze sa neopici po nikom ak by sme si mysleli... a ja som vtedy nevedela, ze ake meno mysli :grinning: a aky dlhy si mala vlastne porod? az po vyvolavacke, ci prirodzene? zvedava som no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

market, to vazne budete vymyslat nove meno?

dani, ale ked ja nie som julovka, tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedy idete? predpokladam, ze asi az na jar... nie?
22. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz
jani ani Zuz nebola julovka :wink: kto chce moze sa pridat :wink: bud 4-6.6 alebo od 28-30.5 :wink:
22. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz
este k andzi - ono to predsa len nevzala len tak, ze ok chapem..... sa jej to ulezalo v hlave a pytala sa ci to aj ta firma co dala upozornenie napisala aj nejaky zakon, alebo ci hocikto moze napisat: tieto autosedacky nie su v sulade so zakonom, tak tie inzeraty stopujte.... a ze ci ich stopneme.... tak som jej skopcila mail... a potom ze preco som stopla iba jej inzerat a ostatne nie, ze to nie je fer..... no pozerala som iba prve 4 strany ostatne nedetske, zvysok bol uz dalej zahrabany, tak par co som nasla na prvych stranach som stopla.... a teraz mi pisala Ip, ze ked bude na materskej, tak bude na koni zavesena stale tak keby sme hladali admina, tak sa potom hlasi :sweat_smile: ak bude niekedy adminom, bude treba premazat adminclub :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz
jani len aby pri dietati stihala :sweat_smile:
pozriem este bazar ci nenajdem nejake inzeraty a stopnem :wink:
22. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz
aj ja chcem vidiet babatko. :slight_smile:

na materskej a zavesena stale na konovi? podla mna nemozne - teda ak sa chce tomu dietatu aj venovat...
22. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz
Jani nasla som ovu test a stopla, co napisem do stopnutych? citala som spatne co ste pisali, a mam napisat zdravotnicke potreby alebo?
22. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz
maji - tiez si to myslim..... ved to vidim na mojej svagrinej, ta pri Linde nestiha.... vravela, ze ked este len lezala, tak stihla sem-tam na koni nieco precitat a filmy na notebooku pozriet, no uz nestiha.... a ked sme niekedy u nich alebo sa stretneme u svokrovcov, tak chapem veru, treba ju furt zabavat, rozpravat sa s nou, spievat jej (ja iba rozpravam, samozrejme, ze jej nespievam, ved by som jej sposobila dozivotnu traumu:grinning:).... a vidno, ze uz pozna dake basnicky, lebo ked Monika (svagrina) zacne hovorit: Chodi maco po zahrade... tak uz sa rehoce.... a netreba ani pokracovat - hunaty a veliky. Ukaz maco co dokazes ... a dalej neviem :grinning: :grinning: ale mala to strasne zerie
22. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz
dani ano stopnut a zapisat, ze inzerat nebol v sulade s legislativou - to pisem ja ked take vidim, zatial som si nenacvicila inu formulku :sweat_smile: ale myslim, ze ta tvoja, ze zdravotnicke potreby nepatria do bazaru je ok.... lenze neviem ako je to s napr. liekmi bez predpisu - ci je to tiez ako ovu testy alebo sa to moze v pohode predavat
22. feb 2010 o 23:25  • Odpovedz
jani tak napisem ze nie je v sulade s legislativou, diky :wink:
22. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz
idem uz spat, dobru noc :pensive:
22. feb 2010 o 23:39  • Odpovedz
dobru :slight_smile: asi ostanem sama ponocovat..... klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi nie dlho, lebo dnes som skoro vstala, uz okolo pol 7.... lebo som vcera zistila, ze faktury fakt nestiham a kazdy pondelok som rada, ze som, tak nebudem stihat v robote.... tak teda dokoncujem aj teraz.....

inak, dnes ma pobavil list z 1 advokatskej kanc., kde ziadaju zmazat vsetky prispevky z fora asi 6 uzivatelov a zaroven im zrusit registraciu.... tvarili sa ako nooobl firma, neviem aky drahy papier pouzili, hlavne ze hrubky tam mali a nespisovne vyrazy.... hanba.... ide o temu Rovinka, kde to develeper fakt ze dos*al.... v takejto novostavbe http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/jankajanka/album/v-kazdom-rozku-vody-a-plesne-trosku-pokracov/ by som fakt byvat nechcela
23. feb 2010 o 00:11  • Odpovedz
dobre ranko :slight_smile:

v dnesnej dobe a takto domrvit stavbu, to je fakt hanba, a to aj napriek tomu ze je bytov a domov kvantum, si nedaju zalezat, lebo rychlo rychlo dokoncit, tak to potom aj vyzera :confounded:
23. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz
bre ranko

ikke - aj ja ti este raz gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: a poprosime aspon jedno foto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz
ad andzi - mne bolo hned jasne, ze ona to len tak nenecha, to bol len prvotny sok :grinning:
23. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz
Uff, takove soky po ranu. Ale kamaradka maji byt v novostavbe v Cakovicich, zatekani vyresili jeste pred prebranim, ale predelavali snad v celem byte omitku, protoze kdyz se ke zdi postavila skrin nebo neco, bylo videt, jak je to krive. Nahore a dole na zdi byl rozdil treba 10 cm. Ve starem baraku se muze stat, ale v novostavbe??? A to za to dali uplne sileny penize a furt neco dodelavaji nebo predelavaji :confounded:

Jani, s tim jmenem nevim. Ono to zatim vypada na holcicku, ale kdyby to byl kluk, mozna dame jine. Ja aktualne cekam "miminko," mam toho dost na praci a nejak se jeho/jejim pohlavim nezabyvam :grinning:
23. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz
strasne to maju "rozkvitnute" a neskutocne ani nie zateceny, ale na totoalku premoceny ten barak... mna by asi slahlo. a to si to tam nechodili kontrolovat, ked to kupili a stavali im to? ci to uz kupili takto hotove?
23. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz
chodili to kontrolovat, aj sa stazovali, ale bolo im povedane, ze kazda stavba je zo zaciatku vlhka, ze to prejde.... som vcera pozerala viac fotoblogov uzivatelov, kt. prispievaju do tej temy Rovinka a je to dost sila, viaceri to maju take sfusovane :angry:
23. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz
Nic proti nim, ale ako sa mohli nechat takto oklamat, ze to je normalne a podobne? Je pravda, ze je stavba vlhka, ale nie premocena. Aj keby som nebola nejaky neviem aky technicky typ, tak mi zasvieti v hlave ziarovka, ze to urcite takto nema byt... Majstrov treba, pardon za vyraz, drbat, drbat, drbat - aj ked to v podstate nie su moji majstri, ale robia nieco moje. Nepaci sa mi nieco? Tak prerobit. Ja ich platim a nie oni mna. Strechar nam robil strechu a omylom nam prederavil foliu, tak mu Matko nandal, ze dovidenia. To iste aj s murmi. Ked nam pomahal murar, jedna tvarnica mu trosku usla, ze pretrcala, tak vysekat a dat novu.. Ale sme zatial spokojny, ako je spraveny baracik, aj ked je to len hruba stavba. Aj susedia nam to tam chodia okukavat, ze to mame kvalitne urobene, ale urcite to je aj tym, ze co sme si sami spravili, tak sme robili poriadne a co nam druhi robili, tak tych sme kontrolovali a zdrbavali... :grinning: No som sa vykecala zase... V kazdom pripade mi je ich luto... :pensive:
23. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz
co som tak z diskusii pochopila, tak ked zistili, ze je nieco zle, ziadali ich o napravu, ale nepomohlo... boli sa stazovat u developera, povedali im nech sa stazuju pisomne.... stazovali sa pisomne a nic sa nevyriesilo.... ked tak niekedy citam diskusie o developeroch - Interset, BB gruppe, teraz Camelot v Rovinke tak mam pocit, ze v sucasnosti sa neoplati nikomu verit a stavat si dom radsej s dakymi malymi firmami alebo majstrami a nie velkymi spolocnostami.... niekedy to vyzera ako keby tie spolocnosti chceli len rychlo nahrabat prachy a rychlo co-to zbuchat.... videla som aj druhy fotoblog jankajanka - s nazvom Ako to (ne)pokazit a zistila som, ze aj dlazbu maju naprd polozenu... chudaci....
23. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz
Uplne to maju strasne spravene. Nieco horsie som este nevidela...
23. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz
no idem si aj ja pozriet tu diskusiu ci skor obrazky... ked o tom tak hovorite :sweat_smile:
23. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz
teda to co im stavali daky robosi z holnej dolnej??? :confused:
23. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz
teraz si pozeram stranku tych developerov a fakt ma pobavil nadpis:
http://www.vasebyty.sk/

a stranku si asi "casto" aktualizuju: Výstavba II. Etapy začala v máji tohto roku

uz je maj? sakra, ten cas ale leti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz
nadpis pobavil aj mna, kedze sme videli ich pracu v reale :angry:

jani - tak to sme potom s mangelom zabudli oslavit 1. vyrocie svadby :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz
akurat tam supla nove fotky, ze im to opravuju.
23. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz
maji, ale nech pozeram ako pozeram, ja tam vidim len dalsi bordel a ziadny vysledny efekt
23. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.